Wpis z mikrobloga

@baltonoski: I kto to kupuje?
Litr oleju z dwoma kartoflami.

Przecież te chipsy wyglądają i są tłuste jakby ledwo z oleju je ktoś wyciągnął ( _)
Jak dobrze, że przestałem to żreć jakoś 2 lata temu
MePix - @baltonoski: I kto to kupuje? 
Litr oleju z dwoma kartoflami.

Przecież te ch...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mhm 63 zł kg Jak za dobrą wołowinę


@toolonge: ja na przykład takie laysy kupuję tylko kiedy są największe kolejki, żeby każdy widział że mnie stać i że takie bogactwo w koszyku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Ale tutaj to Lidl odwala. Sam właśnie wczoraj zwróciłem uwagę że Laysy sprzedają po cenie wyższej niż w żabce za 2 sztuki.
To nie żadna inflacja, czy wynik sytuacji gospodarczej, to decyzja biznesowa
  • Odpowiedz