Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Benybenassi
Benybenassi

Benybenassi

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1145
  • Znaleziska 801
  • Mikroblog 344
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
wiedzmy
wiedzmy
23.10.2023, 10:04:47
  • 13
Mirki, wymiana czujnika parkowania 625zl, wymiana łożyska koła 725zl, wymontowanie i zamontowanie wału 1200zl to są w miarę dobre ceny?

Mowa o samej usłudze bez części, koszt za godzinę pracy 250zl brutto

Dostałem taką wycenę od m4k i się zastanawiam, czy to są normalne ceny.

#mechanikasamochodowa #mechanika #motoryzacja #samochody
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 23.10.2023, 19:53:35 via iOS
  • 0
@wiedzmy u mnie byś zapłacił za robotę tego co napisałeś max 1000zl. Zależy od samochodu ale +/- 200
  • Odpowiedz

223

Włamywał się na fale stacji radiowej i obrażał kandydatkę KO. Został namierzony

Włamywał się na fale stacji radiowej i obrażał kandydatkę KO. Został namierzony

Pirata, który włamywał się na fale lokalnej stacji radiowej i obrażał kandydatkę Koalicji Obywatelskiej do Sejmu, zatrzymali kieleccy policjanci. 43-latek odpowie za nielegalne używanie urządzenia nadawczego, a także za zniesławienie.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 18.10.2023, 08:59:57
  • 50
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 19.10.2023, 07:20:48 via iOS
  • 1
@chleb_z_baltony dobry to był film. Takiego go pamiętam.
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 19.10.2023, 09:33:40 via iOS
  • 2
@ECMAlover „Więcej czadu”
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 19.10.2023, 09:35:54 via iOS
  • 0
@ECMAlover nic wybitnego ale jak oglądałeś jako małolat to czułeś ten klimat buntowniczy. Musiałbym wrócić do niego teraz i ocenic ponownie

389

Niespotykana przyjaźń między wilczycą, a niedźwiedziem w Finlandii

Niespotykana przyjaźń między wilczycą, a niedźwiedziem w Finlandii

Lassi Rautiainen- fiński fotograf, udokumentował przyjaźń między wilczycą, a niedżwiedziem we wschodniej Finlandii, przy granicy z Rosją, w regionie Kainuu. Tak jak człowiek zaprzyjaźnił się z wilkiem, tak zrobił i niedźwiedź. To na tej samej zasadzie.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 14.10.2023, 11:18:58
  • 47
  • #
    finlandia
  • #
    przyroda
  • #
    ciekawostki
  • #
    fotografia
  • #
    psy
  • #
    zwierzeta
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 15.10.2023, 05:30:29 via iOS
  • 8
Czasem zwierzeta są bardziej ludzkie od czlowieka.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 15.10.2023, 10:23:55 via iOS
  • 2
@Returned Tak wiem. Zdobywają w sposób w jaki zostały stworzone i nauczone. Oczywiście jest to brutalne ale zwierzęce. Natomiast wielu ludzi na świecie zna wartości jakimi się kierują ludzie i co jest dobre a co złe a nadal potrafią zachować się gorzej jak zwierzę które nie jest wykształcone jak my a podąża za instynktem przetrwania.
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 15.10.2023, 14:04:15 via iOS
  • 0
@Returned nigdzie nie napisałem że ta cecha występuje u ludzi.
WiesIaw
WiesIaw
WiesIaw
15.10.2023, 05:56:56
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 15.10.2023, 11:09:17 via iOS
  • 0
@WiesIaw pomaluj paznokcie na czarno i dołącz do mobilnego mechanika
  • Odpowiedz
ascaris
ascaris
ascaris
15.10.2023, 06:12:58
  • 5642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 15.10.2023, 11:07:00 via iOS
  • 0
@ascaris kurde nie przeczytałem nic przed pójściem i wypełniłem referendum. O co chodzi z tym żeby nie wypełniać bo nie rozumiem?
  • Odpowiedz
Splot
Splot
07.10.2023, 06:59:00
  • 430
Prywatna parapetówka z różową na nowym wynajmowanym w #zurych #szwajcaria #emigracja
Splot - Prywatna parapetówka z różową na nowym wynajmowanym w #zurych #szwajcaria #em...

źródło: temp_file5015967896196773862

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 07.10.2023, 07:01:08 via iOS
  • 1
@Splot ile płacicie? Jaka powierzchnia? Jakie warunki musieliście spełnić? Skąd się o tym mieszkaniu dowiedziałeś? Dzięki.
  • Odpowiedz

564

Kasia Jóźwiak z listy PIS pali głupa w radiu zet polecam

Pokaż treści 18+

Kasia Jóźwiak z listy PIS pali głupa w radiu zet polecam

Katarzyna Jóźwiak kandydatka PiS w okręgu nr 30 Rybnik to ma swojego chłopaka do odpowiadania na pytania panie jareczku xD

chaszczyk
z
youtube.com
dodany: 29.09.2023, 20:14:51
  • 110
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    rybnik
  • #
    wybory2023
  • #
    polityka
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 30.09.2023, 09:26:31 via iOS
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
26.09.2023, 04:19:30
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
tldr; Mieszkam i pracuję w pieszej odległości od ex, nasz związek był kilkuletni, ale znam ją od kilkunastu lat i traktuję trochę jak daleką rodzinę. Czasami się widujemy mimo że ona ma już kogoś, ale nic między nami nie ma. Rozmawiamy o bardzo specyficznych zainteresowaniach (jesteśmy naukowcami), trudno całkowicie porzucić taką znajomość nawet ze względów merytorycznych, poza tym żadnych krzywd sobie nie wyrządziliśmy. Ja chciałbym spróbować z nowym

Czy OP powinien coś zmienić w życiu żeby nie być skreślonym na wstępie?

  • Nic nie zmieniaj, wytłumacz sytuację nowej 40.7% (94)
  • Nic nie zmieniaj, nie tłumacz nowej 21.6% (50)
  • Przestań rozmawiać z ex 21.6% (50)
  • Przestań i przeprowadź się 4.8% (11)
  • It's over 11.3% (26)

Oddanych głosów: 231

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 26.09.2023, 06:26:27 via iOS
  • 0
@mirko_anonim rozumiem ze skończyłeś 15 lat skoro jesteś naukowcem? Jeżeli tak to wiesz ze normalni dorośli maja takie rzeczy w dupie? Jeżeli nie to dorośnij. A jeżeli znajdziesz taka partnerkę której to przeszkadza to… zmień partnerkę.
  • Odpowiedz
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
19.09.2023, 05:13:42
  • 80
O co chodzi z tym debilnym dopisywaniem "z fartem"?
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 19.09.2023, 06:42:30 via iOS
  • 0
@epicentrum_chaosu znaczenie dwojakie. Z fartem czyli powodzenia,powodzonka. Lub drugie znaczenie niby takich luzaków moczymordkow nie wiadomo o co chodzi z pierdem. Czyli odpowiada pisze normalnie ale na końcu puszcza „pierda” fart z ang. I przedstawia się ze jeszcze jest małolatem.
  • Odpowiedz
lukasz-sumo
lukasz-sumo
17.09.2023, 05:34:02
  • 343
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 17.09.2023, 08:05:35 via iOS
  • 1
@lukasz-sumo już tam jesteś. Pierwszy krok za Tobą. Trzymaj się dobrych znajomych ale nie za blisko. I pamiętaj jak Polak Ci za granicą nie pomógł to już Ci pomógł:) a tak na serio to dasz radę nie panikuj i jak znasz się na robocie to nie rób z siebie niewolnika to są tacy sami ludzie jak wszędzie i maja swoje kompleksy.
  • Odpowiedz
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 17.09.2023, 08:08:54 via iOS
  • 2
@lukasz-sumo No i pamiętaj o kolegach którzy Ci pomogli. Odwdzięcz się w jakiś sposób jak staniesz na nogi i zaznacz ze im dziękujesz za pomoc. Czasem jest tak ze ktoś komuś pomoze a potem ten drugi się na niego wypina jak obrośnie w skrzydełka. Czasem jest tak ze druga strona odwdzięczy się ale pierwszej ciagle za mało. I nie siedź po ludziach za długo. Szukaj swojego lokum lub płac za pobyt
  • Odpowiedz
Neeveermind
Neeveermind
04.09.2023, 01:05:46
  • 39
Mam nadzieje, że myszka zacznie lepiej działać
Neeveermind - Mam nadzieje, że myszka zacznie lepiej działać

źródło: IMG_1784

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 04.09.2023, 06:53:30 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 04.09.2023, 06:56:34 via iOS
  • 0
@Mexii u mnie apteka, biedra i polo. Muszę poszukać w takim razie.
  • Odpowiedz
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 04.09.2023, 07:00:54 via iOS
  • 0
@Mexii No to to jest dopiero dziadostwo. Mam wrażenie ze uszy są po tum brudniejsze i wszystko się tam klei
  • Odpowiedz
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 04.09.2023, 07:17:38 via iOS
  • 0
@Mexii nie polecam
  • Odpowiedz

536

Nuggets z McDonald's nawet w połowie nie jest kurczakiem

Nuggets z McDonald's nawet w połowie nie jest kurczakiem

Byli pracownicy McDonald's ujawniają triki marketingowe i odkrywają pewne sztuczki restauracji sieci fast food. Mają one wpływać nie tylko na zachowania zakupowe klientów, ale także na postrzeganie produktów. Test nuggetsów wykonała firma Öko-Test.

przegro_pisarz
z
dlahandlu.pl
dodany: 29.08.2023, 07:40:40
  • 220
  • #
    fastfood
  • #
    mcdonalds
  • #
    marketing
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 29.08.2023, 18:20:54 via iOS
  • 0
@Dolot255 to chyba nie mowisz o nuggetsach tylko tych drugich. Mowa jest raczej o tych mniejszych. Jadam raz na rok może dwa. Gdzies na trasie jak nie ma nic normalnego w pobliżu.

317

Nie ma w Polsce bardziej fantazyjnego pałacu. Nazwa też konkretna: Moszna

Nie ma w Polsce bardziej fantazyjnego pałacu. Nazwa też konkretna: Moszna

Pamiętacie czołówkę Disneya? Na tle granatowego nieba bajkowy pałac z mnóstwem wieżyczek. Podobieństwo zamku w Mosznej do bajkowego pałacu z czołówki Disneya nie jest przypadkowe. Pierwowzorem fantazyjnej rezydencji na Śląsku był bowiem bawarski zamek Neuschwanstein. W Disneylandzie myśleli tak samo

Slazag
z
slazag.pl
dodany: 23.08.2023, 16:32:57
  • 64
  • #
    polska
  • #
    opole
  • #
    architektura
  • #
    ciekawostki
  • #
    podroze
  • #
    ciekawostkihistoryczne
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 24.08.2023, 06:46:01 via iOS
  • 0
Można? Moszna!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

965

Szczypawice zwane skorkami

Szczypawice zwane skorkami

Szczypawice, szczypawki, skorki - owady, które przyprawiają o mdłości. Czy mogą dziabnąć człowieka, czy są szkodnikami?

strasznyzwierz
z
youtube.com
dodany: 05.08.2023, 16:28:24
  • 95
  • #
    owady
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    ciekawostki
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 06.08.2023, 05:35:19 via iOS
  • 3
Siedzą u mnie po prawie kazdym orzechem laskowy w ogrodzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

johnymielony69
johnymielony69
02.08.2023, 04:16:47
  • 19
Smacznej kawusi w ten środowy poranek i nie tylko!( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#jedzzwykopem #dieta #sniadanie #gotujzwykopem
johnymielony69 - Smacznej kawusi w ten środowy poranek i nie tylko!( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#jedzz...

źródło: temp_file7215269707969712597

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 02.08.2023, 06:16:49 via iOS
  • 0
@johnymielony69 podaj przepis.
  • Odpowiedz

246

Robert Karaś nie ma nic do ukrycia. Badanie wariografem miało pokazać prawdę

Pokaż treści 18+

Robert Karaś nie ma nic do ukrycia. Badanie wariografem miało pokazać prawdę

W poniedziałek rekordzista świata na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana Robert Karaś był gościem Hejt Parku. Sportowiec wypowiedział się w popularnym programie na temat afery dopingowej, której jest głównym bohaterem od kilku dni. Wywiad niestety nie stawia Karasia w dobrym świetle.

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 31.07.2023, 19:58:47
  • 148
  • #
    sport
  • #
    triathlon
  • #
    famemma
  • #
    medycyna
  • #
    mma
  • #
    kolarstwo
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 01.08.2023, 05:39:02 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miki_w
miki_w
19.07.2023, 08:45:39
  • 413
Dziś pożegnałam moja najlepsza przyjaciółkę
Miałam to szczęście mieć przy sobie przez 13 lat najcudowniejszego psa.
Serce mi pęka, wyleje morze łez, ale cieszę się, że już nie cierpi.
Jestem wdzięczna za każda sekundę z nią.
Dbajcie o swoje pupile
Nawet gdyby żyły 100 lat to byłoby za mało
miki_w - Dziś pożegnałam moja najlepsza przyjaciółkę 
Miałam to szczęście mieć przy s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 19.07.2023, 12:28:49 via iOS
  • 0
@miki_w miałem to samo. Po 2 latach dalej łezka w oku staje ale tak jak piszesz to wiesz ze już cierpiała. Każdy dzień dla niej to katorga. Będzie dobrze
  • Odpowiedz

488

Autobus we Francji

Pokaż treści 18+

Autobus we Francji

Inżynierowie szybcy, wściekli

joe-boreo
z
streamable.com
dodany: 30.06.2023, 18:48:31
  • 61
  • #
    francja
  • #
    europa
  • #
    przestepczosc
  • #
    autobus
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 02.07.2023, 07:37:08 via iOS
  • 1
Czy te filmy z zamieszek to z jednego dnia i po prostu co jakiś czas nowe filmiki ktoś dorzuca? Co się dzieje w ciągu dnia? Przerywają i wychodzą pod osłona nocy?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

390

Nie żyją matka i 7-letni syn, którzy wypadli z promu na Bałtyku

Nie żyją matka i 7-letni syn, którzy wypadli z promu na Bałtyku

Nie żyją matka i syn, którzy wypadli z promu na Bałtyku - RMF24.pl - Nie udało się uratować życia kobiety i jej syna, którzy znaleźli się za burtą promu, płynącego w czwartek z Gdyni do Karlskrony. Zapis z kamer monitoringu potwierdza, że 7-letni chłopiec wypadł z promu a na pomoc skoczyła matka.

BornToDie69
z
rmf24.pl
dodany: 30.06.2023, 11:11:56
  • 225
  • #
    tragedia
  • #
    informacje
  • #
    smierc
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
Benybenassi
Benybenassi
Benybenassi 30.06.2023, 14:31:39 via iOS
  • -1
Jeżeli to był wypadek to można zauważyć ze to była wspaniała Matka i instynkt zadziałał.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
  • Strona 10 z 16
  • >

ben

  • Witam. NA wykop jestem juz kilka lat. troche ogladam troche komentuje. Jestem z wami na dobre i na zle.
  • koszalin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.01.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.08.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking