Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pivoo

Pivoo

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5123
  • Znaleziska 2741
  • Mikroblog 2382
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 2

554

ANDROPAUZA i dramat mezczyzn

ANDROPAUZA i dramat mezczyzn

Nic nie mówi się, że mężczyznom spada poziom testosteronu i cierpią . Nikt nie chce im pomóc

staszek-romm
z
youtube.com
dodany: 31.10.2025, 14:35:12
  • 160
  • #
    andropauza
  • #
    testosteron
  • #
    libido
  • #
    przekwitanie
  • #
    facet
Pivoo
Pivoo 01.11.2025, 15:27:25 via Wykop
  • 1
Ja trenuje na siłowni od 12 lat i od 3 lat biegam, testosteron też w połowie widełek, ale to przez to że mam bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej.


@dsomgi00: A ja przez 20 lat imprezowałem średnio raz na tydzień, 4-paki codziennie się zdarzały od czasu do czasu. Najdłuższa przerwa od alko - 1 miesiąc. 20 lat palenia fajek (z przerwami kilkuletnimi). Chipsy, cola, maczek. Testosteron powyżej połowy normy, cholesterol wyniki
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu
11.10.2025, 19:19:24
  • 736
Dla Chińczyka granie Chopina to jest kwestia biologiczna, naturalna, granie jak granie.

Dla Polaka to dramatyczne doświadczenie, metafizyka. To wyznanie serca narodu.

#konkurschopinowski
ZuzkazBornholmu - Dla Chińczyka granie Chopina to jest kwestia biologiczna, naturalna...

źródło: 54

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 11.10.2025, 21:09:36 via Wykop
  • 1
zawsze mnie rozwala, że ludzie nie kumają o co chodziło w oryginale tego cytatu xD


@rybsonk: a o co chodziło?
  • Odpowiedz
ryoku88
ryoku88
ryoku88
10.10.2025, 13:38:16
  • 205
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 10.10.2025, 19:16:53 via Wykop
  • 1
@ryoku88: Przygarnij sobie pieska to z pieskiem będziesz siedział w lesie jak córka nie będzie chciała.
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
21.08.2025, 15:46:02
  • 488
Nie będzie nam lewactwo i ideologia ekologii niszczyć naszego pięknego krajobrazu jakimiś wiatrakami! Tylko węgiel, i tylko jakość powietrza jak w Kalkucie.
Tu jest Polska, a nie Europa!
#polityka
RandyBobandy - Nie będzie nam lewactwo i ideologia ekologii niszczyć naszego pięknego...

źródło: kwb_belchatow

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 21.08.2025, 22:12:04 via Wykop
  • 0
A byłeś tam w ogóle? Ja tam specjalnie rodzinkę zabrałem, aby zobaczyć tą wielką dziurę w ziemi. Ten widok naprawdę robi wrażenie, jak to człowiek potrafi krajobraz zmieniać. Tak jak ktoś już pisał to będzie wszystko zalewane wodą, tak, że kto jeszcze nie był na punkcie widokowym to prędziutko póki widać dno.


@Lecter1: Też chcę się tam wybrać zobaczyć to dziursko. Łatwo się tam dostać w jakiś fajny punkt z
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
04.05.2025, 19:24:27
  • 43
Znajcie łaskę, ale więcej nie dam
#matura

johnkashtan - Znajcie łaskę, ale więcej nie dam
#matura 

SPOILER

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 04.05.2025, 21:10:36 via Wykop
  • 1
@johnkashtan: Czy Robert Kubica osiągnąłby mistrzostwo w Ferrari? To pytanie z pozoru motoryzacyjne, lecz przy głębszej refleksji zahacza o porządek kosmiczny, kulturowy i literacki. Odpowiem twierdząco – tak, ale tylko pod warunkiem spełnienia określonych warunków. Przeanalizujmy to przez zaskakująco spójne analogie.

Wyobraźmy sobie Ferrari jako Wioskę Smerfów. Każdy ma tu przypisaną rolę – Papa Smerf, czyli szef zespołu, decyduje o strategii. Mechanicy to Pracuś, a kierowcy – Smerf Cwaniak i ewentualnie
  • Odpowiedz
czerwony_ptak
czerwony_ptak
12.04.2025, 06:05:17
  • 810
do wszystkich, którzy tak robią - po co dajecie lewy kierunkowskaz na rondzie ? co kogo obchodzi dokąd jedziecie ? ważne żeby poinformować kiedy się z tego ronda zjeżdża. dzisiaj napotkałem takiego delikwenta - jedzie i miga tym lewym i zjeżdża, cały czas świecąc lewym. da fak ?
#zalesie #polskiedrogi
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 12.04.2025, 08:37:51 via Wykop
  • 0
We Włoszech z kolei, w ogóle mają w dupie jakiekolwiek sygnalizowane na drodze:)


@ever-green: Jak trochę pojeździłem po włoskich miastach też przestałem kierunkowskazu na rondach używać. Co 10 metrów rondo, odechciewa się sygnalizowania czegokolwiek :P
  • Odpowiedz

3246

Behawiorystka: psów w miastach nie powinno być

Pokaż treści 18+

Behawiorystka: psów w miastach nie powinno być

Behawiorystka uważa, że psów w miastach jest za dużo i nie powinno ich tam w ogóle być. Jej zdaniem nie chodzi wcale o miłość do psów tylko psiarze chcą zaspokoić swoje narcystyczno egoistyczne potrzeby.

WielkiNos
z
streamable.com
dodany: 11.04.2025, 08:53:22
  • 611
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    takaprawda
  • #
    tvn
  • #
    polska
Pivoo
Pivoo 11.04.2025, 10:04:15 via Wykop
  • 1
pies ma dach nad głową, miskę z żarciem, wodą i posłaniem - i co do zasady psu to wystarczy


@wakiter: No zależy od rasy. Jest dużo ras które mają indywidualne potrzeby np. dużo ruchu. No i jak się taki pies nie wybiega z godzinę dziennie minimum to może po prostu oszaleć. Małe psy jak yorki to jeszcze mogą się wybiegać w samym mieszkaniu, ale jakieś labradory, malamuty, czy inne duże

460

Mija 50 lat od premiery Ojca Chrzestnego II Arcydzieło, które się nie zestarzało

Pokaż treści 18+

Mija 50 lat od premiery Ojca Chrzestnego II Arcydzieło, które się nie zestarzało

Jedenaście nominacji do Oscara, sześć zdobytych złotych statuetek (w tym za najlepszy film i reżyserię), kultowy status i ponad trzygodzinny metraż. Właśnie mija pięćdziesiąt lat od oficjalnej premiery "Ojca chrzestnego II.

PiotrSkargarkson
z
film.interia.pl
dodany: 12.12.2024, 06:40:50
  • 143
  • #
    film
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    mafia
  • #
    kino
Pivoo
Pivoo 12.12.2024, 22:21:20 via Wykop
  • 3
film jest taką formą jaką jest - dużo uboższą od książki.


@kubako: Książka nie ma:
- gry aktorskiej
- scenografii
Nyarp
Nyarp
07.12.2024, 16:11:32
  • 0
Grał ktoś monkiem, jakim skillem graliście i w miarę przyjemnie się grało? Jak ogólnie wrażenia?

#pathofexile2 #poe #poe2 #pathofexile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 09.12.2024, 10:08:34 via Wykop
  • 0
@Nyarp: Ice Strike, Glacial Cascade, Frozen Locus, Wave of Frost, Tempest Bell, Hand of Chayula z Frostbite i Freezing Mark. Pierwszy akt easy, drugi do połowy ciężko, po wycraftowaniu odpowiedniego staffa już z górki, boss drugiego aktu za 1. podejsciem pokonany. Mam początek 3. aktu i jakieś 1400 DPS na Ice Strike. Jest git.
  • Odpowiedz
krzychummm
krzychummm
06.10.2024, 16:04:22
  • 1
Takie coś uzbierałem co to za grzyby są jadalne ??
#grzyby #grzyb #grzybobranie #las #lasypanstwowe #pytanie #pytaniedoeksperta
krzychummm - Takie coś uzbierałem co to za grzyby są jadalne ??
#grzyby #grzyb #grzyb...

źródło: temp_file6941360742996600048

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 07.10.2024, 18:49:25 via Wykop
  • 2
@krzychummm: Nazywane są zajączkami, ale to suchogrzybki złotopore. Podgrzybki zajączki są mniej popękane i mają mniej czerwony trzon.
  • Odpowiedz
Pivoo
Pivoo 07.10.2024, 21:47:37 via Wykop
  • 1
suchogrzybki złotopore


@krzychummm: W smaku są okej. Jeśli nie są robaczywe albo spleśniałe (niestety zazwyczaj są) to nadadzą się do wszystkiego. Sosik, zupa, suszenie, marynowanie, co tam wymyślisz :P.
  • Odpowiedz
fantaa
fantaa
fantaa
07.10.2024, 13:53:11
  • 2
#grzyby gdzie polecacie na Śląsku wybrac sie na grzyby? Jestem z okolic Katowic, mama bardzo by chciala sie wybrac bo lubi natomiast nie znamy „lasowych” okolic i nie wiemy gdzie moga byc grzyby. Gdyby ktos mogl rzucic jakims miejsce tak do godziny czasu drogi bylbym naprawde wdzieczny, mama od tygodnia prosi zeby sie wybrac ale nie wie gdzie:(
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 07.10.2024, 18:53:42 via Wykop
  • 2
@fantaa: Tutaj - https://maps.app.goo.gl/Qs7vsNDx9zDobBNN7
Byłem w sobotę w tym lesie, grzybów było dużo. Tutaj tak z 3/4 uzbieranego, Dało się więcej ale nie miałem takiej potrzeby.
Pivoo - @fantaa: Tutaj - https://maps.app.goo.gl/Qs7vsNDx9zDobBNN7
Byłem w sobotę w t...

źródło: 461571536_1260844652008979_1366270506498164876_n

Pobierz
  • Odpowiedz

1536

Zaginął Oskar Surus, 29 lat, Dzierżoniów.

Zaginął Oskar Surus, 29 lat, Dzierżoniów.

Siema, zaginął znajomy znajomego znajomego. Gość spoko, dobry Mirek-goth. Wykopcie dla zasięgu proszę :(

Adam_pasztecik_czwarty
z
facebook.com
dodany: 10.06.2024, 20:21:12
  • 340
  • #
    goth
  • #
    zaginieni
Pivoo
Pivoo 10.06.2024, 22:45:58 via Wykop
  • 13
bo świata się nie zmieni.


@Akuzativ94: cały czas się zmienia, nie widzisz?

599

"Mam 32 lata i nigdy nie kupię własnego mieszkania". Przyszłość młodych w Polsce

"Mam 32 lata i nigdy nie kupię własnego mieszkania". Przyszłość młodych w Polsce

"Ceny mieszkań są tak kosmiczne, że nawet uzbieranie na wkład własny jest praktycznie niemożliwe. Nie wiem, ile trzeba zarabiać, żeby pozwolić sobie na taką przyjemność" — pisze do nas w swoim liście Klaudia (32-latka). Co na to rząd? Kredyt 0%, aby młodym było jeszcze trudniej kupić mieszkanie.

Jankowalski715
z
noizz.pl
dodany: 16.04.2024, 15:42:23
  • 291
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    budownictwo
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Pivoo
Pivoo 17.04.2024, 06:30:03 via Wykop
  • 1
A czy te Katowice błyszczą ofertami pracy?


@ameliniummm: Tak.
depresyjnydziad
depresyjnydziad
28.03.2024, 20:05:28
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 28.03.2024, 21:44:41 via Wykop
  • 2
@depresyjnydziad: potrzebujesz skrzydlowego i mentora rozpustnika.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
15.02.2024, 09:26:59
  • 699
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pivoo
Pivoo 15.02.2024, 13:23:49 via Wykop
  • 1
a skąd wie że to pies a nie suka? Nienawidzę missgenderingu. A jak wie to znaczy że patrzyła mu się na siura


@walokid: Nie bądź bigotem, mamy XXI wiek, siur nic nie znaczy, osobowości czworonożne z siurami też mogą rodzić czworonożne dzieci!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • Strona 2 z 17
  • >
  • ćśśśś.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.05.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking