#gielda #inwestycje #portfelgrubasa dzisiaj pokaże swój skromny portfel w PLN - głównie szczur, CDR i dywidendowki wg dywidenfowych arystokratów of Inwestomatu. Szału nie ma i szczerze mówiąc szkoda, że tak po macoszemu potraktowałem polski rynek.
Niedługo będę przenosił IKE z Obligacji do akcji, więc wtedy będą solidne zakupy i zwrócę się do ekspertów z tagu o poradę :)
Standardowo - jeśli są pytania, zapraszam. Mam też
5 lat zakazu wjazdu do RP za wjechanie autem pod morskie oko xDDD, od razu na krzesło elektryczne go posadźcie. No ale przynajmniej konfedebrauniarze dymający na minimalnej będą zadowoleni, bo drugi ma gorzej. #ukraina #polityka #morskieoko
Jak widzę jak szczur rośnie zdobywa klientów oraz ich okrada na cfd to czuje się dumny że jestem posiadaczem akcji. Jeszcze w czerwcu dywidenda wleci <3 #gielda
#raportzpanstwasrodka Takie szybkie pytanie do społeczności, bo pojawiają się opinie, że może lepiej jednak nie wieszać tego szyldu na bramie, tylko w innym miejscu. Pierwotny plan był taki, żeby zawisł właśnie na bramie, ale w sumie można go powiesić gdziekolwiek. Ktoś też może i może zauważył, że dla nas to jest żart sytuacyjny związany z obecną aferą, ale za jakiś czas wiele osób może już nie wiedzieć, o co chodziło,
@Marecki85: łoniasty teraz może wejść, aby pokazać cersanitom że ich już wogóle nie potrzebuje to się z nim pojednał. Cebe nawet pozytywną opinię na google wystawił, kiszony ma 5 gwiazdek...
( ͡€ ͜ʖ ͡€)
źródło: obraz
Pobierz