Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA

KAPITAN_P0LSKA

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2414
  • Znaleziska 115
  • Mikroblog 2299
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15

677

Błaga strażaków, aby ocalili jego kota,

Błaga strażaków, aby ocalili jego kota,

Mężczyzna traci dorobek życia. Błaga strażaków, aby ocalili jego kota, który jest w budynku a strażacy, jak to strażacy...

reddin
z
streamable.com
dodany: 28.07.2024, 17:24:46
  • 249
  • #
    strazpozarna
  • #
    pozar
  • #
    ratownictwo
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 29.07.2024, 12:03:13 via Wykop
  • 0
nie. tylko ktoś, kto faktycznie zasługuje na miano człowieka.


@Matylda_Megara: więc jeżeli ja nie zaryzykowałbym życia dla kota czy psa, to nie zasługuję na miano człowieka?
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 29.07.2024, 15:12:38 via Wykop
  • 0
jeżeli to był twój kot lub pies


@Matylda_Megara: nie napisałaś tego. Jest niewątpliwe, że każdy emocjonalnie przywiązuje się do najbliższych istot i nie tylko, bo niektórzy ryzykowaliby życie nawet dla pieniędzy, domu, samochodu, kraju czy idei.

ich życie jest traktowane jako gorsze, jak coś co można
luxkms78
luxkms78
22.06.2024, 07:45:40
  • 0
#jedzzwykopem #pierzga
luxkms78 - #jedzzwykopem #pierzga

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 29.07.2024, 12:48:04 via Wykop
  • 0
nie boli Ci brzuch jak zjesz/wypijesz na czczo? Niestety ja tak mam z tym ipylkiem i nie wiem jak to obejsc bo chcialbym sie tym suplemetować:(


@BodzioBoner: mam ten sam problem co ty, z tym że dopiero teraz jak kupiłem od innego pszczelarza. Przy poprzedniej pierzdze mnie brzuch nie bolał, więc może kup po prostu inną i zobacz.
  • Odpowiedz

3468

NESTLE. Znowu.

NESTLE. Znowu.

Nestlé przez lata łamało prawo filtrując zanieczyszczoną wodę i sprzedając ją jako mineralną.

Lrrr_from_Omicron_Persei_8
z
foodwatch.org
dodany: 24.07.2024, 18:32:47
  • 301
  • #
    nestle
  • #
    europa
  • #
    jedzenie
  • #
    zywnosc
  • #
    ciekawostki
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 26.07.2024, 23:04:51 via Wykop
  • 1
Staram się nic od nich nie kupować i z tej listy nic nie biorę oprócz czasami płatków Cini minis lub Cheerios. Ma ktoś dobrą i smaczną alternatywę dla tych płatków?


@Chalkedra: Lubella albo marketowe marki własne imitujące konkretne smaki Nestle. Z Nestle mogą konkurować jedynie ceną i składem, więc redukują zawartość cukru, nie dodają od dawna syropu glukozowego ani oleju palmowego, co Nestle dalej robi. Niestety smaku płatków Nestle nie
IMPERIUMROMANUM
IMPERIUMROMANUM
18.06.2024, 05:06:21
  • 18
Złota myśl Rzymian na dziś

„Wyświadcza znaczne dobrodziejstwo ten, kto szybko odmawia”
• łacina: [Non leve beneficium praestat qui breviter negat]
• źródło: Publiliusz Syrus, Sententiae

Publiliusz
IMPERIUMROMANUM - Złota myśl Rzymian na dziś

„Wyświadcza znaczne dobrodziejstwo ten,...

źródło: s

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 19.06.2024, 02:10:55 via Wykop
  • 1
a wyjasznisz o co kaman? Skąd to się wzięło?


@zenon_z_chorzowa1: chyba chodzi o to, że w ostatecznym rozrachunku kiedy odmówisz spełnienia czyjejś prośby od razu, to mniejszą uczynisz szkodę, niż jakbyś miał komuś robić nadzieję przez jakąs chwilę a potem stwierdzić, że nie kupisz od niego samochodu, nie pójdziesz na imprezę, nie pomożesz w czymś itp. Takie życiowe.
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
01.06.2024, 18:21:54
  • 316
#harrypotter
Trzesidzida - #harrypotter

źródło: 86d46292ec35567ce6f5e7ab52e8552f99be1f6b2a4658a5afe61e2fc0926584

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 02.06.2024, 00:13:31 via Wykop
  • 0
byłem ostatnio w Poznaniu i mój peron był akurat czytelny ale widziałem znaki na wyższe numery i się zastanawiałem o co tu chodzi xd. Nie sprawdzałem gdzie bym doszedł po tych znakach ale to faktycznie takie p------e czy tylko beka w necie?


@hosearkadiomorales: bo ten wpis z Twittera jest sprzed aktualizacji numerów peronów. Przed aktualizacją było tak, że stary budynek dworca był centralnym punktem odniesienia w drodze na perony i w
KAPITAN_P0LSKA - >byłem ostatnio w Poznaniu i mój peron był akurat czytelny ale widzi...

źródło: comment_qsGA4cXS9xDdntHzVRCzwxggilBnT4ZP

Pobierz
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 16.05.2024, 08:34:44
  • 0
Dostał ktoś może niedawno maila z Furgonetka.pl dotyczącego logowania na nowym urządzeniu?

Konto zakładałem tam dawno tylko żeby nadać paczkę i już więcej nie korzystać. Kilka dni temu dostałem maila, o logowaniu się z Firefoxa (którego nie używam) z kalifornijskiego IP, czyli pewnie przez VPN. Sprawdziłem inne strony gdzie mam konta założone na ten sam adres e-mail i wszystko jest okej, żadnych podejrzanych logowań na koncie Google też nie ma.

Zastanawiam się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

317

Polskie Elektrownie Jądrowe z zatwierdzonym Projektem Robót Geologicznych dla el

Polskie Elektrownie Jądrowe z zatwierdzonym Projektem Robót Geologicznych dla el

Uzyskany przez Polskie Elektrownie Jądrowe dokument umożliwia rozpoczęcie pogłębionych badań geologicznych w lokalizacji pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce. Decyzja wydana przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska potwierdza, że przedłożony przez spółkę PEJ Projekt Robót Geologicznych spełnia wymo

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 22.04.2024, 09:03:29
  • 63
  • #
    atom
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    inwestycje
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 22.04.2024, 17:20:18 via Wykop
  • 0
powstaną

przełamię

zagłosuję


@krykoz: pierwsze słowo poprawnie napisał
zaczekajcie
zaczekajcie
12.04.2024, 14:34:56
  • 0
Hi misie pracuje na zleceniowie i w umowie jest okres wypowiedzenia 2 tyg. Czy jak zrezygnuje teraz i nie pójdę więcej do pracy to nie dostanę hajsu za to co w tym miesiącu wypracowałam? Czy jak zrezygnuje za tydzień w środę to będę musiała pracowac 2 tyg do 1 maja i to będzie oznaczało ze zakończyłam prace w tym gow nie 1 maja??? (Więcej miesięcy do CV)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 19.04.2024, 12:17:01 via Wykop
  • 0
A jak ktoś pracuje w budżetówce na umowie zleceniu? Też mogą mieć kłopoty?


@Klatwa_Borsuka: oczywiście, sądy traktują wtedy ten podmiot tak samo jak normalną firmę

kjurwja boje
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 19.04.2024, 12:35:09 via Wykop
  • 0
Dobrze, a jeśli nie wybieram sobie miejsca pracy? Mam je z góry narzucone przez zleceniodawcę. Dodatkowo pojawiam się w tych miejscach od poniedziałku do piątku w tych samych godzinach. Czy według ciebie takie zlecenie nosi znamiona umowy o pracę?


@Klatwa_Borsuka: tak, to już spełnia większość znamion umowy o pracę. Jeżeli jeszcze nie pracujesz niezależnie, tylko jesteś komuś podporządkowana (pracujesz w jakimś zespole i kierownik zespołu daje ci zadania, kontroluje itp.)
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 19.04.2024, 12:55:53 via Wykop
  • 0
Nie no, ja akurat pracuję całkiem sama


@Klatwa_Borsuka: w jaki sposób sama? Bo to był tylko przykład, podporządkowanie może mieć też inne formy i stwarzać pozory, że go nie ma - podporządkowanie autonomiczne. W skrócie - podporządkowanie jest wtedy kiedy pracodawca/kierownik wskazuje, często na bieżąco, zadania i termin ich wykonania, a nie ty sama sobie to organizujesz.
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 19.04.2024, 14:51:41 via Wykop
  • 0
@Klatwa_Borsuka: no ten zakres obowiązków wskazuje właśnie na pozorną niezależność, sam miałem podobną umowę w centrali jednego korpo, ale finansowo bardziej mi pasowało zlecenie i mogłem pracować ile godzin chciałem. Niestety umowa zlecenia nie powstała do takich rzeczy i jest nadużywana (np. na zachodzie coś takiego nie istnieje, są tylko umowy o pracę) ale dopóki zleceniobiorca nie jest na tym stratny to można przymknąć oko. Wszystkie przesłanki też nie muszą
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 19.04.2024, 15:21:53 via Wykop
  • 0
Mieszkam na kompletnym zadupiu i pracy tutaj nie ma


@Klatwa_Borsuka: rozumiem, współczuję ci bo sam jestem z takiej miejscowości, ale s----------m stamtąd właśnie z takiego powodu.

Rada - jeżeli zdarzyłoby się, że w tej pracy groziliby ci zwolnieniem albo za bardzo fikali, to pamiętaj, że taki wyrok sądu zmieniający UZ na UoP działa z mocą wsteczną od początku trwania zlecenia (nawet jak masz nową umowę co 3 miesiace). Wtedy cały
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 16.04.2024, 12:12:47
  • 0
Mirasy, szukam dla rodziców kosiarki spalinowej do 1700 zł.
Wytypowałem na allegro jakąś ale nie wiem czy brać:
GATEC z rozrusznikiem
Tutaj ta sama tylko bez elektrycznego rozrusznika 300 zł mniej:
GATEC
Tutaj tez podobno okej, ale ma mniej ocen:
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
Autor
16.04.2024, 13:10:48 via Wykop
  • 0
Poszukaj tu podpowiedzi


https://pilarz.org/viewtopic.php?f=14&t=6095


@powsinogaszszlaja: budżet mam za niski, nawet w temacie "kosiarka do 1500zł" podają kosiarkę za 2k...
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 15.04.2024, 13:41:25
  • 1
Mam kredyt studencki, spłata jest rozłożona jeszcze na ok. 90 rat malejących, aktualnie pobierają mi z konta ok. 450 na spłatę kapitału i 150 na spłatę odestek.

Chciałem go nadpłacić 2 razy i spłacić całość jak najszybciej, jeszcze w tym roku, niestety z racji tego że to jest kredyt studencki to są jakieś specjalne procedury i Pani w banku nie mogła nic wyklikać i trzeba było drukować wniosek i go ręcznie wypełniać, nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
Autor
15.04.2024, 13:56:28 via Wykop
  • 0
niech ci zrobi kalkulacje i sobie policzysz... wydaje mi się że lepiej skracać okres kredytowania


@wiesiu2: nie mogła zrobić żadnej kalkulacji ani dyspozycji bo to kredyt studencki i w systemie nie działają im żadne dyspozycje do nich. Nawet wniosek o nadpłatę musiała drukować i wypełniać ręcznie.
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
Autor
15.04.2024, 15:35:07 via Wykop
  • 0
Zasadniczo jeśli zamierzasz go spłacić w tym roku to w sensie ekonomicznym nie ma różnicy


@DeoLawson: no właśnie teraz sprawdzam w kalkulatorze dla kredytów (hipotecznych, ale chyba schemat jest ten sam) i wyszło, że różnica w oszczędności na odsetkach to będzie 40zł. We wniosku już zaznaczyłem, że chcę niższą ratę, więc nie będę specjalnie zmieniał skoro tak to wygląda.
  • Odpowiedz
M83_
M83_
25.03.2024, 07:43:05
  • 147
Cola za 69 centów lecę zaraz do lidla 🫨

#niemcy #emigracja
M83_ - Cola za 69 centów lecę zaraz do lidla 🫨

#niemcy #emigracja

źródło: image_picker_9138F236-8AC9-4FD0-AF5F-D6CDDAF64455-34480-0000184F2AEF0B34

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 28.03.2024, 15:51:53 via Wykop
  • 0
bo takie rzeczy jak cola, haribo, nutella, czekaldki milka potrafia byc tańsze w Niemczech ale dużo produktów w Polsce jest tańszych nie wiem masło, mięso, warzywa


@Olbor: masło i mięso tak, warzywa nie - robiłem ostatnio zakupy w PL i w zależności od produktu albo drożej albo ta sama cena. No i my ciągle mamy 0% VAT a u nich jest juz z podatkiem.
  • Odpowiedz
zasadzka01
zasadzka01
24.03.2024, 19:45:50
  • 75
Dzisiaj taka pizza wleciała #pizza #gotowanie #gotujzwykopem
zasadzka01 - Dzisiaj taka pizza wleciała #pizza #gotowanie #gotujzwykopem

źródło: temp_file6265388281681468144

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 26.03.2024, 20:19:32 via Wykop
  • 0
Polecam najbardziej znana caputo nuvola na start. Pomidory warto zamówić san marzano z neta, a z marketu to mutti po prostu. Ser Mozarella blok lub kulki


@zasadzka01: jeżeli trzymasz ciasto tak długo w lodówce, to lepsza od Nuvoli będzie Caputo Cuoco.
Co do pomidorów to ja kupowałem na allegro San Marzano marki Solania i nie czułem żadnej różnicy między Rosso Gargano Pelati, które są znacznie tańsze, a i Mutti ze
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 26.03.2024, 20:51:15 via Wykop
  • 0
ja jem Rega i mi smakują. Mutti też ujda, są trochę kwasniejsze, a przede wszystkim mają więcej wody. Jak masz na myśli di Buffale, to kulka kosztuje z 10-11 zł, więc nie używam


@zasadzka01: Rega jeszcze nie próbowałem, ale kupię i porównam jak będę uzupełniał zapasy. Próbowałem już różnych i te są bardzo dobre i niedrogie, polecam: https://allegro.pl/oferta/pomidory-rosso-gargano-pelati-bez-skory-400g-10030925884

A co do Buffali to nie wiedziałem, że w PL jest taka
  • Odpowiedz
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 26.03.2024, 21:38:16 via Wykop
  • 0
daj spokój, ta siła nabywcza pieniądza i u nas to dramat :) nie dość że pensje niższe niż w Niemczech to jeszcze niektóre produkty droższe


@zasadzka01: no ostatnio byłem na chwilę w Polsce i postanowiłem, że zakupy zrobię, powinno być taniej. Myliłem się, tańsze było tylko mięso, którego akurat nie kupowałem.

A to jeszcze przy 0% VAT na żarcie, dramat...
  • Odpowiedz
DutchVagina
DutchVagina
19.03.2024, 14:39:11
  • 19
#matematyka #studbaza #korepetycje trochę #zalesie
Nie chce ktoś korków z analizy matematycznej? Jestem spłukany, roboty nie mam, czekam decyzję o rentę rodzinną po śmierci mamy i stypendium socjalne, jestem w dupie :(
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 20.03.2024, 19:15:12 via Wykop
  • 0
o kredycie studenckim nie słyszałem, poczytam o tym, dzięki mireczku :3


@DutchVagina: kredyt studencki to świetna opcja, powinieneś się zainteresować. Niskie oprocentowanie i spłata odroczona o 2 lata od ukończenia studiów. Możesz go nadpłacać albo spłacić wcześniej beż żadnych opłat a jak masz dobre wyniki na uczelni to możesz wnioskować o umorzenie.

Co do pieniędzy na teraz to oprócz stypendium socjalnego możesz wystąpić o jednorazową zapomogę z powodu śmierci rodzica.
  • Odpowiedz
Counter-Cz3si0
Counter-Cz3si0
16.03.2024, 10:58:28
  • 200
Tak jawnie antyukraińskiego, gdzie nie kryje się to dawno nie było. Ator spultał się, że jego widzowie są winni tego, że nie nagłośnili tematu, że (uwaga) będą uczyć Ukraińskiego w szkołach i dano na to przyzwolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i oczywiście skandal, że za pieniądze polskiego podatnika będą uczyć UKRAIŃSKIEGO. Bo jak w szkołach uczy się języka Niemieckiego to przecież Niemcy powinni za to płacić... Nie
Counter-Cz3si0 - Tak jawnie antyukraińskiego, gdzie nie kryje się to dawno nie było. ...

źródło: 49da0cfeed0a3bf420f5e12bc885b8d8df53ce83dfec4fd5da4cf273f4233c4e

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 16.03.2024, 15:16:37 via Wykop
  • 1
Uczenie się znakomitej większości przedmiotów w polskiej szkole to marnowanie czasu i zasobów, a jakoś nikt o to szczególnie nie bóldupi ¯(ツ)/¯


@Profesor_Avenarius: właśnie każdy kogo spytasz i kogo to dotyczy akurat bóldupi o to xd Od dawna się mówi, że uczniowie są przeładowani materiałem.

Nawet jeśli by tak nie było, to nie jest powód żeby wymagać od uczniów nauki czegoś tak niepotrzebnego jak ukraiński, chyba że chcą
  • Odpowiedz

630

Brutalne zatrzymanie Ukraińców którzy próbowali uciec busem przez granice

Pokaż treści 18+

Brutalne zatrzymanie Ukraińców którzy próbowali uciec busem przez granice

do Rumunii

P0PEYE
z
streamable.com
dodany: 09.03.2024, 15:18:51
  • 239
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rumunia
  • #
    geopolityka
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 09.03.2024, 22:47:58 via Wykop
  • 2
Siepacze muszą się starać żeby to ich nie wysłali.


@bylem_simpem: drą się jak małpy...
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 09.03.2024, 23:00:05 via Wykop
  • 5
Ruski troll a idioci wykopują. Żadnych informacji kto to i o co poszło ani kiedy i gdzie nagrano.


@FeyNiX: Ukraimcy nigdy by czegos tkaiego nie zrobili?

629

Fatalne dane o dzietności w Europie. Polska z jednym z najgorszych wyników

Fatalne dane o dzietności w Europie. Polska z jednym z najgorszych wyników

Eurostat zaprezentował nowe dane dotyczące dzietności w Unii Europejskiej i są one dramatyczne. 'W całej UE nie ma kraju ze wskaźnikiem dzietności powyżej 2,1 (zastępowalność pokoleń)' - pisze jeden z ekspertów. Niestety, Polska jest w czołówce krajów z najniższym wskaźnikiem dzietności.

konto usunięte
z
next.gazeta.pl
dodany: 09.03.2024, 10:42:47
  • 524
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    dzieci
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 09.03.2024, 20:02:58 via Wykop
  • 0
najbardziej boje się o dobro zwierząt. Jak afrykanczycy zajmą Europę, to one będą cierpieć przez ich niskie IQ


@Tajlosfit: a teraz nie cierpią?
enforcer
enforcer
enforcer
08.03.2024, 12:35:05
  • 187
xD
#heheszki
enforcer - xD
#heheszki

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 08.03.2024, 18:51:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Limeade
Limeade
08.03.2024, 12:50:21
  • 729
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA
KAPITAN_P0LSKA 08.03.2024, 18:38:05 via Wykop
  • 1
a ja z it przeszedłem do pracy fizycznej i sobie chwalę. Jedyny minus i to naprawdę duży to brak pracy zdalnej. Ale 18 lat w it mnie zmęczyło.


@wykopowy_brukselek: przeszedłeś do pracy fizycznej i całkowicie porzuciłeś IT?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • Strona 3 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 14.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking