Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Czypsy

Czypsy

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1200
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 1194
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 6
tomeek85
tomeek85
46 min temu
  • 0
Ma ktoś do odlania #perfumy Bleu de Chanel L'Exclusif ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 19 min temu via Wykop
  • 0
@tomeek85: ile potrzeba?
  • Odpowiedz
Gontareek
Gontareek
9 godz. i 56 min temu
  • 2
Czy ktoś ma ostatnie wypusty Vibrato Made in France?

Kurczę, tyle się naczytałem, że to podobno bestia i „wypełniacz pokoju”, a na mnie wypada dużo gorzej niż Aqua de Dora. Vibrato czuję maksymalnie przez godzinkę/dwie, później praktycznie już nie, a z ubrań też dość szybko znika. Dla porównania Aqua de Dora czuję spokojnie 8–10 godzin, a Tygar, kiedy testowałem, też trzymał na mnie dużo lepiej.

Co to może być? Czy to możliwe,
Gontareek - Czy ktoś ma ostatnie wypusty Vibrato Made in France?

Kurczę, tyle się na...

źródło: IMG_1272

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 1 godz. i 12 min temu via iOS
  • 0
@Gontareek: mam nowy, ten francuski, ale mam z tym zapachem tak, że czasem czuję cały dzień (np wczoraj, była wysoka temperatura), a czasem po dwóch godzinach nic. Ale otoczenie czuje i w pracy koleżanka stojąc z 3m dalej czuła w powietrzu „bardzo ładny zapach”, a jak podeszła bliżej to skleiła ze to moje perfumy.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
15 godz. i 15 min temu
  • 1
#perfumy

Pomocy.
Z flakonu regularnie cieknie sok. Dosłownie codziennie ta jedna kropla musi ściekać. Wszystko wypływa z rurki więc nawet tego nie mam jak skleić czy uszczelnić. Kurde perfumy za tyle kasy a zaraz się okaże że co tydzień 1ml wyparowuje.

Co robić (╯︵╰,)
KjatanSveisson - #perfumy 

Pomocy.
Z flakonu regularnie cieknie sok. Dosłownie codzi...

źródło: 1000008232

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15 godz. i 9 min temu via iOS
  • 1
@KjatanSveisson: robiłeś z tego flakonu odlewki?
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
16 godz. i 31 min temu
  • 7
#perfumy
ja kupił paczkę z odlewkami a wśród niej dekant z jednego zapachu (który dobrze znam) wydaje mi się nie być legitny ehhh a tak się chlop cieszył
michalkichal123 - #perfumy 
ja kupił paczkę z odlewkami a wśród niej dekant z jednego...

źródło: a50868f18212332f3165287985747452

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 15 godz. i 53 min temu via iOS
  • 8
@michalkichal123: kolega dostal Joan Loewe immortel i marudzi
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 15 godz. i 47 min temu via iOS
  • 2
@khetar: miałem taką sytuację z laytonem i aventusem, że czułem duże różnice między odlewkami, a że zapachy też klonowane na szeroką skalę to…
  • Odpowiedz
Cliencik
Cliencik
Cliencik
18 godz. i 29 min temu
  • 1
#perfumy Mireczki podpowiedzcie, czy cena dobra bo będe brał chyba w ciemno, chodzi o sam zapach. Jak nie podejdzie pewnie wystawię na tagu. Dior Homme Sport 125 ml - 360 zł. Warto to łykać w tej cenie ? Sprzedający pewniak, nie jedną butlę od niego brałem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 17 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 2
@Cliencik: bardzo fajny zapach, gdy nie chcesz się zastanawiać co dzisiaj zarzucić, a nie jest taki oczywisty i popularny. W ogóle nie czuję go na mieście w przeciwieństwie do boisa, klonów tygara i klonów imagination.
  • Odpowiedz
splitzy
splitzy
20 godz. i 19 min temu
  • 3
Rozleje rurze i cytrusowego iryska z imbirem

Creed Wild Vetiver - 11
Dior Homme Sport 2012 - 5

#perfumy
splitzy - Rozleje rurze i cytrusowego iryska z imbirem

Creed Wild Vetiver - 11
Dior ...

źródło: Obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 19 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@splitzy: o kurcza, 5 DHS poproszę
edit: różne to od tego 2021? bo w tej nowszej wersji iryska w ogóle nie czuć
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
21 godz. i 20 min temu
  • 27
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
KingOfTheWiadro - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy

źródło: psikane

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 20 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 7
@Buhaj67: dlatego wszyscy na tym tagu mają takie ogromniaste kolekcje (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 07:42:43
  • 3
#perfumy
Skończę jutro tego zawodnika ze zdjęcia, a więc... robi mi się wolne miejsce w szafie, może macie jakieś flakoniki na sell? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czypsy - #perfumy 
Skończę jutro tego zawodnika ze zdjęcia, a więc... robi mi się wol...

źródło: IMG_4633

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy
Autor
przedwczoraj, 12:35:12 via Wykop
  • 1
@Wyk_opek: skóra nie dusi, to nie słodki ulep jak jakiś scandal. Wystarczy nie psikać więcej niż 6 psików (TOM FORD ma c-----e atomizery co mało psikają). W słonecznej barcelonie w ponad 30 stopni zarzuciłem tuscan leather i paru kobietom się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zasada: byle bez wanilii czy tonki. Ostatnio na tagu ktoś pisał, że go eros dusi latem przez wanilię XD
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy
Autor
przedwczoraj, 19:56:05 via iOS
  • 1
@Wyk_opek: ode mnie polecajka, tuscana (czy też la yuqawam) zarzucam na spotkania w doborowym gronie przy cygarku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie musi to być wieczór, ale też taka lampa jak w ten weekend
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 19:53:22
  • 0
#perfumy szukam odlewek:
- Le Labo The Noir 29
- Byredo Tobacco Mandarin
- Diptyque Orpheon EDP
- Diptyque Tam Dao
- Diptyque Philosykos
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
przedwczoraj, 17:03:05
  • 3
A z maison francisk kurkdjian cos fajne waszym zdaniem?

gentle fluidity silver spoko, mysle nad flakonem, ale trwalosc nwm, moze jakby polezal chwile…

i l homme a la rose kusi przebadac.

#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 18:10:34 via iOS
  • 2
@pomelobezkaca2: te gagatki na przykład :) i tak jak michu pisał te oud satin/silk mood, gentle fluidity fajne zapaszki
Czypsy - @pomelobezkaca2: te gagatki na przykład :) i tak jak michu pisał te oud sati...

źródło: IMG_4572

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie_placki1
lubie_placki1
lubie_placki1
przedwczoraj, 16:33:53
  • 8
#perfumy

Zapraszam, dziś na bogato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Clive Christian - Blond Amber - 32zl/ml
Ex Nihilo - Speed Legends - 9zl/ml

Reszta klasycznie ;)
lubie_placki1 - #perfumy 

Zapraszam, dziś na bogato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Clive Christian - Bl...

źródło: IMG_3947

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 16:39:23 via iOS
  • 2
@lubie_placki1: a niech mnie, 10 speed legends
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
przedwczoraj, 08:57:48
  • 2
#perfumy dobra poważne pytanie - czy są jakieś araby godne uwagi i obecności w kolekcji? Macie jakieś pozycje które można bez żalu i wstydu mieć i używać? Tylko proszę bez propozycji typu 9pm.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 09:00:48 via Wykop
  • 1
@hydrant123: marwa na przykład
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 09:15:09 via iOS
  • 4
@hydrant123: nie znam hectic, nie gonię „tego najlepszego” - Marwa jest spoko
  • Odpowiedz
markaron
markaron
przedwczoraj, 08:22:24
  • 6
Pochwalcie się swoimi kolekcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
markaron - Pochwalcie się swoimi kolekcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 08:27:52 via iOS
  • 4
@markaron: CEO Man jest dla zarządu, dla pana jest office for man panie jeremiaszu
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 08:40:13 via Wykop
  • 14
@michalkichal123: Forklift for Man - sztyni całą zmianę, Anetki z HR na wigilii firmowej pytały co to za zapach. POWEEEEER
Czypsy - @michalkichal123: Forklift for Man - sztyni całą zmianę, Anetki z HR na wigi...

źródło: forklift

Pobierz
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 06:48:18
  • 7
Czy ktoś chce to ode mnie zabrać? xD Kupiłem tego Erosa bo małpy na pepperze pisały, że kurła można brać w ciemno klasyka xD No i psikam i takim normikiem daje, że aż człowiekowi dziwnie. To jest zapach, że idziesz do Zary albo innej sieciówki i na 90% go wyczujesz na jakimś brokule ehhh
Z Erosa było kilka psiknięć, a Joop jaki jest każdy widzi. Jestem tu świeżak, dopiero wchodzę w temat więc
vladi_putin - Czy ktoś chce to ode mnie zabrać? xD Kupiłem tego Erosa bo małpy na pep...

źródło: normiki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy przedwczoraj, 06:53:42 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: fajna cena za eroska, moze i masz racje ze normik. ale co jak co pachnie zajebiscie
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
21.06.2026, 20:23:59
  • 0
Chce zamowic Sospiro Vibrato, dlaczego testery sa drozsze niz zwykle flakony?

Byla jakas reformulacja, nowe batche sa slabsze?

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 21.06.2026, 20:52:19 via iOS
  • 1
@Casuel: może będę miał w tym tygodniu ubytkowy flakon na sell jak coś
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
20.06.2026, 18:20:31
  • 0
a mi wulong cha daje taka zielona, wysoka trawa, masakra

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 20.06.2026, 20:48:29 via iOS
  • 1
@pomelobezkaca2: trawa krotka a wysoka pachnie różnie?
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 20.06.2026, 20:53:02 via iOS
  • 0
@pomelobezkaca2: a inną niż zieloną?
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 20.06.2026, 21:23:23 via iOS
  • 2
@pomelobezkaca2: głowa do góry, jaja se robię
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar
20.06.2026, 13:35:19
  • 1
Odlewa ktoś tomka forda - ebene fume i amouage - interlude ( najlepiej oba) ? #perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 20.06.2026, 13:58:10 via iOS
  • 4
@G0ntar: mmmm ebene fume
  • Odpowiedz
underrated
underrated
20.06.2026, 11:40:48
  • 1
Na sprzedaż lecą zapachy dla pięknych Panów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcia pozostałych flakonów w komentarzach.

1. Pana Dora Aqua de Dora - 24/100 ml - 280 zł
2. Giorgio Armani ADG Profondo edp - 35/200
underrated - Na sprzedaż lecą zapachy dla pięknych Panów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcia pozosta...

źródło: DSC00084

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 20.06.2026, 11:44:05 via iOS
  • 1
@underrated: pana dora biorę
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy 20.06.2026, 13:21:43 via iOS
  • 1
@hydrant123: stestuje i pewnie wystawię dalej na tag, jeszcze nie wydawaj tych pieniędzy ;)
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
19.06.2026, 14:25:01
  • 6
#perfumy zapowiadają upały od dzisiaj to trzeba było zadbać o zaopatrzenie.(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) a w drodze jeszcze inny flakonik.
hydrant123 - #perfumy  zapowiadają upały od dzisiaj to trzeba było zadbać o zaopatrze...

źródło: IMG_0195

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy 19.06.2026, 17:59:09 via iOS
  • 0
@Gieremek: ubytkowy rozumiem? Max 40 ml
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 04.04.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.12.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking