Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WykopToHiv2
WykopToHiv2

WykopToHiv2

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 213
  • Znaleziska 37
  • Mikroblog 176
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
ivan777
ivan777
19 godz. i 52 min temu
  • 54
#klasyka #dieta #ciekawostki #niebieskiepaski
ivan777 - #klasyka #dieta #ciekawostki #niebieskiepaski

źródło: comment_1669427514cMCIXWkmVCzrSo5G7KuKz9

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 19 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 2
@ivan777: Już schudła, pomiejszenie żołądka
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 13 godz. i 54 min temu via Android
  • 0
@ziomus0812: a to grzech?
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 23 godz. i 57 min temu
  • 1
Rolety najlepszy zakup ever co prawda od kilku dni żyje w ciemnościach ale w mieszkaniu dalej zimno. #pogoda #l-------------j
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
Autor
20 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@Promilus: wtedy rusza klima (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Buhaj67
Buhaj67
21 godz. i 15 min temu
  • 3
130 kilo na płasko..a chciałem 135 :((…może za tydzień… teraz czas na ciasto 🍰 🍰🍰🍰😝😝😝
#silownia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 20 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@Buhaj67: planujesz start w najbliższych wyborach prezydenckich?
  • Odpowiedz

410

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 11:52:32
  • 240
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 przedwczoraj, 21:12:15 via Wykop
  • -1
Skończy się tak że zamiast seteczki przed robotą bedzie codzienne kupowane pół litra xD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 22 godz. i 56 min temu via Android
  • 0
@Qullion: p--o śmierdzi i się odbija
abstnt
abstnt
abstnt
23 godz. i 29 min temu
  • 0
Hip swing i turkish get-up to wszystko czego potrzebujesz wg książki Pavla Tsatsouline'a na #odchudzanie #silownia #kettlebell #ciekawostki
abstnt - Hip swing i turkish get-up to wszystko czego potrzebujesz wg książki Pavla T...

źródło: 2948

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 23 godz. i 25 min temu via Android
  • 0
@abstnt: ukryte plany treningowe, czego k--s ci nie powie
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
wczoraj, 04:34:49
  • 258
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 23 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@ulegly: Przecież taniej sprowadzic, tak jak i taniej wyprodukować telefon w Chinach. I tak za wszystko zapłacimy najpierw gdy ceny produktów wzrosną a pózniej kiedy będzie trzeba odbudowac przemysł który odpowiada aktualnie za 13% polskiego exportu. Oczywiście nasi sojusznicy w kryzysie będą dzielić się deficytowym jedzeniem tak jak wszyscy dzielili się sprzętem medycznym w covidzie. A zmiany klimatyczne które taki kryzys mogłby by wywołać to bajdurzenie ekologów. A pomyśleć że
  • Odpowiedz

448

Napad na kantor w Łodzi. Kolumbijczyk tymczasowo aresztowany

Pokaż treści 18+

Napad na kantor w Łodzi. Kolumbijczyk tymczasowo aresztowany

Podejrzany sterroryzował pracownicę przedmiotem przypominającym pistolet i uciekł. rabując ponad 204 tys. zł.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 11:24:36
  • 51
  • #
    polska
  • #
    kolumbia
  • #
    kryminalne
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 przedwczoraj, 17:47:57 via Wykop
  • -4
@adik75: jakby wsór polskich przedsiębiorców nie było popytu na migranta to i tak by sprowadzali?
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 przedwczoraj, 17:49:10 via Wykop
  • 3
@CashStacker: A dlaczego nie uderzyć w źródło popytu na zagranicznych pracowników?
olito
olito
przedwczoraj, 17:27:51
  • 9
Miałem się zdrowo odżywiać, ale niestety dzisiaj wleciał łosoś zamiast nesquika. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #dieta #nutriscore #heheszki
olito - Miałem się zdrowo odżywiać, ale niestety dzisiaj wleciał łosoś zamiast nesqui...

źródło: 18961

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 przedwczoraj, 17:41:01 via Wykop
  • 2
@olito: dieta czokoszokowa nie dość że najtańsza to jeszcze najzdrowsza xd
  • Odpowiedz
b45ezno9hvpv
b45ezno9hvpv
przedwczoraj, 13:49:30
  • 0
Jakie marki kefiru są najlepsze? Które można uznać za "prawdziwy kefir"? W jakich sklepach są dostępne?
W tym wpisie dowiedziałem się o markach Robico i Grodziskie, które produkują "prawdziwy" kefir, a Krasnystaw (który do tej pory piłem) to "OK zamiennik".

#kefir #jedzenie #dieta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 przedwczoraj, 14:03:12 via Wykop
  • 1
@b45ezno9hvpv: ani Robico ani Grodziskie nie jest prawdziwym kefirem. Pradziwego kefiru nie ma w sprzedaży a w większości badań które świadczą o prozdrowotnosci kefiru był wykorzystany ten prawdziwy. Prawdziwy naturalny kefir jest produkowany z udziałem ziaren kefirowych, to takie struktury budowane z kefiranu przez kilkadziesiąt różnych bakterii i drożdży żyjących w symbiozie, to ich duża liczba i rzeczony cukier kefiran sprawiają że kefir ma swoje prozdrowotne właściwosci. Kefir sklepowy powstający
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 20.06.2026, 11:03:20
  • 0
skad pobiore audiobook vol7 za darmola? zmęczony jestem już tym dodatkowym czekaniem na kursk 2 #ciekawehistorie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
Autor
20.06.2026, 18:43:10 via Wykop
  • 0
@itakniktniezapamieta: już nie mam po co go kupować
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
Autor
przedwczoraj, 13:21:14 via Android
  • 0
@JasiuNT: pewnie ale trochę się boje, mógłbyś mi wysłać zdjęcie z karteczka z nickiem i nw garnkiem na głowie zebym miał pewność ze nie jesteś czukiewskim?
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
przedwczoraj, 05:04:03
  • 0
Najpierw weimigruje gdzieś do Europy żeby zobaczyć jak jest na emigracji a w wieku 28-30 Kanada albo Australia, czuje że chce tam mieszkać pytanie tylko gdzie, jebutne zimy czy wielkie pajonki #pytanie #ankieta #emigracja

Gdzie wolałbyś/wolałabyś mieszkać

  • Kanada 55.7% (73)
  • Australia 44.3% (58)

Oddanych głosów: 131

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 przedwczoraj, 08:33:34 via Android
  • 1
@Tozsamosc_prawdziwa: w Norwegii chyba nie lubię ameryczki
  • Odpowiedz

1222

Browar Perła dostał 40 baniek z pieniędzy podatników na FIT piwko

Browar Perła dostał 40 baniek z pieniędzy podatników na FIT piwko

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) miało przyznać prawie 40 mln zł browarowi Perła na "nowatorski" projekt.

Poza-kontrolo
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.06.2026, 19:03:33
  • 116
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 przedwczoraj, 08:25:13 via Android
  • 0
40 mln na odkrycie piwa lite które od lat i tak już jest na rynku xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

apaczacz
apaczacz
21.06.2026, 20:10:17
  • 2
#disclosureday #film

Byłem dziś w kinie na Dniu Objawienia.

Srogie rozczarowanie, kurła. Naprawdę srogie, niestety.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 21.06.2026, 20:21:09 via Wykop
  • 1
@apaczacz: Zupełnie nie rozumiem wysokich ocen tego filmu
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
21.06.2026, 12:42:02
  • 3
Statystyka która Was zaskoczy: W Unii Europejskiej umiera z powodu przegrzania kilkadziesiąt razy więcej ludzi niż w USA. I to pomimo, że więcej amerykanów żyje na terenach gdzie występują upały.
#zdrowie #ciekawostki #pogoda #klimat #uniaeuropejska #klimatyzacja #medycyna #usa #polska
EkspertEverything - Statystyka która Was zaskoczy: W Unii Europejskiej umiera z powod...

źródło: 3771

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 21.06.2026, 13:59:32 via Android
  • 0
@EkspertEverything: a może po prostu inaczej liczy zgony?
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
21.06.2026, 12:20:50
  • 2166
Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa pora z drugą!
Zwiększać miejsca na studia lekarskie, uwolnić specjalizację.

Może być bezrobotny inżynier, prawnik, ekonomista, to może być i bezrobotny lekarz. Studia to nie szkoła zawodowa.

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #programista15k #studia #polska #polityka
VaizardOmbre - Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa po...

źródło: IMG_6504

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 21.06.2026, 13:51:19 via Android
  • 7
@gorzki99: zaraz lekarze posypią trochę hajsu lewicy i skończy się tak samo jak ustawa do walki z czynszojadami xd
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
20.06.2026, 16:52:37
  • 6
Dopóki nie poznałem trzech programistów seniorów, to moje oczekiwania co do zarobków jako LEKARZ SPECJALISTA wynosiły 20 TYSIĘCY. Ale jak poznałem tych trzech sprytnych seniorów, którzy potrafią w overemployment, no to uznałem że nie może być takiej dysproporcji między owymi programistami, a mną jako lekarz specjalista. Żadna z tych 3 osób nie ma wykształcenia wyższego + pracują w pełni ZDALNIE.
Zdaje sobie sprawe, że te 3 osoby to SUFIT i większość SENIORÓW robi
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 21.06.2026, 13:28:10 via Android
  • 1
@Bipolar-: po prostu zacznij malować ludziom paznokcie bro daj się rynkowi zweryfikować
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
21.06.2026, 07:29:07
  • 817
#pyrkon #heheszki #humorobrazkowy
Lolenson1888 - #pyrkon #heheszki #humorobrazkowy

źródło: pov-wchodzisz-do-meskiego-wc-na_2022-06-20_18-34-41

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 21.06.2026, 11:54:47 via Android
  • 0
@WomanWhisperer: wbrew pozorom to często są osoby o poglądach silnie konserwatywnych xD sek w tym że widzą się raczej w roli kobiety.
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
21.06.2026, 08:13:32
  • 51
#trzecieoko #motocykle
mirror: https://dubz.link/c/265869
trebeter - #trzecieoko #motocykle
mirror: https://dubz.link/c/265869
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 21.06.2026, 09:23:35 via Android
  • 19
@trebeter: tak się kończy nie patrzenie się w lusterka
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
20.06.2026, 12:52:15
  • 1045
Starzy ludzie: "Musi przyjść nowe pokolenie żeby było lepiej"

Meanwhile nowe pokolenie:

#heheszki #afera #lekarz100k
Czoso - Starzy ludzie: "Musi przyjść nowe pokolenie żeby było lepiej"

Meanwhile nowe...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 20.06.2026, 22:23:23 via Wykop
  • 0
@Czoso: O co chodzi z tym typem od pasty do zębów?
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 21.06.2026, 05:21:29 via Android
  • 0
@Czoso: 20 letni milioner?
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 21.06.2026, 08:01:54 via Wykop
  • 0
@Czoso: Ja wiem kto to jest pyam co z nim nie tak?
  • Odpowiedz

2

Darmowy timer interwałowy

Szukasz dobrej aplikacji do ćwiczeń? Sprawdź Gym Tabata: Timer interwałowy stworzoną przez polskiego programistę (Dzagona). To zdecydowanie najlepszy darmowy timer interwałowy na Androida.Dlaczego warto? Jeśli masz dość zagranicznych, przeładowanych reklamami aplikacji, ten minimalistyczny, polski p

mariusz-anonim
z
wykop.pl
dodany: 20.06.2026, 11:49:07
  • 7
  • #
    mikrokoksy
  • #
    silownia
  • #
    treningwdomu
  • #
    timer
  • #
    dziennik
  • #
    kalistenika
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2 20.06.2026, 11:55:15 via Wykop
  • 3
To jest jakies badanie zainteresowania? Już 10 projekt przez ostatni 2 tygodnie. Za kazdym razem schemat ten sam zielonka pierwszy post i projekt slop.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Ambroży Maciaszek

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 15.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking