Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
adik75
adik75

adik75

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53171
  • Znaleziska 39511
  • Mikroblog 13660
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 0

361

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Gdyby ktoś nie wiedział skąd sie biorą takie kwoty u medyków i skąd ta cała patologia. Oryginał podlinkowany niżej.

enterprize
z
streamable.com
dodany: 21 godz. i 37 min temu
  • 76
  • #
    lekarz54k
  • #
    zarobki
  • #
    heheszki
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    patologiazmiasta
adik75
adik75
adik75 2 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@OpowiedzMiCos: To jest faktyczny powód. Znowu ograniczają wzrost ilości miejsc na kierunkach lekarskich, pomimo że chętnych jest milion pińcet. Brakuje lekarzy a mimo to od lat sprzeciwiają się zwiększeniu ilości miejsc na kierunku lekarskim. NIestety jesteśmy w sytuacji systemowej, w której szpital aby działać musi mieć konkretnego specjalistę często bez względu na cenę bo to jest warunek jego funkcjonowania. W tej sytuacji rządzący znowu ograniczają wzrost przyjęć na kierunki lekarskie.

335

Szpital Południowy ciag dalszy - Szybka ścieżka do badań i salonik dla VIP

Szpital Południowy ciag dalszy - Szybka ścieżka do badań i salonik dla VIP

Błyskawiczne przyjęcia, wykonywanie pakietów kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu badań w bardzo krótkim czasie, możliwoś

Edyward
z
zero.pl
dodany: 8 godz. i 3 min temu
  • 44
  • #
    warszawa
  • #
    polityka
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
adik75
adik75
adik75 2 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@PogromcaPatusow: bezkarna mafia. główne partie polityczne to w rzeczywistości zorganizowane grupy przestępcze. Realnie, nikt nie zostanie za to ukarany. Jak zawsze. Jest wręcz przyzwolenie na gangsterskie sposoby działania mafii politycznych, byle nie rządzili ci drudzy, którzy w bańce danej mafii są czystym złem.

170

Kosztowna pułapka dla Polaków szukających pracy. UOKiK uderza w znany serwis

Kosztowna pułapka dla Polaków szukających pracy. UOKiK uderza w znany serwis

Szukasz pracy, poświęcasz cenny czas na dopracowanie każdego szczegółu w profesjonalnym kreatorze CV, a na koniec, zamiast gotowego pliku, oglądasz żądanie zapłaty. Brzmi znajomo? Prezes UOKiK wziął pod lupę popularny serwis.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 4 godz. i 43 min temu
  • 30
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wykop
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
adik75
adik75
adik75 2 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 67
chodzi o Interviewme.pl czyli serwis tak znany, że pierwsze słyszę.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

248

Rada Ministrów zajmie się zarobkami lekarzy. Tusk: musimy to przeciąć

Afera z wysokimi zarobkami warszawskiego radnego-lekarza. Projekt przewiduje możliwość analizowania wynagrodzeń medyków z wykorzystaniem numerów PESEL i numerów prawa wykonywania zawodu

warsaw
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 23 godz. i 20 min temu
  • 57
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
adik75
adik75
adik75 2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@goparys: To prawda, ale... Każda kolejna ekipa działa podobnie i za każdym razem mimo, że opozycja wskazuje takie fakty, to jak tylko dorwie się do włądzy to robi to samo i ewentualnie jeszcze bardziej niż poprzednia, bo skoro tamci to robili to ja też mogę.
Kryzys demokracji, że w mafiach politycznych nawet na najwyższych pozycjach partyjnych, czy już ministerialnych są miernoty a czasem debile. Skoro debil czy debilka jest ministrem,

311

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

"Jesteśmy gotowi" - oświadczył dowódca niemieckich sił powietrznych. W przypadku ataku na państwa bałtyckie siły Sojuszu mogą uderzyć w obwód królewiecki, Półwysep Kolski, Petersburg, a także na Morzu Czarnym, gdzie stacjonuje rosyjska flota.

Endrula83
z
polsatnews.pl
dodany: wczoraj, 05:11:12
  • 92
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
  • #
    usa
  • #
    militaria
  • #
    wojna
adik75
adik75
adik75 18 godz. i 41 min temu via Wykop
  • -2
@RandomNetUser: Nie tylko niemieccy. Putin zatrudniał szerowo w lewicy zachodniej. Premier Francji Fillon, dwóch byłych kanclerzy Austrii Wolfgang Schüssel (akurat chadek), jak i Christian Kern. była MSZ Austrii Karin Kneissl, zatrudniona do Rossnieftu, to nawet tańczyłą z Putinem na własnym weselu. Esko Aho to kolejny z byłych premierów ale z Finlandii. Byłych ministrów to trudno zliczyć bo kto ich pamięta ale pamiętam jak przed aktualną wojną jakąś listę, to było

1463

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
adik75
adik75
adik75 przedwczoraj, 10:41:27 via Wykop
  • 1
@uzyt1: Kasta mafii politycznych. Więcej by można było zrobić, gdyby nie miał legitymacji partyjnej bo w tej sytuacji to połowa go będzie bronić wszelkimi siłami. Niestety problemem są mafie polityczne a kasty są częścią tych mafii.
adik75
adik75
adik75 wczoraj, 13:04:49 via Wykop
  • 1
@dark5: Poświęcili go, bo jakoś to będzie wyglądać na zarządzanie kryzysem, minimalizacja strat a jednocześnie spacer dendrologiczny, będący finansowo większym oszustwem czy wielu innych wysoko postawionych liderów takich jak Gawłowski, Giertych są przemilczywani ze swoimi dokonaniami a Nowak jest niewinny, bo nie było odcisków palców na znalezionych 4 milionach złotych w jego skrytkach a wpadki by wcale nie było gdyby jego działalność na Ukrainie nie okazała się na ówczesne ukraińskie

550

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli

Korda
z
niezalezna.pl
dodany: 14.06.2026, 13:49:34
  • 524
  • #
    wegetarianizm
  • #
    c40cities
  • #
    ue
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
adik75
adik75
adik75 przedwczoraj, 10:52:43 via Wykop
  • 0
@CheSlaw: To nie tak. Problem w demokracji, ze na czele wystawiają tak głupich ludzi, że w swoim otoczeniu ja aż takich kretynów nie mam to nie jest polski problem a jakiś światowy wirus demokracji. Już w ostatnich wyborach w USA mieliśmy pokaz Harris przeciw Trumpowi. Dwóch debili. W wielu krajach to się dzieje i nie tylko u nas. Z kolejnymi zmianami u władzy jest coraz gorzej i teraz mamy na

1589

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 213
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
adik75
adik75
adik75 14.06.2026, 07:22:44 via Wykop
  • 40
@ostatni: Jednak fakt, że UK zmierza wprost w totalitarnym kierunku i najbardziej łamią właśnie wolność słowa, mnie dziwi najbardziej. Kiedyś myślałem, ze to właśnie UK ma szansę na stanie się ostoją jakiejś wolności słowa, nawet jeśli inne kraje już miały ten kierunek w debacie lewicy. To w UK jest sławny Speakers’ Corner w Londynie. W północno-wschodnim narożniku Hyde Parku, To jest prawnie zabezpieczone ustawą w 1872 roku. Poglądy głosili tam
adik75
adik75
adik75 14.06.2026, 07:24:29 via Wykop
  • 30
@Ritowel11: Problem w tym, że wszystkie idą tą samą drogą, jedynie z różną prędkością.
adik75
adik75
adik75 14.06.2026, 12:06:54 via Wykop
  • 6
@sq2fog: Wszystkie te elementy totalitaryzmu są wprowadzane z fałszywą legendą, że to ma służyć ochronie dzieci, przeciwko terroryzmowi i tak dalej. Legenda, że ten nowy totalitaryzm ma czemuś zapobiegać to czysta propaganda, fałszywa zasłona.
Jaka by tego nie była legenda to faktyczna ochrona w UK przed pedofilami to była w przypadku gwałcenia przez 20 lat dzieci przez Pakistańczyków i innych tam z otoczenia a lokalne władze, policja CHRONIŁA gangi gwałcicieli. Zamiatali

741

Trump Phone to Chińczyk

Trump Phone to Chińczyk

Rozebranie telefonu przez iFixit potwierdza: telefon Trump T1 to pozłacany model HTC U24 Pro zaprojektowany i wyprodukowany w Chinach.

Grymas1000lecia
z
heise.de
dodany: 12.06.2026, 09:35:26
  • 101
  • #
    trump
  • #
    technologia
  • #
    smartfon
  • #
    telefony
  • #
    gsm
adik75
adik75
adik75 12.06.2026, 12:46:50 via Wykop
  • 4
@ArnoldZboczek: No właśnie ciekawe ilu ludzi tak głupich było, że myśleli że on to sam wyprodukuje? Ja teraz pierwszy raz usłyszalem, ze takie coś powstało ale tak pierwsza myśl to że mogłaby być jakaś współpraca z Muskiem, chociaż się pokłócili to jakaś tam inna forma by mogła być zrealizowana. Ale dzisiaj już wiadomo, ze ten debil nie ma żadnych skrpułów i sprzeda wszystko i wszystkich za jakiekolwiek korzyści prywatne. Jego
Marecki85
Marecki85
12.06.2026, 10:54:18
  • 20
#raportzpanstwasrodka Pojawiła się propozycja przysposobienia (adopcji) Pan Marcina przez Pana Maxa. Pan Max ma czwórkę fajnych dzieci, więc klapcio będzie miał się z kim bawić. Musi się tylko uśmiechać.
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Pojawiła się propozycja przysposobienia (adopcji) P...

źródło: Zrzut ekranu_12-6-2026_124757_www.youtube.com

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adik75
adik75
adik75 12.06.2026, 12:37:13 via Wykop
  • 2
@renniferlopez2: Mam mniej więcej takie samo spojrzenie na tą sytuację. Dzisiaj przecież już każdy właściwie ma dostęp do internetu i wśród oglądających jutuby są ludzie w każdym przekroju, czyli m.in. zupełni degeneraci, debile w każdym wieku. Mam znajomego z dzieciństwa, który jest dzisiaj menelem. Tzn. nie jak kiedyś, proszący kierowników o 2zł, ale widać po nim na pierwszy rzut oka i trzeźwego go nie widziałęm chyba nigdy. On też ogląda
  • Odpowiedz

656

41-latek z Zimbabwe ma opuścić Polskę. Chodzi o atak na mieszkańca Lublina!

Lubelscy działacze Ruchu Narodowego zarzucają organom ścigania nieudolne działania w sprawie imigranta, który zaatakował Polaka w jednym z klubów w centrum Lublina. Tymczasem jak informują funkcjonariusze 41-latek z Zimbabwe ma zostać deportowany.

Akinori456
z
radio.lublin.pl
dodany: 10.06.2026, 14:28:07
  • 85
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    wydarzenia
  • #
    migracja
  • #
    uchodzcy
  • #
    politykamigracyjna
adik75
adik75
adik75 10.06.2026, 22:47:19 via Wykop
  • 3
@dune: Nigdzie nie wraca. Przecież nawet w tym artykule piszą "zobowiązanie do opuszczenia Polski". W takiej sytuacji on dostaje pismo, że ma opuścić Polskę i może sobie takich pisemek nazbierać. Niestety nie ma mechanizmu na pozbycie się go bo nie jest Ukraińcem. Skądś przyjechał i możnaby się postarać i tak jak Niemcy nam podrzucają jakichś ludzi to jeśli przyjechał przez Niemcy to im go oddać, ale NIE MA NA TO
adik75
adik75
adik75 10.06.2026, 22:48:37 via Wykop
  • 22
@wjtk123: Tylko decyzja. Jest nawet w tym artykule. Nigdzie nie wraca. Dostał papier, że ma sobie sam łaskawie opuścić Polskę i może sobie teraz tak samo opuszczać, jak ci co dostają 5 zakazów prowadzenia auta po zatrzymaniu po pijaku i jeźdżą dalej.
adik75
adik75
adik75 10.06.2026, 22:49:40 via Wykop
  • 8
@Drill90: Deportacja to urojenie głupich dziennikarzy. W tym artykule akurat jest chociaż napisane, że dostał "zobowiązanie" do opuszczenia kraju. Nigdzie nie wraca. Dostał papier, że ma sobie sam opuścić Polskę i może sobie teraz tak opuszczać jak ci co dostają 5 zakazów prowadzenia auta po zatrzymaniu po pijaku i jeźdżą dalej.
adik75
adik75
adik75 11.06.2026, 10:36:49 via Wykop
  • 4
@chilon: Dokładnie tam mówi nam prawo. Ale prawo to jedno a prakyka, którą sam znam na konkretnych przypadkach kończy się tak, że okazuje się magicznie i kto by się tego spodziewał, ze w przypadku krajów Afryki (nie wiem jak w jego konkretnym kraju) tamte władze mają wywalone i nie współpracują. Dlatego te deportacje z różnych krajów EU nie dochodzą do skutku. Taki typ ostaje pobyt tolerowany z jakimiś tam warunkami,
adik75
adik75
adik75 11.06.2026, 22:47:25 via Wykop
  • 1
@uciuuu: Masz chyba jakiś problem ze sobą. Napisałem to wyraźnie, że jak znajdziemy jakiś dowód, że przyjechał z Niemiec to wtedy my im go podrzućmy bo to łątwiejsze by było niż deport do Afryki. Z tego wyciągasz swoje urojenia i tworzysz chochoły. Spier&#(*j trollu
Vendigoo
Vendigoo
06.06.2026, 15:39:00
  • 2
#raportzpanstwasrodka Na czym polega "wielki" fenomen Kambodży, taki Misza, Kamerdynerzy "promują" nowe miejscówki, a ciągłe wszystko odnoszą do Kambo m. in. ceny, poziom zaawansowania cywilizacyjnego to naprawdę brzmi, ja skowyt o raju utraconym..
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adik75
adik75
adik75 06.06.2026, 19:38:41 via Wykop
  • 0
infrastruktura państwa jest na tyle słaba, że nie jest wstanie egzekwować prawwa.


@RealBakman: Oni już nawet wzajemnie się tam wyjaśniali. Jak łysy menel opowiadał z innymi jak to tam nie ma podatków i inne bzdury, to nawet Pucin i jeszcze tam ktoś wyjaśnił, że to ściema. Nie trzeba specjalnie było się wysilać. Wiadomo, ze to jest autokratyczny model i jak na taki przystało, w pewnym momencie jak się lokalnemu generałowi
  • Odpowiedz

806

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet jak zwykle w formie. Bycie grubą kobietą jest czymś zupełnie normalnym, nie warto się odchudzać i mniej jeść. Za to bycie szczupłym to poważne zagrożenie i narzędzie opresji XD

Miguelos
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 14:32:03
  • 225
  • #
    polska
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
adik75
adik75
adik75 04.06.2026, 09:40:51 via Wykop
  • 2
@John_Dear: Też myślę, że jak zwykle będą walczyć z jakimś patologicznym zjawiskiem typu freakfighty czy patostreamy, gdzie wiadomo, że to patologia i szkodliwość jest mniej więcej na poziomie jakiegoś Warsaw Shore czy pierwszych szokujących wtedy BigBrotherów a faktyczna degeneracja i szkodliwość od lat wynika z patologii umysłowej piszących artykuły w takiej prasie, mediach głównego nurtu.
Walka z patostreamami wynika właśnie z tego, ze taka patuska, która napisała taki artykuł to
adik75
adik75
adik75 04.06.2026, 09:43:54 via Wykop
  • 3
@bropek: Kolejny krok dla tej zakłamanej postaci, piszącej takie brednie to stanowisko ministry w rządach wśród koleżanek z lewicy o podobnie pięknym umyśle. Więc dla tej, to może za Kosiniaka, na ministrę obrony narodowej. Kwalifikacje ma. Niech jeszcze jakiś Trzaskowski wcześniej da jej z milion złotych np. za oprowadzanie po muzeum WP i CV idealne.
adik75
adik75
adik75 04.06.2026, 09:51:20 via Wykop
  • 1
@Frundsberg: Ciekawe jest to, że jak pierwszy raz gdzieś przeczytałem, że gruby to był jeden i faktycznie, w moich klasach (30-40 lat temu) gruby był jeden a w dodatku w dzisiejszym otoczeniu to ten gruby ode mnie, nie byłby taki gruby. Przy czym nie pamiętam, żeby ktoś był głodny. Wystarczyło, że nie było tych cudów jak mlecznych kanapek kinder, chipsów i całej reszty śmieciowego jedzenia dostępnego 24h.

863

Kara śmierci dla Dwóch Pakistańczyków za gw**t na Francuzce

Pakistan: Dwóch Pakistańczyków, którzy dopuścili się zbiorowego gwałtu na francuskiej turystce, grożąc jej bronią na oczach trójki dzieci, po tym jak w jej samochodzie skończyło się paliwo, zostanie straconych.

xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
z
fdesouche.com
dodany: 03.06.2026, 21:25:09
  • 103
  • #
    swiat
  • #
    pakistan
  • #
    karasmierci
adik75
adik75
adik75 04.06.2026, 09:26:06 via Wykop
  • 0
A w Anglii sprawę zamietli by pod dywan.


@Kam3l: W Anglii policjanci zabiliby ją, jeśli gwałciciele by stwierdzili, że to była rasistka i to ona ich zaatakowała. ;)
Do tego prowadzi odklejenie polityków.
Chilli_Heatwave
Chilli_Heatwave
02.06.2026, 05:57:24
  • 17
#raportzpanstwasrodka

Mumin nie jest najostrzejszym ołówkiem w piórniku że chce zwiększyć swoje przychody u osoby z takimi liczbami
Chilli_Heatwave - #raportzpanstwasrodka

Mumin nie jest najostrzejszym ołówkiem w pió...

źródło: 1000092571

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adik75
adik75
adik75 02.06.2026, 08:25:08 via Wykop
  • 8
@Daddy2curek: Przy starych kontach to się dzieje nawet bez kupowania. Sam mam tam wkład i na różnych komputerach "biurowych" miałem oddzielne konta youtube i subowałem łysego przez lata. Więc tam moich kont jest kilka, a aktualnie na realnym koncie go nie subskrybuję. Więc ta zebrana śmieciowa liczba subskrypcji z martwych kont a aktywne konta to dwie różne sprawy.
Łysy jest przypadkiem upadku jutubera. Gdyby wcześniej poszedł w patostreamy, to by
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
31.05.2026, 10:25:24
  • 8
#raportzpanstwasrodka Do obiadu, jak znalazł.. https://youtu.be/pxG5IF6-L30?is=jZBr0o4uqLKZB42K
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka Do obiadu, jak znalazł.. https://youtu.be/pxG5IF6-L3...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adik75
adik75
adik75 31.05.2026, 13:17:34 via Wykop
  • 6
@Vendigoo: Faktycznie wątek Szewko vs Zychowicz zaskakuje ale i przyznaję, że to co odpier&^lił Szewko, bredząc dobre 2 tygodnie te żale jak to mu wroga konkurencja zabiera zasięgi, plus to jak zapowiada kolejne zbiórki na mikrofony i aktyalnie już odpalił na kamerę i sprzęt, to coś zbliżające go do uniwersum kamboscamerów. J--------i zarabia ile zarabia na tych filmach a zaczyna traktować widzów jak frajerów w stylu najgorszym z możliwych. Już
  • Odpowiedz
adik75
adik75
adik75 31.05.2026, 15:40:51 via Wykop
  • 1
@eMinimi: To bzdury i niestety cwaniactwo Szewko, którego lubię słuchać jako jedynego z tej dziedziny dotyczącej Państwa, które sobie tam wybiera, gdzie chce leżeć. Chociaż książka Zychowicza, to znowu najlepsza dostępna, polska lektura na ten temat. Te 5k to w peaku pod koniec live, niezależnie czy w okolicy poszedł w lajta Zychowicz, czy nie. Dla porównania nawet dzisiaj, w niedzielę, Zychowicz miał ponad 8k a średnio jego lajty idą w
  • Odpowiedz

426

"Nie masz układu, nie masz pracy". Telefon widza wywołał burzę

"Nie masz układu, nie masz pracy". Telefon widza wywołał burzę

W programie Dobry Wieczór Polsko dominowała dyskusja o rynku pracy, trudnościach młodych w znalezieniu zatrudnienia i rosnącym poczuciu, że bez doświadczenia albo znajomości trudno wejść na lepsze stanowiska. Pojawiły się też mocne głosy o nierównościach między dużymi miastami a Polską lokalną, prob

danuel_korwin_mikke
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 20:28:59
  • 186
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
adik75
adik75
adik75 25.05.2026, 13:43:00 via Wykop
  • 20
@zabbii: Brak polityki edukacyjnej dostosowanej do rynku pracy, to zbytnio pomijany w dyskusji problem. Mamy coraz więcej różnych socjologów czy psychologów w trakcie studiów i pamiętam, że niedawno gdzieś widziałem tabelkę z różnych krajów. Nie pamiętam który to serwis, ale u nas numer jeden to psychologia a w Chinach tej psychologii nie było w top 15.
Problemem jest coraz więcej roszczeniowych, odklejonych postaw z którymi nawet sam się spotkałem, że

472

Francja zamyka granice przed izraelskim ministrem

Decyzja ta jest bezpośrednią odpowiedzią na opublikowane przez polityka nagranie, na którym widać brutalne i poniżające traktowanie aktywistów z Globalnej Flotylli Sumud.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 23.05.2026, 13:46:55
  • 19
  • #
    francja
  • #
    izrael
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
adik75
adik75
adik75 24.05.2026, 17:01:42 via Wykop
  • 4
@Jacek_his: Niestety to jest tragiczne. Ogłupieni propagandą obywatele się cieszą, że jakiegoś tam durnia nie wpuszczą do ich kraju. Ten krok jest wystarczający, nie tylko. żeby pozorować jakieś tam ruchy, że niby to oznacza sprzeciw ale, to pozoranctwo jest wystarczające, żeby głupich ludzi przekonać, że to jest super ostra reakcja. Rząd jest silny i skutecznie zareagował!. Więc teraz mogą tam sobie dalej mordować, terroryzować jak i kogo chcą na niespotykaną

966

Sławosz Uznański-Wiśniewski z zakazem publicznych wypowiedzi

Sławosz Uznański-Wiśniewski z zakazem publicznych wypowiedzi

Polska Agencja Kosmiczna domaga się od rządu zablokowania publicznej aktywności polskiego astronauty.

Czulnia
z
tvn24.pl
dodany: 21.05.2026, 19:42:09
  • 254
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    polska
adik75
adik75
adik75 22.05.2026, 10:32:37 via Wykop
  • 3
@high_tower: Pomimo tego, kim jest jego żona i do jakiej części ideologicznej on się zalicza to nie mógł wytrzymać z tym, że działania na szeroką skalę nie są w interesie naszego państwa a wszystko jedna strona robi w interesie USA/ rzymu a druga Niemiec/ Brukseli. Z jakiegoś dziwnego powodu, zawsze interes naszego kraju jest jakimś tam trzeciorzędnym znaczeniowo. Cyrk.

880

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Pokaż treści 18+

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Dziewczyny przychodziły na strima, piły alkohol. O wszystkim wiedziały. Dopóki nie trafiła się bardzo odważna, rozbierająca się przed kamerką córka prawnika. Tatuś się wkurzył i się wziął za youtubera.

okoboji
z
krakow.eska.pl
dodany: 21.05.2026, 20:52:40
  • 196
  • #
    ajemge1
  • #
    patostreamy
  • #
    primemma
  • #
    p0lka
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
adik75
adik75
adik75 22.05.2026, 10:21:55 via Wykop
  • 4
@ElementalX7: On sam się zgodził na ten wyrok. Myślę, że zbyt lotny nie jest i go dobrze przestraszyli. Faktycznie wyrok to jakaś karykatura sprawiedliwości, ale to nic nadzwyczajnego w naszym sądowym cyrku. Dla porównania za Kononowicza, jak dotąd nikt nie beknął a tam żerowali na faktycznym upośledzeniu i czerpali garściami z jego upokorzenia i odklejenia od rzeczywistości.
Tu szony miały jak widać tatusia, który zamiast się wstydzić i przeprosić za
adik75
adik75
adik75 22.05.2026, 10:27:31 via Wykop
  • 10
@plusikdziczku: Tatuś zemścił się (i pokazał skalę ścieku jakim jest nasze sądownictwo) za to, że publicznie pokazał jego nieudolność wychowawczą. Tatuś, jak się okazało być może nigdy nie powinien mieć dzieci i zamiast wyciągnąć z tego wnioski to ukarał przygłupiego, bezbronnego typa za to, że pokazał jak źle wychował córkę. Całe środowisko elyt, zobaczyło jak udała mu się córeczka, jakie dno i doprowadził do tego, że ten smród jakoś się
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Adrian Rogxxxxx

  • czytam i piszę.
  • tutaj

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking