Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Eluno

Eluno

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3772
  • Znaleziska 246
  • Mikroblog 3526
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
mik-jj
mik-jj
29.01.2026, 20:16:45
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 29.01.2026, 21:17:06 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Eluno
Eluno 01.02.2026, 03:25:56 via Android
  • 0
@Polnischefuhrer: Stary na zewnątrz inna gadka, wale w morde równo tak baby jak i chłopów - wejdź sobie na profil i poszukaj wpisów jak listwowałem dziurawce, ja dziadek '91, dorastałem w dwutysięcznych, za malolata byłem sebixem xd
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
28.01.2026, 13:34:45
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 28.01.2026, 14:22:15 via Wykop
  • 0
@Geralt678: W drugą stronę też to działa, jak masz morde HTN+ to możesz być podlany z lekka aby tylko nie mieć ziemniaczanego lica a i tak dziurawce będą się przymilały
xD skomentowałem zanim rozwinąłem komentarze i widzę, że @Wypranytyp napisał to samo, z tym, że u mnie z autopsji
  • Odpowiedz

2509

20 lat stała przy taśmociągu. Po zawale usłyszała, że to była praca tymczasowa

20 lat stała przy taśmociągu. Po zawale usłyszała, że to była praca tymczasowa

Krystyna Lisicka przez 20 lat pracowała przy taśmie produkcyjnej w zakładzie Partners w Rawie Mazowieckiej. Na dwie zmiany, od samego świtu. Mimo to, przez cały ten czas pozostawała na umowie-zleceniu, bez prawa do chorobowego czy premii. Aż dostała w pracy zawału, a firma nie przedłużyła z nią umow

kinga-debiec
z
kobieta.onet.pl
dodany: 27.01.2026, 18:52:25
  • 457
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
  • #
    kolchoz
  • #
    gospodarka
Eluno
Eluno 28.01.2026, 10:36:20 via Android
  • 1
@kapitanbiedapl: To ten sam case co u mnie, wyleczylem się z korwinizmów z wiekiem. Co sądzisz o Krzysiu Bosaku?
Eluno
Eluno 28.01.2026, 10:40:00 via Android
  • 0
@kt13: nie znamy całej sytuacji,nie można wykluczyć tego że stara c-----o gospodaruje hajsem
worm_nimda
worm_nimda
26.01.2026, 08:13:55
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 28.01.2026, 09:49:33 via Android
  • 0
@worm_nimda: w podobnej konwencji oprócz w.w. Diamentów jest jeszcze - W Pogoni Za Szczęściem
  • Odpowiedz
Mirek224
Mirek224
25.01.2026, 09:54:13
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 25.01.2026, 19:33:28 via Wykop
  • 0
@Mirek224: KAŻDA baba z którą miałem na tyle bliski kontakt, żeby trzymała łeb na moich barkach albo klacie, mówiła, że mam super perfumy i jakie to są a ja za każdym razem mówiłem prawdę, że to Isana za 6zł z Rossmana, albo dawniej Rexona za 8zł z Tesco, bo tylko takich w swoim życiu używałem xD
  • Odpowiedz
Eluno
Eluno 25.01.2026, 19:59:25 via Wykop
  • 0
@Mirek224: Podobnie było ze skórą, bo szły teksty, że mam piękną a to było zwykłe mydło najtańsze z Lewiatana xD Dlatego mnie zawsze śmieszył cope na perfumy czy drogie kosmetyki
  • Odpowiedz

329

Europejskie organizacje szykują alternatywę dla X Elona Muska. Nazywa się W

Europejskie organizacje szykują alternatywę dla X Elona Muska. Nazywa się W

Europa przygotowuje start W - nowej platformy społecznościowej jako alternatywy dla X Elona Muska. Serwis ma stawiać na weryfikację tożsamości, walkę z dezinformacją, ochronę danych i europejski hosting. Platforma została zaprezentowana w Davos, ale jeszcze nie ruszyła dla masowych użytkowników.

occultronaut
z
cybernews.com
dodany: 21.01.2026, 16:47:23
  • 179
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    twitter
  • #
    socialmedia
  • #
    internet
  • #
    technologia
Eluno
Eluno 23.01.2026, 14:51:57 via Wykop
  • 2
@osetnik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Eluno - @osetnik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
doghunt
doghunt
22.01.2026, 11:42:14
  • 192
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 23.01.2026, 09:49:01 via Android
  • 0
@slackware707: Ja tak brałem i się na mnie koledzy w-------i że się obijam: oni brali po 2 za małolata a 4 później a jak im mowiłem, że przecież nikt im nie kazał tyle nosić to był mindfuck. W pracy podobna mentalność robola, inni z----------i mając płacone od godziny a nie od roboty/metra ale to ty jesteś tym złym xD
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
22.01.2026, 21:37:56
  • 549
Czy tylko ja mam wrażenie, że w 2026 roku bycie konsumentem w Polsce to sport ekstremalny dla ludzi o stalowych nerwach?

Idziesz do sklepu po masło - kiedyś 250g, potem 200g, teraz coraz częściej straszy 170g w tej samej cenie. Kupujesz chipsy - w środku więcej azotu niż ziemniaków. Zamawiasz burgera w knajpie, płacisz 50 zł, a dostajesz coś, co rozmiarem przypomina zestaw dla dzieci. Do tego dochodzą „noworoczne aktualizacje” cen prądu

W czym najbardziej odczuwasz „strzyżenie” klienta na początku 2026 roku?

  • Spożywka - mniejsza gramatura, wyższa cena 27.3% (2409)
  • Spożywka - gorszy skład (tanie zamienniki) 5.5% (485)
  • Media i opłaty (nowe taryfy za prąd, gaz, śmieci) 18.4% (1620)
  • Gastronomia (mikro porcje w makro cenach) 20.6% (1813)
  • Subskrypcje i apki (podwyżki za netflixa, itp) 3.4% (304)
  • Usługi i fachowcy (fryzjer, mechanik, remonty) 11.7% (1034)
  • Nieruchomości (czynsze i mityczne „opłaty") 7.4% (653)
  • Elektronika (gorsza jakość, psucie po gwarancji) 2.1% (182)
  • Paliwo i transport (bilety, benzyna, parkingi) 1.6% (142)
  • Inne - wyjaśnię w komentarzu 2.0% (176)

Oddanych głosów: 8818

  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 23.01.2026, 09:19:43 via Android
  • 2
@Marcepanowy_Detektyw: Cena piwa w knajpach. Masowy koncerniak przez dekadę podrożał w sklepach o złotówkę czy półtorej, te za 2zł kosztują 3, te za 4,50 kosztują 6zł - w knajpach natomiast, najpierw tłumacząc podwyżki pandemią a rok później inflacją ceny wzrosły o 200-300%, gdzie ja mieszkam w Kielcach i tu w porównaniu z Wielką Piątką miast i tak nie jest źle, bo tam piwa potrafią kosztować 20zł wzwyż 💀💀
  • Odpowiedz

2528

Napisał na Wykopie, że to on wysadził tory

Pokaż treści 18+

Napisał na Wykopie, że to on wysadził tory

Użytkownik @aversxx zrobił post o tym, że to on ostatnio wysadził tory. Jak napisałem w komentarzu, że mam wszystkie screeny, to na priv próbował mnie przekupić krypto, żeby nie zgłaszać tego nigdzie.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 22.01.2026, 05:16:58
  • 458
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    policja
  • #
    prawo
Eluno
Eluno 22.01.2026, 22:40:49 via Android
  • -1
@infiltrator_: To ja zostawiłem skórkę od banana na schodach z którch putin spadł i się zesrał

1139

"Nawet nie potrzeba wojny". Polscy producenci leków alarmują

"Nawet nie potrzeba wojny". Polscy producenci leków alarmują

Antybiotyki, leki anestezjologiczne, kardiologiczne powinny być produkowane w kraju, bo efekt ich braku odczujemy natychmiast - powiedział PAP prezes Krajowych Producentów Leków Krzysztof Kopeć. Dodał, że obecnie zaledwie 20 proc. pozycji z listy leków krytycznych jest produkowana w Polsce.

znin
z
money.pl
dodany: 15.01.2026, 20:22:17
  • 173
  • #
    polska
  • #
    leki
  • #
    medycyna
  • #
    farmacja
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
Eluno
Eluno 16.01.2026, 02:07:54 via Android
  • 0
@Instrybutor_z_Orlenu: 22 lutego stukną 4 lata, nie 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1325

Warto przypomnieć: Studenckie śledztwo Ziobry. Chciał wrobić kolegów

Pokaż treści 18+

Warto przypomnieć: Studenckie śledztwo Ziobry. Chciał wrobić kolegów

Już jako student typ ten robił wszystko by zniszczyć życie niewinnym ludziom. Potajemnie nagrywał kolegów na dyktafon i robił im prowokacje, potem wszystko spisywał i zawiadamiał policję i prokuraturę.

Kismeth
z
polityka.pl
dodany: 14.01.2026, 11:37:06
  • 107
  • #
    ziobro
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    prawo
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polityka
Eluno
Eluno 14.01.2026, 15:11:34 via Android
  • -9
@xpear: Jedyną jak to libku ująłeś "socjalną głupotą" były pandemiczne tarcze covidowe dla psiembiorców

3089

W dyskryminującym chłopców programie 49 z 53 odrzuconych uczniów byli chłopcy

W dyskryminującym chłopców programie 49 z 53 odrzuconych uczniów byli chłopcy

W Gminie Pszczyna w programie dofinansowanym przez Unię Europejską Edukacyjny maraton kompetencji stosowano kryterium punktowe oparte na płci. Dane pokazują, że mimo mniejszej liczby aplikujących chłopców, to oni stanowili zdecydowaną większość wśród odrzuconych kandydatów.

Cimcirimcipiririri
z
x.com
dodany: 11.01.2026, 11:17:24
  • 249
  • #
    pszczyna
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    pieklokobiet
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
Eluno
Eluno 12.01.2026, 12:23:26 via Android
  • 1
@ostatni_lantianin: aż mi się Pani Zyta Gilowska przypomniała
mirko_anonim
mirko_anonim
05.01.2026, 10:31:18
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 05.01.2026, 15:52:51 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Eluno
Eluno 05.01.2026, 15:56:26 via Wykop
  • 1
@Eluno: zajadę jeszcze klasykiem xD
Eluno - @Eluno: zajadę jeszcze klasykiem xD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
SilesianPill
SilesianPill
04.01.2026, 09:38:11
  • 251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 04.01.2026, 09:52:00 via Wykop
  • 97
@nervous_breakdown: muwie ci rużne som
  • Odpowiedz
jan-kosss
jan-kosss
03.01.2026, 21:08:51
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 04.01.2026, 09:44:06 via Wykop
  • 0
@jan-kosss:
Eluno - @jan-kosss:
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
04.01.2026, 08:45:06
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 04.01.2026, 09:18:26 via Wykop
  • 7
@orientalist-jack: plastikowa karlica z muchosrańska
Eluno - @orientalist-jack: plastikowa karlica z muchosrańska

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
CzerwonczykNieparek
CzerwonczykNieparek
03.01.2026, 09:39:18
  • 748
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 03.01.2026, 18:18:08 via Wykop
  • 2
@CzerwonczykNieparek: Mam gdzieś screena na którym mojego ziomka stary, będący wówczas ordynatorem anastezjologi w kieleckim szpitalu, był podpisany w regionalnej TVP jako Kornel Morawiecki - marszałek senior xD
  • Odpowiedz
jz25
jz25
jz25
03.01.2026, 12:26:38
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eluno
Eluno 03.01.2026, 17:53:02 via Wykop
  • 2
@jz25: kremlak buda
Eluno - @jz25: kremlak buda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

401

Kryzys chipów i AI. Nadchodzi najdroższa era w historii gier wideo

Kryzys chipów i AI. Nadchodzi najdroższa era w historii gier wideo

Rosnące ceny gier, konsol i kart graficznych to dopiero początek. Sprawdź, jak rozwój AI i kryzys półprzewodników wpłyną na przyszłość gamingu.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 27.12.2025, 09:50:55
  • 367
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    ai
Eluno
Eluno 28.12.2025, 01:44:15 via Android
  • -3
Jeśli nawet RAM miałby podrożeć jeszcze o 500% a rynek gier załamać, to czytając co drugi dzień, że AI lekkim chxjem rozwiązało problem matematyczny który od 50 lat uznany był za nierozwiązywalny, czy co chwilę widzę, że kąkuter znalazł odpowiednie wiązanie genetyczne odpowiadające za jakąś uznaną za nieuleczalną chorobę, to mi się w serduszku cieplutko robi i cytując klasyka jest to poświęcenie na które jestem gotów xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Strona 2 z 12
  • >
  • Kielce

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.03.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking