Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drodzy mężczyźni wiecie czemu jesteście nieszczęśliwi? bo zupełnie nie korzystacie z życia. Sam jestem gejem i jak obserwuję zachowanie większości mężczyzn to łapie się za głowę. Dziwicie się, że kobiety tak łatwo znajdują partnera np. z zagranicy. Zobaczcie np. na content podróżniczy na youtube - praktycznie zawsze to same laski, solo vlogi, girls trip. To one tworzą content, podróżują, jeżdżą na stopa, po prostu korzystają z życia. Tak samo jest w innych aspektach - laski studiują za granicą, jeżdżą na erasmusy, chodzą na imprezki, przesiadują w kawiarniach. Jest ich po prostu wszędzie pełno - w social mediach, na mieście na rynku, za granicą. Wiedzą, że młodość jest jedna i trzeba korzystać z tego życia bo krótkie.
Co robią mężczyźni w tym czasie? Praca, siedzenie w domu, praca, gierki, praca, praca, praca... 0 korzystania z życia, tylko harować i nic z tego nie mieć. Zamknąć się w domu, nigdzie nie wychodzić, nic nie doświadczać. Mija takiemu 30 lat i łapie go refleksja i analizuje co poszło nie tak, dlaczego nic nie przeżył, nic nie widział. Przesiedział całe życie w pracy i tym bardziej frustracja bo nawet hajsu z tego nie ma fajnego.Wział udział w wyściugu szczurów, nic nie wygrał a pozostał szczurem.

#przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #blackpill #redpill #mgtow #tfwnogf #samotnosc #depresja #tinder #badoo #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #incel #feels #mlodosc #doroslosc #milosc #polka #p0lka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drodzy mężczyźni wiecie czemu jesteście niesz...

źródło: girls-ride-red-convertible-car-road-mountains-style-dimitry-roullan_921860-46861

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Zobaczcie np. na content podróżniczy na youtube - praktycznie zawsze to same laski, solo vlogi, girls trip.


@mirko_anonim: Rzado oglądam vlogi turystyczne, ale jak już coś włączam to zawsze to jest albo para, albo facet.
  • Odpowiedz
Co robią mężczyźni w tym czasie? Praca, siedzenie w domu, praca, gierki, praca, praca, praca... 0 korzystania z życia,


@mirko_anonim: Bo facet myśli logicznie i wie że najpierw potrzebuje zarobić/ogarnąć się by potem mieć lżej. Bananowe Oskarki albo ci którzym się fartło normalnie się bawią i korzystają z życia.
Natomiast taka julka poskacze po kutangach za granicą i wraca z dzieckiem albo bez nie mając ani wiedzy ani zawodu. Bo znajdzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Sama prawda. Ominąłeś tylko jeden drobny fakt, że kobiety też pracują dodatkowo, ale potrafią znaleźć balans między życiem zawodowym a prywatnym. Faceci natomiast nie robią absolutnie nic by się rozwijać: jedyna ich pasja to gnicie w domu i narzekanie na to, że świat nie wygląda tak jak sobie wymarzyli :)))
  • Odpowiedz
A jak np. nie lubię podróżować i wywołuje to u mnie dyskomfort i nie lubię imprez, bo nie przepadam za tłumami ludzi, tańcami, alkoholem i głośną muzyką, to jak niby według ciebie mam korzystać z życia??


@NiebieskiMiszmasz: Generalnie nie chcę odpowiadać za OPa, w sumie nawet nie do końca się z nim zgadzam, ale w pewnym wieku bardzo duża grupa osób, nazywając to brzydko, dziadzieją. Siedzenie w domu przed telewizorem/komputerem wygrywa
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mindy-moo: praca, oszczędności, stypendium. Poza tym proszę cie.. to nie są czasy że nikogo nie stać na wakacje. Loty w dzisiejszych czasach są bajecznie tanie, masz mnóstwo porad jak budżetowo spędzić wakacje, polecane knajpy, darmowe muzea
@summongerwacel: grzeczniej incelu, nikt nikomu nie płaci. Polecam wyjść z incelowych urojeń
@venomik: ja widzę na odwrót ;)

  • Odpowiedz
Co robią mężczyźni w tym czasie?


@mirko_anonim: yyy budują swoją karierę zawodową przez studia albo pierwsze prace, bo nie mają z tyłu głowy że wystarczy znaleźć bogatego partnera który nam sfinansuje życie rodzinne, tylko sami muszą się stać tą osobą?

(nie żebym się czepiał, ale chyba Twoja orientacja utrudnia zrozumienie zagadnienia :P)
  • Odpowiedz
A jak np. nie lubię podróżować i wywołuje to u mnie dyskomfort i nie lubię imprez, bo nie przepadam za tłumami ludzi, tańcami, alkoholem i głośną muzyką, to jak niby według ciebie mam korzystać z życia??


@NiebieskiMiszmasz: Generalnie nie chcę odpowiadać za OPa, w sumie nawet nie do końca się z nim zgadzam, ale w pewnym wieku bardzo duża grupa osób, nazywając to brzydko, dziadzieją. Siedzenie w domu przed telewizorem/komputerem wygrywa
  • Odpowiedz
Sama prawda. Ominąłeś tylko jeden drobny fakt, że kobiety też pracują dodatkowo, ale potrafią znaleźć balans między życiem zawodowym a prywatnym. Faceci natomiast nie robią absolutnie nic by się rozwijać: jedyna ich pasja to gnicie w domu i narzekanie na to, że świat nie wygląda tak jak sobie wymarzyli


@WyzwolonaPodrozniczka: haha faktycznie dużo kobietka zrobiła, kupiła wycieczkę last minute w TUI na Egipt za 3k gdzie i tak tydzień przepierdzi na
  • Odpowiedz
@venomik: Czemu mi dwa razy odpowiadasz z czego w połowie ta druga wiadomość jest podobna do pierwszej???

Generalnie nie chcę odpowiadać za OPa, w sumie nawet nie do końca się z nim zgadzam, ale w pewnym wieku bardzo duża grupa osób, nazywając to brzydko, dziadzieją.


To ja już chyba w wieku 23 lat zdziadziałem.

Muzea, wystawy, gry planszowe


Nuuuuuuuuuudaaaaaaa!!!

sporty, wycieczki rowerowe


Chodzę sobie 3-4 razy w tygodniu na siłkę, a
  • Odpowiedz
@Dietetyq:

@WyzwolonaPodrozniczka: haha faktycznie dużo kobietka zrobiła, kupiła wycieczkę last minute w TUI na Egipt za 3k gdzie i tak tydzień przepierdzi na hotelu przy basenie xd

No i? Można jechać na wycieczkę zorganizowaną albo sobie samemu wszystko zaplanować. Są różne opcje i każdy znajdzie coś dla siebie, o ile jest ciekawy świata i chce wyjść z piwnicy :)))

i znowu ten "balans" nie wynika ze sprytu, ani zrozumienia że
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Oczywiście WSZYSCY faceci tacy są. A wszystkie nagrody nobla zdobyły kobiety, w sportach rekordy mężczyzn dawno pobite przez kobiety.

Że ktoś coś robi, chodzi po kawiarniach i jakiś szkoleniach to nie znaczy, że się rozwija - równie dobrze może myśleć, że się rozwija a krąży w kółko. I 90% przypadków tak jest.
  • Odpowiedz
No i? Można jechać na wycieczkę zorganizowaną albo sobie samemu wszystko zaplanować. Są różne opcje i każdy znajdzie coś dla siebie, o ile jest ciekawy świata i chce wyjść z piwnicy


@WyzwolonaPodrozniczka: Naczy ja się chętnie pokłócę (po to wchodzę na ten portal) ale oczywiście masz rację - ja mam takie myślenie, że to co zobaczyłem i posmakowałem to jest moje, lubię zarówno chill basenowy jak i intensywne zwiedzanie (idealny układ
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: a to ciekawe spostrzeżenie, szczególnie biorac pod uwage fakt, ze na silowniach do 30 r.ż. jezeli chodzi o stosunek mezczyzn do kobiet jest raczej po równo, no moze z wiekszym przechyleniem na rzecz mezczyzn, a od 30 r.ż. jest duzo wiecej facetow niz kobiet.

  • Odpowiedz