Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki

tomasz-kalucki

Dołączył 2 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14176
  • Znaleziska 504
  • Mikroblog 13672
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2
badreligion66
badreligion66
09.06.2026, 13:31:53
  • 42
#polityka Drogi Przemku, drogi Sławku, drogi Przemku. Mmmf free
badreligion66 - #polityka Drogi Przemku, drogi Sławku, drogi Przemku. Mmmf free

źródło: 1000052234

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 09.06.2026, 13:34:42 via Wykop
  • 0
@badreligion66: Pozostaje teraz czekać na "Drogi Witoldzie..." :D
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
09.06.2026, 12:53:48
  • 0
Ja się tak zastanawiam, bo tutaj jest wielu zwolenników KO, jak nie większość.
Odpowiedz szczerze... nie ważne jaka prawica, ale jakaś jej forma
#polityka

Czy zdajesz sobie sprawę, że za 1.5 roku do władzy dojdzie prawica?

  • Tak 39.6% (21)
  • Biorę to pod uwagę 37.7% (20)
  • Nie ma takiej opcji 22.6% (12)

Oddanych głosów: 53

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 09.06.2026, 13:05:02 via Wykop
  • 1
@luke-mat: Wygranie wyborów to jedno ale później jeszcze będą musieli zrobić koalicję od kaczora do dauna i to może się okazać dużo większym problemem.
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 09.06.2026, 13:26:37 via Wykop
  • 0
@galicjanin: Mało prawdopodobne by bez brauna dali radę, bo teraz może on najwięcej zyskiwać na rosnących nastrojach anty-ukraińskich i jeszcze może się okazać, że na koniec zakręci się w okolicach 10%.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.06.2026, 16:09:34
  • 384
ten typ to już się srogo odkleił xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski
splinter96 - ten typ to już się srogo odkleił xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow ...

źródło: 1000029677

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 16:17:53 via Wykop
  • 347
@splinter96: Nie odkleił, tylko idealnie celuje do swoich mariuszów z przekazem.
  • Odpowiedz
maszynista_grot
maszynista_grot
08.06.2026, 15:18:12
  • 8
Nienawidzę Tuska i KO.

Dlaczego?

Bo za jakiś czas przyjdą znowu wybory, i znowu będę musiał na niego i jego bandę nierobów i partaczy zagłosować.

Czy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 15:33:15 via Wykop
  • 0
Partię B, która zrobi wszystko co w jej mocy (czyli na szczęście nie tak dużo), żeby mnie i mojej rodzinie żył się gorzej


@maszynista_grot: Tu się mocno mylisz, bo nie zdajesz sobie chyba sprawy ile będą oni mogli zrobić mając większość i swojego prezydenta.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
08.06.2026, 14:52:14
  • 16
#polityka Mateusz Morawiecki ostro o Przemysławie Czarnku
badreligion66 - #polityka Mateusz Morawiecki ostro o Przemysławie Czarnku

źródło: 1000052038

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 14:59:06 via Wykop
  • 0
@badreligion66: A gdzie o zdejmowaniu oze sroze z dachów?
tomasz-kalucki - @badreligion66:  A gdzie o zdejmowaniu oze sroze z dachów?

źródło: screen-2026-06-08-16-58

Pobierz
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
08.06.2026, 14:31:19
  • 3
Czy ja dużo wymagam od polityków?
1. Chciałbym żeby nie robili laski amerykanom
2. Chciałbym żeby nie robili loda klerowi (wystarczą im ministranci
3. Chciałbym żeby nie robili loda Ukraińcom (to co o--------a Zelenski jest tak głupie ze aż nie chce mi się wierzyć) - ale nie chce żeby poszło to w stronę naszej patoprawicy (bez przesady)
4. Chciałbym żeby dali ludziom żyć (aborcja, związki jednopłciowe, adopcja)

No
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 14:36:29 via Wykop
  • 0
@OCIEBATON: Demokracja panie, większość woli inaczej.
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 14:46:23 via Wykop
  • 0
bo polaczkowi wystarczy pokazać wroga, a reszta już go nie obchodzi


@OCIEBATON: Tak to u nas działa, fanatycy z obu stron myślą tylko w takich kategoriach.
Natomiast nikt nie pójdzie za Twoimi postulatami, bo to niepopularne
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 14:18:19
  • 6
Nasza prawica ma jakieś argumenty czy to sami debile panikujący gdy nie mają nic do powiedzenia?
#polityka #bekazpisu
tomasz-kalucki - Nasza prawica ma jakieś argumenty czy to sami debile panikujący gdy ...

źródło: screen-2026-06-08-16-14

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
08.06.2026, 14:19:33 via Wykop
  • 1
@tomasz-kalucki: a kto pyta
  • Odpowiedz
To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
08.06.2026, 15:21:20 via Wykop
  • 2
@tomasz-kalucki: Typowa #dyskusjazprawakami
Chodzi o to, żeby siać propagandę a nie żeby zostać wyjaśnionym w komentarzach więc blokują.
  • Odpowiedz
saviour
saviour
08.06.2026, 14:07:37
  • 1
dyplomaci z twittera xD
#ukraina #polityka #polska
saviour - dyplomaci z twittera xD
#ukraina #polityka #polska

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 14:09:30 via Wykop
  • 5
@saviour:
tomasz-kalucki - @saviour:

źródło: screen-2026-06-08-16-08

Pobierz
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
08.06.2026, 13:33:08
  • 628
Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polity...

źródło: IMG_7672

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 13:38:29 via Wykop
  • 3
@donatien-de-sade:
tomasz-kalucki - @donatien-de-sade:

źródło: d5a6f3f24ad0f216eadec81a67477c750adede1a9162b2953ee69e6743b6fd64,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
08.06.2026, 12:23:54
  • 0
Jesteś silniczkiem...
#polityka #bekazlewactwa

Czy czekasz z wypiekami na twarzy na decyzję Nawrockiego w sprawie Zełenskiego?

  • Tak 60.7% (17)
  • Jeszcze jak 39.3% (11)

Oddanych głosów: 28

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 08.06.2026, 12:26:24 via Wykop
  • 0
@luke-mat: Jaką ma niby decyzję podjąć?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
05.06.2026, 12:53:12
  • 1
#polityka Czaskoski oszalał.
badreligion66 - #polityka Czaskoski oszalał.

źródło: 1000050974

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 05.06.2026, 13:18:55 via Wykop
  • 0
@Skorvez_957_: Jeśli szczujnia znowu coś nie manipuluje, to właśnie przebili, bo sprowadzanie siana z Niemiec, to już wyższa szkoła absurdu.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
28.05.2026, 19:47:47
  • 0
#polityka

Który polityk będzie najdłużej obecny w polityce?

  • Xi Ping 52.8% (19)
  • Putin 13.9% (5)
  • Trump 0% (0)
  • J.Kaczyński 33.3% (12)

Oddanych głosów: 36

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 28.05.2026, 19:50:42 via Wykop
  • 7
@elo345: kaczor tak nienawidzi polaków, że on nas wszystkich przeżyje, byle męczyć.
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 28.05.2026, 19:21:13
  • 0
Jak to było debile z prawej strony? "-20 a lewagi, że planeta płonie huehue"?
To macie kolejny wielki pożar, chociaż jeszcze czerwca nie ma kretyni.
#polityka
tomasz-kalucki - Jak to było debile z prawej strony? "-20 a lewagi, że planeta płonie...

źródło: screen-2026-05-28-21-14

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
28.05.2026, 19:25:23 via Wykop
  • 4
@tomasz-kalucki: Patrząc na to, jak w tym roku jest sucho, to mamy dopiero przedsmak pożarów.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
28.05.2026, 14:22:02
  • 0
Co sądzicie?

#polityka
greedy_critic - Co sądzicie?

#polityka

źródło: image_picker_BA64C234-FC68-408A-B3DB-42AD6A59060F-21593-000007185B6BFBE3

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 28.05.2026, 14:40:14 via Wykop
  • 0
@greedy_critic: Sądzę, że niejeden dzieciak połamie się na tych kafelkach.
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 26.05.2026, 18:13:08
  • 5
#polityka
tomasz-kalucki - #polityka

źródło: screen-2026-05-26-20-10

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jabby
Jabby
26.05.2026, 16:32:40
  • 287
Jakie to jest niewyobrażalnie głupie. To że TERAZ w mieszkaniu nic się nie dzieje to nie znaczy że jutro czy nawet za pare godzin nie będzie coś się działo.
A jak jakiś zwariowany Silnyczek, fanatyk obecnej władzy, wparuje do mieszkania grubasa i weźmie go na zakładnika to co? Policja ma grzecznie pukać i używać klamki? Prawactwo to stan umysłu.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Jakie to jest niewyobrażalnie głupie. To że TERAZ w mieszkaniu nic się nie dz...

źródło: IMG_20260526_182307

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 26.05.2026, 16:36:03 via Wykop
  • 419
@Jabby: Niewyobrażalnie głupi przekaz do niewyobrażalnie głupiego elektoratu, w zasadzie pasuje.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
26.05.2026, 08:31:29
  • 17
#polityka #heheszki
robertkk - #polityka #heheszki

źródło: hffdhhfhdfhfhdh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki 26.05.2026, 08:34:28 via Wykop
  • 4
@robertkk: Się śmiejesz, a pisiory teraz będą robić referenda gdzie się da przez ten niski próg.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Tomasz

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking