Wpis z mikrobloga

Mamy to, nocna cisza alkoholowa w Warszawie została przegłosowana. Największa represja wobec alkoholików po 89' xD

Trzeba to opić wodą z limonką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Módlmy się za weekendowych meneli, czekają ich ciężkie chwile xd

#alkohol #alkoholizm #warszawa #wiadomosci #niepopularnaopinia #zdrowie #neuropa
tomosano - Mamy to, nocna cisza alkoholowa w Warszawie została przegłosowana. Najwięk...

źródło: temp_file6033041842868979506

Pobierz

Czy nocna cisza alkoholowa to dobry pomysł?

  • Tak 45.5% (2538)
  • jeszcze jak 13.8% (773)
  • Nie 30.2% (1688)
  • alkohol to moje paliwo 10.4% (583)

Oddanych głosów: 5582

  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dran2: Nigdzie, to nie była ironia. Szczerze czekam na rozwiązanie problemu obsranych żuli i pajaców pałujących silniki po nocach.
  • Odpowiedz
Ciekawe co to zmieni jeśli w knajpach i tak będzie można w centrum kupić.


@beer_man: Chodzi o pozbycie się patologii z ławek pod blokami i punktów alko24, w knajpach niech sobie siedzą.
  • Odpowiedz
  • 646
@tomosano: @beer_man @kosmita
w krakowie jest zakaz sprzedaży w sklepach w godzinach 0:00-5:30, ilość interwencji policji mocno spadła. na uliach nocami też jakoś spokojniej, ale może to moje subiektywne odczucie
  • Odpowiedz
@tomosano: za tym zakazem stoi w ogóle jakiś konkretny powód, który jest poparty statystykami? Przecież spożycia to raczej nie ograniczy, bo ludzie obkupią się zwyczajnie wcześniej. Jak już tak serio chcą walczyć z alkoholizmem, to powinien być on kompletnie zakazany do sprzedaży na stacjach, a tak to #!$%@? wie po co ten przepis.
  • Odpowiedz
w krakowie jest zakaz sprzedaży w sklepach w godzinach 0:00-5:30, ilość interwencji policji mocno spadła. na uliach nocami też jakoś spokojniej,


@Bujak: u mnie w mieście pomimo braku zakazu sprzedaży alko też w godzinach nocnych jest spokój. Po prostu nie ma turystyki i knajpy z braku klientów zamykają się wcześniej. U was powoli to samo będzie się robić
  • Odpowiedz
Po prostu nie ma turystyki i knajpy z braku klientów zamykają się wcześniej. U was powoli to samo będzie się robić


@galonim: w gastronomii i klubach można podawać alkohol caly czas, raczej wielkiego wpływu na turystyke ten zakaz nie ma
  • Odpowiedz