#asperger #zespolaspergera #autyzm #spektrumautyzmu #przegryw #fobiaspoleczna #nerwica
Oficjalnie jestem już "autyściakiem".
Witam braci i siostry na tagu.
Oficjalnie jestem już "autyściakiem".
Witam braci i siostry na tagu.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
i jak ci z tym?
Problem życiowym jest u mnie lęk (fobia społeczna, lęk uogólniony)
źródło: Fakty-o-autyzmie-1-724x1024
PobierzPod spodem mam ok. 167 IQ wiec są momenty kiedy DOSKONALE zdaje sobie sprawę co się dzieję.
Komentarz usunięty przez moderatora
4
I mam pytania:
- ktoś z was lub jacyś wasi znajomi chodzili do wymienionych szkół?
- jaka tam jest według was atmosfera?
- pracuje w tych szkołach ktoś z
Teraz pytanie, czy to dobrze, że szkalujemy pójście "do biblioteki" zamiast "na imprezę" i uznajemy za nienormalne? Z takim podejściem nie byłoby cywilizacji i ludzie wciąż siedzieliby na drzewach.
Poza rodziną i tymi kolegami nie mam z kim porozmawiać, przez tę #samotnosc nawet wyjścia do lekarza są dla mnie urozmaiceniem
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Gdy zdiagnozowano u mnie "autyzm", to przy okazji psychiatra z tego ośrodka wypełnił zaświadczenie lekarskie wydawane dla potrzeb Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Nie prosiłem o to, ale teraz mam te zaświadczenie. Nie wiem czy mam iść do tego Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Nie wiem czy teraz
Po pierwsze, zaświadczenie od psychiatry jest ważne tylko