Jakby Bouaddi grał u nas, to pewnie przez 2 miesiące by była dyskusja czy w ogóle powinien grać w 1 kadrze, czy kisić się w młodzieżówce,a sam selekcjoner dopiero pod naciskiem by stwierdził, że go powoła ( ͡°͜ʖ͡°)... oh wait #mecz
Przed meczem myślałem, że bedzie albo 3:0, albo 1:0, ale w trakcie meczu jak widzialem, że nic im nie wchodzi, to juz w glowie mialem mokrą szmatę w doliczonym czasie gry xD #mecz