Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drodzy mężczyźni wiecie czemu jesteście nieszczęśliwi? bo zupełnie nie korzystacie z życia. Sam jestem gejem i jak obserwuję zachowanie większości mężczyzn to łapie się za głowę. Dziwicie się, że kobiety tak łatwo znajdują partnera np. z zagranicy. Zobaczcie np. na content podróżniczy na youtube - praktycznie zawsze to same laski, solo vlogi, girls trip. To one tworzą content, podróżują, jeżdżą na stopa, po prostu korzystają z życia. Tak samo jest w innych aspektach - laski studiują za granicą, jeżdżą na erasmusy, chodzą na imprezki, przesiadują w kawiarniach. Jest ich po prostu wszędzie pełno - w social mediach, na mieście na rynku, za granicą. Wiedzą, że młodość jest jedna i trzeba korzystać z tego życia bo krótkie.
Co robią mężczyźni w tym czasie? Praca, siedzenie w domu, praca, gierki, praca, praca, praca... 0 korzystania z życia, tylko harować i nic z tego nie mieć. Zamknąć się w domu, nigdzie nie wychodzić, nic nie doświadczać. Mija takiemu 30 lat i łapie go refleksja i analizuje co poszło nie tak, dlaczego nic nie przeżył, nic nie widział. Przesiedział całe życie w pracy i tym bardziej frustracja bo nawet hajsu z tego nie ma fajnego.Wział udział w wyściugu szczurów, nic nie wygrał a pozostał szczurem.

#przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #blackpill #redpill #mgtow #tfwnogf #samotnosc #depresja #tinder #badoo #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #incel #feels #mlodosc #doroslosc #milosc #polka #p0lka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drodzy mężczyźni wiecie czemu jesteście niesz...

źródło: girls-ride-red-convertible-car-road-mountains-style-dimitry-roullan_921860-46861

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz:
Ale ja nie chcę żebyś mi na pojedyncze przykłady aktywności odpisywał. To tylko randomowe przykłady, które na szybko wskoczyły mi do głowy. A nie każdy wszystko będzie lubił.
Po prostu z racji moich zainteresowań poznawałem calkiem sporo osób i widzę w ostatnich latach jak wielu z nich ze smutkiem odkrywa, że ich rówieśnicy prowadzili i prowadzą znacznie ciekawsze życie i zaczyna się szukanie powodów (najlepiej zewętrznych) dlaczego oni tak
  • Odpowiedz
@mindy-moo
Masz racje. Najlepiej się człowiek rozwija na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WyzwolonaPodrozniczka: Naczy ja się chętnie pokłócę (po to wchodzę na ten portal) ale oczywiście masz rację - ja mam takie myślenie, że to co zobaczyłem i posmakowałem to jest moje, lubię zarówno chill basenowy jak i intensywne zwiedzanie (idealny układ to 7 dni objazdowych, 7 dni chillery). Tylko chodzi o to, że to nie jest żaden wyczyn wielki - zwłaszcza jak masz kasę i nie szukasz jak polecieć do Londynu za 200 zł tylko wchodzisz, bierzesz wycieczkę w destynację która Cię interesuje, płacisz i lecisz.

Wszystko ogarnia biuro a Ty dosłownie tylko musisz zegarka pilnować żeby się stawić o danej godzinie w danym punkcie.
Generalnie masz dużo racji. Ale jeśli chodzi o wycieczki niezorganizowane to nie jest to wcale takie proste. Jak ktoś nigdy nie był zagranicą to można mieć z początku problem, żeby ogarnąć pewne rzeczy. Niektórzy ludzie by sobie nie poradzili nawet z zakupem wycieczki przez internet a co dopiero z zorganizowaniem i zaplanowaniem takiego City Breaku na własną rękę. Jasne, to nie są jakieś osiągnięcia, ale jestem przekonana,
  • Odpowiedz
Przesiedział całe życie w pracy i tym bardziej frustracja bo nawet hajsu z tego nie ma fajnego.Wział udział w wyściugu szczurów, nic nie wygrał a pozostał szczurem.


@mirko_anonim: cpanie to korzystanie z zycia?
  • Odpowiedz
@summongerwacel: Miałam kiedyś konto na sympatii i nikt do mnie nie pisał. Co do tindera, to już ktoś kiedyś mi napisał coś takiego, ja wtedy napisałam, że w takim razie proszę wykopków, którzy mają tindera, żeby zgłosili się chętni do płacenia mi i jakoś nikt się nie zgłosił. Coś mi się wydaje, że to tak nie działa.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): OPie, dobrze piszesz.

W dobie Schengen, tanich lotów, pracy zdalnej to możliwość korzystania z życia nigdy w historii nie była tak łatwa, i robienie kariery też da się z tym pogodzić.

Masa facetów sama wybiera siedzenie na tyłku, a potem pisze pseudofilozoficzne żale na Wykopie, że świat to zapętlony wyścig szczurów i w ogóle czy oglądaliście Fight Club, elo?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jesteście przyjaciółkami tych pustych lasek tylko przez status geja, dalszego wpisu nawet nie czytam bo pewnie jakieś gówno, już wystarczająco mi spamicie w dmach na instagramie , żeby różowe takie ciepłe były jak wy XDD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Pewnie, teraz taka narracja - że jedynie szczęśliwym można być przez wylansowany model szczęścia w TV/necie - konsumuj, kupuj najnowsze rzeczy, ale bądź eko, bądź otwarty, tolerancyjny, afirmacja, ajfonik, podróże. Skąd pieniądze nieważne, zarobisz jakoś. Odkładać nie warto, przecież nie weźmiesz pieniędzy do grobu. Na dzieci? Przecież nie masz dzieci, a jak w przyszłości - to wezmą kredyt studencki.

Kiedy wreszcie ludzie zrozumieją, że życie nie jest czarno białe - i nie daje nikomu recepty na szczęście, działającej dla każdego?

Paradoksalnie - zgadzam się z wieloma spostrzeżeniami, z mojej subiektywnej strony, czy nawet oceny niektórych znajomych. Nie jest to jednak rozwiązanie dotyczące każdego.
  • Odpowiedz
Co robią mężczyźni w tym czasie? Praca, siedzenie w domu, praca, gierki, praca, praca, praca... 0 korzystania z życia, tylko harować i nic z tego nie mieć.


@mirko_anonim: nie my wybraliśmy warunki w jakich się urodziliśmy.
  • Odpowiedz