Wpis z mikrobloga

imo dobrze zrobił. Nie ma co wychowywać pokolenia ćpunów. 17 latek dudni marihuanę (pewnie już nie pierwszy raz) zaraz mu się znudzi i przejdzie na #!$%@? wie co. Od nielegalnych inżynierów, scamów są inne osoby, a nie policja na ulicy. Jeśli #!$%@? w tym kraju zaczyna się na najwyższym szczeblu to jak ma być niżej dobrze? xD
  • Odpowiedz
i nie ma co #!$%@?ć, że nikomu nie szkodzili bo jak pozwolimy na taką samowolkę to zaraz ulice będą zalane przećpanymi nastolatkami. Są pewne zasady, których trzeba się trzymać i tyle. Chyba aż tak trudno nie jest odmówić palenia zioła.
  • Odpowiedz
@Elberus: oszołomy bo oszołomy, ale mają takie same prawa co każdy obywatel tego kraju. Złamali pewne przepisy, zostaną za nie ukarani zgodnie z prawem. A to, że prawo jest za łagodne dla takich przypadków to już nie wina policjanta, który został tam wysłany.
  • Odpowiedz
@Anonek463: Dobrze ktoś w komentarzach napisał. Jak ktoś kogoś bije, to dziwnym trafem nigdy żaden po cywilu się nie ujawni. Za to przy małolatach często się respawnują znikąd xD
  • Odpowiedz
@Anonek463: Samo palenie mi nie przeszkadza. Niech sobie pali jeden z drugim ale najgorszy jest smród zielska zwłaszcza jak ktoś pali w otoczeniu niepalących ludzi, którzy są zmuszeni do wdychania tego smrodu
  • Odpowiedz
Nie znam nikogo nie wierzę w nic
Pytasz dlaczego to głupi trick
Tysiąckroć zdradzony muszę nienawidzieć
Pamiętam krzywdy jedno chcę widzieć
Dzieciaki atakujące policję
Zadające ciosy ogarnięte szałem
  • Odpowiedz
  • 6
@xionc0586 rozumiem jak najbardziej ze to moze przeszkadzac, ale na powietrzu to dosc szybko sie "rozplywa" w powietrzu. Znow palenie nawet u siebie w domu tez zle bo komus pewnie smrod leci do mieszkania. Nawet zjedzenie kanapki z jajkiem/ryba/cebula/wstaw dowolne* tez ludziom przeszkadza bo smrod (zreszta malo co ludzia nie przeszkadza biorac pod uwage jednostki bo jeden nie lubi zapachu benzyny a drugi zapachu kwiatkow). Niestety na tym polega zycie w
  • Odpowiedz