Tak się parkuje bez czujników parkowania xd
źródło: 20250912_054455
Pobierz
źródło: 20250912_054455
Pobierz
źródło: 1000012788
Pobierz
źródło: YDXJ0462_2
Pobierz
źródło: temp_file7222889190458024850
Pobierz
źródło: temp_file4351490483313369218
Pobierz
źródło: temp_file2420045517371826400
Pobierz
źródło: 05cruzdesp
PobierzRocznica
od 22.03.2026
Gadżeciarz
od 21.03.2021
Mikroblogger
od 18.08.2024
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jakie macie pompki do amortzatorów ?
Szukam jakiejś budżetowej
Rozważam z Decathlon.
BTWIN - https://www.decathlon.pl/p/pompka-do-amortyzatora-rowerowego/_/R-p-436
i
@ujdzie Tak . Przedni, Manitou Markhor czy jakos tak.
Doczytałem że lepiej dobijać małe objętości powietrza.. mam małą pompke bez manometru i dużą stojącą z manometrem którą wg Ciebie lepiej ?