@Polnischefuhrer: Stary na zewnątrz inna gadka, wale w morde równo tak baby jak i chłopów - wejdź sobie na profil i poszukaj wpisów jak listwowałem dziurawce, ja dziadek '91, dorastałem w dwutysięcznych, za malolata byłem sebixem xd
@Geralt678: W drugą stronę też to działa, jak masz morde HTN+ to możesz być podlany z lekka aby tylko nie mieć ziemniaczanego lica a i tak dziurawce będą się przymilały xD skomentowałem zanim rozwinąłem komentarze i widzę, że @Wypranytyp napisał to samo, z tym, że u mnie z autopsji
Krystyna Lisicka przez 20 lat pracowała przy taśmie produkcyjnej w zakładzie Partners w Rawie Mazowieckiej. Na dwie zmiany, od samego świtu. Mimo to, przez cały ten czas pozostawała na umowie-zleceniu, bez prawa do chorobowego czy premii. Aż dostała w pracy zawału, a firma nie przedłużyła z nią umow
@Mirek224: KAŻDA baba z którą miałem na tyle bliski kontakt, żeby trzymała łeb na moich barkach albo klacie, mówiła, że mam super perfumy i jakie to są a ja za każdym razem mówiłem prawdę, że to Isana za 6zł z Rossmana, albo dawniej Rexona za 8zł z Tesco, bo tylko takich w swoim życiu używałem xD
@Mirek224: Podobnie było ze skórą, bo szły teksty, że mam piękną a to było zwykłe mydło najtańsze z Lewiatana xD Dlatego mnie zawsze śmieszył cope na perfumy czy drogie kosmetyki
Europa przygotowuje start W - nowej platformy społecznościowej jako alternatywy dla X Elona Muska. Serwis ma stawiać na weryfikację tożsamości, walkę z dezinformacją, ochronę danych i europejski hosting. Platforma została zaprezentowana w Davos, ale jeszcze nie ruszyła dla masowych użytkowników.
@slackware707: Ja tak brałem i się na mnie koledzy w-------i że się obijam: oni brali po 2 za małolata a 4 później a jak im mowiłem, że przecież nikt im nie kazał tyle nosić to był mindfuck. W pracy podobna mentalność robola, inni z----------i mając płacone od godziny a nie od roboty/metra ale to ty jesteś tym złym xD
Czy tylko ja mam wrażenie, że w 2026 roku bycie konsumentem w Polsce to sport ekstremalny dla ludzi o stalowych nerwach?
Idziesz do sklepu po masło - kiedyś 250g, potem 200g, teraz coraz częściej straszy 170g w tej samej cenie. Kupujesz chipsy - w środku więcej azotu niż ziemniaków. Zamawiasz burgera w knajpie, płacisz 50 zł, a dostajesz coś, co rozmiarem przypomina zestaw dla dzieci. Do tego dochodzą „noworoczne aktualizacje” cen prądu
W czym najbardziej odczuwasz „strzyżenie” klienta na początku 2026 roku?
@Marcepanowy_Detektyw: Cena piwa w knajpach. Masowy koncerniak przez dekadę podrożał w sklepach o złotówkę czy półtorej, te za 2zł kosztują 3, te za 4,50 kosztują 6zł - w knajpach natomiast, najpierw tłumacząc podwyżki pandemią a rok później inflacją ceny wzrosły o 200-300%, gdzie ja mieszkam w Kielcach i tu w porównaniu z Wielką Piątką miast i tak nie jest źle, bo tam piwa potrafią kosztować 20zł wzwyż 💀💀
Użytkownik @aversxx zrobił post o tym, że to on ostatnio wysadził tory. Jak napisałem w komentarzu, że mam wszystkie screeny, to na priv próbował mnie przekupić krypto, żeby nie zgłaszać tego nigdzie.
Antybiotyki, leki anestezjologiczne, kardiologiczne powinny być produkowane w kraju, bo efekt ich braku odczujemy natychmiast - powiedział PAP prezes Krajowych Producentów Leków Krzysztof Kopeć. Dodał, że obecnie zaledwie 20 proc. pozycji z listy leków krytycznych jest produkowana w Polsce.
Już jako student typ ten robił wszystko by zniszczyć życie niewinnym ludziom. Potajemnie nagrywał kolegów na dyktafon i robił im prowokacje, potem wszystko spisywał i zawiadamiał policję i prokuraturę.
W Gminie Pszczyna w programie dofinansowanym przez Unię Europejską Edukacyjny maraton kompetencji stosowano kryterium punktowe oparte na płci. Dane pokazują, że mimo mniejszej liczby aplikujących chłopców, to oni stanowili zdecydowaną większość wśród odrzuconych kandydatów.
@CzerwonczykNieparek: Mam gdzieś screena na którym mojego ziomka stary, będący wówczas ordynatorem anastezjologi w kieleckim szpitalu, był podpisany w regionalnej TVP jako Kornel Morawiecki - marszałek senior xD
Jeśli nawet RAM miałby podrożeć jeszcze o 500% a rynek gier załamać, to czytając co drugi dzień, że AI lekkim chxjem rozwiązało problem matematyczny który od 50 lat uznany był za nierozwiązywalny, czy co chwilę widzę, że kąkuter znalazł odpowiednie wiązanie genetyczne odpowiadające za jakąś uznaną za nieuleczalną chorobę, to mi się w serduszku cieplutko robi i cytując klasyka jest to poświęcenie na które jestem gotów xd