Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JustMightBe

JustMightBe

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5616
  • Znaleziska 613
  • Mikroblog 5003
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 27

481

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

,,POLSKA to RAJ na Ziemi

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 12:57:37
  • 92
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    kolumbia
JustMightBe
JustMightBe 26.05.2026, 13:09:57 via Android
  • 0
@Dupazbita marzenie Opie ( ͡º ͜ʖ͡º)
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
25.05.2026, 13:02:13
  • 49
#primemma Szczerze to kozoebca ma przeebane wazy 70 parę kg nie potrafi w ogóle stójki i jego jedyną mocną stroną są niby zapasy, które Jaca wczoraj zweryfikował XDDD Jeden wjazd, jak w Popka i brat Araba znika z freaków
ysyststs-ududusus - #primemma Szczerze to kozoebca ma przeebane wazy 70 parę kg nie p...

źródło: IMG_3072

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 25.05.2026, 14:06:02 via Android
  • 13
@DestroDevil to ten typ??
JustMightBe - @DestroDevil to ten typ??

źródło: temp_file5708889908588550812

Pobierz
  • Odpowiedz
JustMightBe
JustMightBe 23.05.2026, 22:58:04
  • 6
#boks Rico ma dziwną technikę poruszania ale skuteczna jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reju24
Reju24
23.05.2026, 22:59:07 via Wykop
  • 5
@JustMightBe: jak dalton xD
  • Odpowiedz
Arnven
Arnven
Arnven
23.05.2026, 23:01:42 via Wykop
  • 1
@Reju24: wybrał drogę wojownika bushido
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 23.05.2026, 16:42:22 via Android
  • 2
@ciagleloginzajety wnikliwy dziennikarz jakby zrobił research na temat tego gościa wśród lokalsów mógłby się ciekawych rzeczy dowiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
DzonySiara
DzonySiara
18.05.2026, 21:07:05
  • 3
Co tu się odje......ło, jakby poczekał to prawie 900k by było. Kupon dekady jak dla mnie.
#bukmacherka
DzonySiara - Co tu się odje......ło, jakby poczekał to prawie 900k by było. Kupon dek...

źródło: 1000011539

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 23.05.2026, 09:03:03 via Android
  • 0
@DzonySiara chyba ten sam kupon i wszedł cały
JustMightBe - @DzonySiara chyba ten sam kupon i wszedł cały

źródło: temp_file2720811251125142577

Pobierz
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
20.05.2026, 17:58:20
  • 0
Zachęcony pozytywnymi opiniami na tagu, jestem zainteresowany odlewką Le Sel d’Issey. EDT czy EDP? Które polecacie bardziej? Rozlewa ktoś?

#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 20.05.2026, 20:00:12 via Android
  • 1
@justAnotherOne osobiście mam problem z tą linią chyba przez noseblind.Edt szybko mi umyka a wyczuwalny jest przez otoczenie. Zaś EDP wyczuwam dłużej ale nie tak jak po teście w drogerii na lotnisku gdzie gagatek projektował przez 6h ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
panDario
panDario
19.05.2026, 17:56:29
  • 10
#ufo #uap #kosmici

https://x.com/fratersolis/status/2056446821367427266
panDario - #ufo #uap #kosmici 

https://x.com/fratersolis/status/2056446821367427266

źródło: image

Pobierz
panDario - #ufo #uap #kosmici 

https://x.com/fratersolis/status/2056446821367427266
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 19.05.2026, 18:37:21 via Android
  • 5
@panDario kurde mam flashbacki ze Zdanów... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
toodrunktofuck
toodrunktofuck
19.05.2026, 13:19:33
  • 7
Wygląda gorzej niż jedzenie ze szpitala, ale smakuje bardzo dobrze. Wczoraj sąsiadka przyniosła mi wielką główkę sałaty. Do kanapek tego nie przejem, miałem rosół to znowu zrobiłem zupę. Cebula, czosnek, ziemniaki, sałata. Wszystko podsmażyć po kolei na maśle, zalać rosołem, gotować do miękkości, zblendować i dodać śmietanę. Sól i pieprz oczywiście dla smaku. A do tego grzanki z bagietki. Niestety kupnej bo moje się skończyły.
#gotujzwykopem
toodrunktofuck - Wygląda gorzej niż jedzenie ze szpitala, ale smakuje bardzo dobrze. ...

źródło: z

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 19.05.2026, 13:51:40 via Android
  • 3
@toodrunktofuck ciekawe zupa krem z sałaty
  • Odpowiedz
PeriodFromVaginax9
PeriodFromVaginax9
19.05.2026, 07:25:35
  • 9
#danielmagical
Włączcie jakąś muzyczkę
#raszei #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 19.05.2026, 08:30:08 via Android
  • 2
@Piotyyyyyr
JustMightBe - @Piotyyyyyr
  • Odpowiedz
DragoN1209
DragoN1209
DragoN1209
16.05.2026, 20:47:07
  • 6
Bardzo ciekawe w jakiś sposób sędziowie wyciągną te walkę dla Czyżewskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ksw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 16.05.2026, 20:48:47 via Android
  • 0
@DragoN1209 wróci silniejsza 😎
  • Odpowiedz
JustMightBe
JustMightBe 16.05.2026, 20:47:28
  • 1
#ksw Sara win??
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maqnez
Maqnez
16.05.2026, 20:47:54 via Wykop
  • 8
@JustMightBe: oby
  • Odpowiedz
Januszek_z_Koluszek
Januszek_z_Koluszek
16.05.2026, 20:34:27
  • 5
Mam wrażenie za komentatorzy oglądają inny pojedynek, Chorwatka obija niemiłosiernie polke a Ci się podniecają ile kopów w łydkę polka wyprowadziła.... hahaha #ksw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 16.05.2026, 20:41:14 via Android
  • 0
@Januszek_z_Koluszek to standardy komentatorskie w KFc
  • Odpowiedz

564

Siedmiokrotny wzrost w dekadę. Cudzoziemców w Polsce jest coraz więcej

Siedmiokrotny wzrost w dekadę. Cudzoziemców w Polsce jest coraz więcej

Na koniec 2025 r. w Polsce w ZUS zarejestrowanych było 1 mln 289 tys. cudzoziemców. To wzrost o 8 proc. rok do roku i aż siedmiokrotnie więcej niż dekadę wcześniej.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: 16.05.2026, 10:11:49
  • 181
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
JustMightBe
JustMightBe 16.05.2026, 20:31:39 via Android
  • 7
Biura pracy notują rekordowe zyski ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JustMightBe
JustMightBe 16.05.2026, 20:27:48
  • 3
#ksw McGregor dał jej wskazówki ale nie posłuchała ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tonaszepieklomezczyzn
tonaszepieklomezczyzn
tonaszepieklomezczyzn
13.05.2026, 12:33:12
  • 18
Byłem dzisiaj na czacie STU i gość postawiłe dziesięć kuponów po tysiąc złotych na Jessicę Pegulę. Ciekawe jak się teraz czuje ów pan. #tenis #bukmacherka
tonaszepieklomezczyzn - Byłem dzisiaj na czacie STU i gość postawiłe dziesięć kuponów...

źródło: obiad

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 13.05.2026, 14:46:06 via Android
  • 2
@kris-90 widzialem jakiś czas temu taka taśmę za 2 zł gdzie została skasowana na 209 tys a weszła by do końca na 340 tys ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
JustMightBe
JustMightBe 13.05.2026, 16:45:29 via Android
  • 2
@kris-90 a czemu by nie mieli wypalacic skoro zakład został zawarty legalnie i był prawidłowo rozliczony.
Zwróć uwagę ile osób skopiowało ten kupon... tego weekendu padały grube wygrane na STS.
JustMightBe - @kris-90 a czemu by nie mieli wypalacic skoro zakład został zawarty leg...

źródło: temp_file8837263278746079648

Pobierz
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
09.05.2026, 16:42:40
  • 0
Prawda jest taka, że połowa osób sprzedająca flakony i odlewki na grupach fb czy nawet tutaj na wykopie powinna mieć założoną działalność, bo to jest po prostu zwykły biznes. Gość ma 200 flakonów i przycina marże 50-100% na mililitrze i to ma być pasjonat? Urząd skarbowy miałby takie żniwa, że ja pierd*le. #perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 09.05.2026, 19:24:51 via Android
  • 1
@Szybki_bill99 słaby bajt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

350

Przekręt neapolski. Włosi oszczędzają tysiące euro, a rachunek płacą Polacy

Przekręt neapolski. Włosi oszczędzają tysiące euro, a rachunek płacą Polacy

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy przedsiębiorczy Włosi z Kampanii regionu o jednej z najwyższych szkodowości komunikacyjnych we Włoszech zauważyli prosty fakt: ubezpieczenie OC w Polsce jest dramatycznie tańsze niż w Neapolu. Roczna polisa za skuter w tym mieście może kosztować nawet 150

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 07.05.2026, 16:39:04
  • 96
  • #
    samochod
  • #
    tablicerejestracyjne
  • #
    ubezpieczeniesamochodu
  • #
    wlochy
JustMightBe
JustMightBe 08.05.2026, 09:26:54 via Android
  • 10
Będąc w Neapolu sporo widziałem samochodów na osiedlach na polskich rejestracjach ( ͡º ͜ʖ͡º) zastanawiał mnie ten fakt
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Buhaj67
Buhaj67
03.05.2026, 18:38:32
  • 1
Ha ha ha ja jesteście żałośni ha ha … napisałem do @Hole_to_another_universe że będzie kawalerem…a jak ma nim nie być jak dorosły koń chodzi w …dresie…jeszcze może buty na rzep kupić ha ha ha a on mi na żonkę napisałem… to nie zostałem dłużny…i co??… ha ha ha 😂 błazen pisze że biedny przegryw… wyzywany…ha ha ha.. jak ja mogłem wiedzieć że to jakiś przegryw jest??????…ha ha a wy go bronicie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustMightBe
JustMightBe 03.05.2026, 19:48:35 via Android
  • 0
@Omniscient to jakieś troll konto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 28
  • Strona 3 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.01.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking