Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanBalon

PanBalon

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8495
  • Znaleziska 1794
  • Mikroblog 6701
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
splinter96
splinter96
09.04.2025, 03:54:01
  • 568
jprdl
splinter96 - jprdl

źródło: 1000006487

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 09.04.2025, 07:42:16 via Android
  • 1
Typ zmieścił na siura to malutkie kółeczko z gwinta od butelki?
  • Odpowiedz

16

Wypadek w Częstochowie 01.04.2025

Wypadek w Częstochowie 01.04.2025

"...próbowałem zahamować i specjalnie zmieniłem kierunek jazdy na trawnik w celu uniknięcia kolizji. Trąbienie w trakcie całego filmika tylko rezultat szoku i stresu. Kamera niestety nie oddaje tego, że podczas uderzenia prędkość spadła w dwa razy. Szkoda mi że doszło do tej sytuacji, ale zrobiłem w

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 07.04.2025, 08:30:54
  • 36
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    czestochowa
PanBalon
PanBalon 07.04.2025, 16:53:43 via Android
  • -2
Wszyscy mądrzy, bo klikając w 20 sekundowy filmik wiemy, że będzie wypadek a w kadrze jest 1 auto. "nooo ja wiedziałem!". Jasne, że wiedziałeś, w mieście mijasz 384 skrzyżowania i jakoś przed każdym nie hamujesz, bo może ktoś coś odwalić
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

Szok na Wall Street po bełkocie Trumpa o cłach. "Wspaniała 7" straciła bilion $

Szok na Wall Street po bełkocie Trumpa o cłach. "Wspaniała 7" straciła bilion $

Donald Trump skutecznie wystraszył inwestorów. Ogromne spadki na giełdach. Ze "wspaniałej siódemki" wyparował bilion $. Trump zapytany o reakcje na jego ruch: "Wszystko idzie super".

spere
z
next.gazeta.pl
dodany: 04.04.2025, 08:50:03
  • 206
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    gospodarka
  • #
    gielda
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
PanBalon
PanBalon 04.04.2025, 13:13:49 via Android
  • 4
@g-c-m w przeciwieństwie do nas, Amerykanie bardzo dużo inwestują na giełdzie i są tego uczeni od dziecka. Piszesz ze swojej perspektywy o np. Wig20
badreligion66
badreligion66
04.04.2025, 07:55:35
  • 21
#polityka No i gitara.
badreligion66 - #polityka No i gitara.

źródło: temp_file4358757020887257007

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 04.04.2025, 09:53:27 via Android
  • 0
Nowość, przełom, demokratyczne zmiany na skalę światową, nieznany dotąd pomysł: domniemanie niewinności (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 29.03.2025, 07:54:23
  • 128
Goplana Polska - to polska marka wyrobów czekoladowych, obecna na rynku od 1912 roku. Obecnie należy do polskiej grupy Colian Holding S.A. W 2004 roku Colian przejął markę Goplana od Nestlé Polska, co pozwoliło na rozszerzenie oferty o czekolady, batoniki, wafelki czekoladowe (Grześki), praliny, ciastka (Jeżyki) oraz cukierki czekoladowe i karmelowe (Toffino).

Terravita Czekolada - to polska firma z ponad 30-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji czekolady i półproduktów cukierniczych. Siedziba firmy
P.....a - Goplana Polska - to polska marka wyrobów czekoladowych, obecna na rynku od ...

źródło: temp_file1881688813451572975

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 29.03.2025, 10:13:34 via Android
  • 5
Dziwię się trochę, że polscy producenci nie chwalą się polskim kapitałem i lokalną produkcją np. poprzez duży napis na froncie, flagę jak na obrazku od OPa itp. Kupowałbym jak ojejany takie produkty. Do tej pory kupowałem Wawel myślą, że jest polski.
  • Odpowiedz
denazyfikacja
denazyfikacja
29.03.2025, 05:37:22
  • 1735
oryginalnej aplikacji #inpost już tak naprawdę nie ma, miała piękny pogrzeb ( ͡° ʖ̯ ͡°) #paczkomaty
denazyfikacja - oryginalnej aplikacji #inpost już tak naprawdę nie ma, miała piękny p...

źródło: image_picker_AB8B2551-5E9D-4020-A870-38CD1C88A4BA-73596-00000916F456626D

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 29.03.2025, 09:18:38 via Android
  • 3
Ktoś wie jak wyłączyć powiadomienia o tych coinach bez wyłączania powiadomień o paczkach?
  • Odpowiedz
E.....K
E.....K
konto usunięte 28.03.2025, 04:26:17
  • 1508
Dlaczego młodzi nie chcą mieć dzieci? Dam wam przykład co ten kraj robi ze mną czyli rodzicem.
Mam dziecko w wieku przedszkolnym i właśnie słyszę że chcą zamknąć grupę mojego dziecka bo nie ma nauczyciela ¯\(ツ)/¯
I co ja mam wtedy zrobić? Nie mam komu młodego podrzucić oboje pracujemy a i tak nie jest różowo finansowo.
Jak żona się zwolni to już zostaje tylko i wyłącznie EMIGRACJA.
Druga sprawa to dostęp do lekarza, jak
  • 395
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 28.03.2025, 19:18:56 via Android
  • 0
Low Quality bait łykniety tylko dlatego, że średnia wieku na tym portalu to 16 lat.
  • Odpowiedz

3

Jest alkoholiczką, tak wygląda jej mieszkanie.

Pokaż treści 18+

Jest alkoholiczką, tak wygląda jej mieszkanie.

Wioletta była w wielu toksycznych związkach i to one zadecydowały o jej przyszłości. Uzależnienie od alkoholu, odebrane dzieci i brak pomocy ze strony państwa jest obecną rzeczywistością tej kobiety. Bez rozwiązań prawnych i pomocy terapeutycznej będziemy jedynie przyglądać się jej dalszemu upadkowi

AntyspoIeczny
z
youtube.com
dodany: 27.03.2025, 20:35:57
  • 16
  • #
    alkoholizm
  • #
    alkohol
  • #
    depresja
  • #
    uzaleznienie
  • #
    ciekawostki
  • #
    dokument
PanBalon
PanBalon 28.03.2025, 18:23:43 via Android
  • 1
"... I brak pomocy że strony państwa"

Tzn., że co? Mają jej robić przelew ze średnią krajową na podany nr konta? Czy dać mieszkanie, za które nie będzie płacić, co wyjdzie na to samo, albo nawet lepiej?

Sorry, ale od takich przypadków jest rodzina, a jak ktoś nie ma, to lekarze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LechuCzechu
LechuCzechu
27.03.2025, 12:29:34
  • 267
Jeśli dalej będziecie szkalować #deweloperka to tam wylądujecie.

#nieruchomosci
LechuCzechu - Jeśli dalej będziecie szkalować #deweloperka to tam wylądujecie.

#nier...

źródło: 486837627_1089465153206865_2230358927412891904_n

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 27.03.2025, 18:35:28 via Android
  • 0
W sumie będzie ciepełko w środku. I wilgotno.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
23.03.2025, 10:13:18
  • 15
Wczoraj ustrzeliłem fiata Tipo na czarnych. Ależ rarytasik. Tipo nigdy nie było popularne, zawsze było to lepsze uno. Tam nawet występowaly elektroniczne liczniki że nie było wskazówek tylko wyswietlacze, ale to było chyba jako opcja

#motoryzacja #samochody
r5678 - Wczoraj ustrzeliłem fiata Tipo na czarnych. Ależ rarytasik. Tipo nigdy nie by...

źródło: temp_file5493019834118855441

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 23.03.2025, 11:01:17 via Android
  • 0
We Wro na Kozanowie za łebka patrzyliśmy z kolegami przez szyby "który ile pojedzie". Stało takie bordowe Tipo, nie dość, że wyglądało jak starszy brat Giga Chad małego Uno, to miało licznik wyskalowany do 240 albo 260. Ciekawe co za motor mógł tam być...
  • Odpowiedz

680

Metnzen jak zdarta płyta xD Ten sam "śmieszny" żart na każdym spotkaniu? xDDD

Pokaż treści 18+

Metnzen jak zdarta płyta xD Ten sam "śmieszny" żart na każdym spotkaniu? xDDD

Słabe dni dla Mencena. Ludzie zaczęli przysłuchiwać się co opowiada na tych swoich spędach i okazuje się, że ma wyuczone formułki na pamięć, które opowiada praktycznie na każdym spotkaniu xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

KRZYSZTOF_DZONG_UN
z
x.com
dodany: 22.03.2025, 14:39:30
  • 336
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
PanBalon
PanBalon 22.03.2025, 17:25:39 via Android
  • 4
Nie wiem, czy OP sobie zdaje sprawę, że nawet standuper jak jeździ po kraju, to ma 1 program rocznie i gada to samo?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zeronader
Zeronader
15.03.2025, 14:31:38
  • 975
Jak tak przeglądam mieszkania to wydaje mi się, że przydała by się możliwość komentowania tych ogłoszeń na otodom czy olx.

#nieruchomosci
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 15.03.2025, 20:31:47 via Android
  • 1
Są grupy na FB o nieruchomościach, komentarzy masa, jak ktoś lubi można dołączyć, poczytać. Ale żadnego "złota" tam nie znajdziecie, po prostu komentarze sfrustrowanych Januszów, których na dane mieszkanie / dom nie stać 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
CrazyHorse1849
CrazyHorse1849
15.03.2025, 06:18:06
  • 230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 15.03.2025, 08:04:40 via Android
  • 3
@CrazyHorse1849 jak masz mieszkanie własnościowe, to nie masz spółdzielni. A jak jesteś członkiem spółdzielni, to masz prawo do lokalu, jak do ogródka na ROD, więc coś mieszasz
  • Odpowiedz
kutang__pan
kutang__pan
13.03.2025, 05:21:15
  • 110
kutang__pan

źródło: Gl0yO6-XUAAMhsl

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 13.03.2025, 14:01:25 via Android
  • 0
Dobrze, że zaznaczone, bo bym nie wiedział co czytać
  • Odpowiedz

7

Wiceprezes PPK zapowiada zmiany. Program ma być bardziej atrakcyjny.

Wiceprezes PPK zapowiada zmiany. Program ma być bardziej atrakcyjny.

Trwają prace nad wprowadzeniem zmian w Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), które mają na celu zwiększenie poziomu uczestnictwa w programie oraz podniesienie jego atrakcyjności, jak poinformował wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju, Mariusz Jaszczyk.

federiczii
z
businessinsider.com.pl
dodany: 12.03.2025, 16:49:06
  • 75
  • #
    ppk
  • #
    oszczedzanie
  • #
    pracbaza
  • #
    inwestycje
  • #
    finanse
PanBalon
PanBalon 13.03.2025, 12:53:16 via Android
  • 0
@Krupier no ja przeczytałem i dowiedziałem się, że zwiększenie atrakcyjności, to częsty auto zapis. Mniejsze opłaty? Rynki zagraniczne? Większą elastyczność w wyborze instrumentów? A na co to komu

36

Policja w Mława opublikowała artykuł w której chwali się że złamali prawo xD

Policja w Mława opublikowała artykuł w której chwali się że złamali prawo xD

Policyjne dzbaniska wykonali pomiar wydechu sonarem na otwartej przestrzeni xD Pomiar poziomu hałasu przyrządem (miernikiem poziomu dźwięku) - 4. 1. Pomiaru hałasu zewnętrznego pojazdu nie powinno się dokonywać w warunkach atmosferycznych niekorzystnych w stopniu mogącym wpływać na wynik pomiaru.

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 11.03.2025, 11:56:31
  • 24
  • #
    policja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    prawojazdy
  • #
    heheszki
PanBalon
PanBalon 11.03.2025, 16:20:20 via Android
  • 10
Widzę, że OP nie ma pojęcia o czym pisze. Jeśli zmierzono tło, np. 80dB przy drodze, a po odpaleniu samochodu pomiar wskazał 116dB, to poziom tła nie ma żadnego wpływu na wynik.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KonradNowacki
KonradNowacki
11.03.2025, 09:11:32
  • 463
I pomyśleć, że całość wydarzeń ostatnich tygodni nie wydarzyłaby się, gdyby Trump akurat nie odwrócił głowy w złym momencie...

#usa #trump #europa #swiat #polityka
KonradNowacki - I pomyśleć, że całość wydarzeń ostatnich tygodni nie wydarzyłaby się,...

źródło: Trump-shot-AP24195851874181

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanBalon
PanBalon 11.03.2025, 09:52:08 via Android
  • 1
Czasami musi się coś koncertowo s--------ć, żeby ludzie się ogarnęli. Jakby zamach na Trumpa się udał i wygrała Harris, to byłby kwik (możne nawet usprawiedliwiony), że wybory są oszukane, nieważne. EU dalej byłaby w dupie i bardziej niż USA patrzyła z chęcią na ruski gaz i rope
  • Odpowiedz

165

Waligóra, Chełmiec i Dzikowiec, czyli 2 szczyty KGP i wysoka, bezpłatna wieża wi

Waligóra, Chełmiec i Dzikowiec, czyli 2 szczyty KGP i wysoka, bezpłatna wieża wi

Niedaleko Wałbrzycha, w promieniu 6 kilometrów znajdują się 3 ciekawe szczyty. 2 z nich należą do Korony Gór Polski jako najwyższe szczyty Gór Kamiennych i Wałbrzyskich (choć Chełmiec najwyższym nie jest), a trzeci to Dzikowiec z nową, blisko 40-metrową i całkowicie darmową, wieżą widokową.

lukasz-piernikarczyk
z
youtube.com
dodany: 10.03.2025, 07:23:55
  • 36
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    gory
  • #
    sudety
  • #
    walbrzych
  • #
    polska
PanBalon
PanBalon 10.03.2025, 17:37:09 via Android
  • 9
Uwaga na Dzikowiec. Ludzi od groma, Sebiksy na szlaku z fajkami i piwerkiem, psiaże wchodzą na wieże ze zwierzętami, te się boją, rzucają jedno na drugie. Pod wieżą Janusze palą ognisko mokrymi gałęziami, no padaka po prosu
PanBalon - Uwaga na Dzikowiec. Ludzi od groma, Sebiksy na szlaku z fajkami i piwerkie...

źródło: temp_file5705337558812939924

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18
  • Strona 8 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.12.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 16.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking