Wpis z mikrobloga

Chłop 10 lat trenował, a ponad 3 lata kuł dupsko dla kawałka kartonu którego 99% nie zrozumie.
Chłop codziennie musi robić iniekcje, ważyć jedzenie, zaczynać dzień od 30min cardio, pilnować kroków, snu i trenować 2,5h, 5x w tygodniu.
Chłop skraca sobie życie świadomie, stracił większość włosów, postarzał się 15 lat, a dalej będzie to robił.
Chłop nawet nie ma z tego pieniędzy, musi płacić za każde zawody, hotele, podróże, a i tak mu się to opłaca.
Czy ten chłop jest normalny?
Co sądzisz o tym chłopie?

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#dieta
#sterydy
#silownia
#pokazforme
Lewusx - Chłop 10 lat trenował, a ponad 3 lata kuł dupsko dla kawałka kartonu którego...

źródło: Wykop.

Pobierz

Co poprawić w sylwetce?

  • Klata 32.4% (573)
  • Bary 6.4% (114)
  • Nogi 13.7% (242)
  • Brzuch 29.8% (527)
  • Plecy 17.7% (313)

Oddanych głosów: 1769

  • 97
@Lewusx: bardzo szanuje za psychę i mental ale szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem poświęcania zdrowia i pieniędzy dla sportu który nikogo nie obchodzi, z drugiej strony poza piłką nożną to mało który sport kogokolwiek obchodzi więc to dotyczy większości dyscyplin ale z trzeciej strony powiedzmy siatkówka czy jakiś badminton nie wymagają doprowadzania własnego organizmu do tragedii

@statystyczny_yt chłop pół życia jest w deficycie a ty mu piszesz o za dużej podaży
bardzo szanuje za psychę i mental ale szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem poświęcania zdrowia i pieniędzy dla sportu który nikogo nie obchodzi


@Loginconajmniej4znaki: a czy poświęcanie zdrowia i pieniędzy dla sportu który kogoś obchodzi (w domyśle: szeroką populację, czyli tak na prawdę losowych i obcych ludzi) jest sensowniejsze? Przeciętny człowiek jest głupi, większość ludzi jest przeciętna. Kto normalny ma potrzebę imponowania głupim ludziom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Gavilar: No tak, tutaj akurat racja, ja mam z tego dobre pieniądze bo gdzieś stworzyłem sobie dużą renomę i żyje z tego, gorzej byłoby jakbym robił na magazynie jak 3 lata temu i wkładał w to całe oszczędności.

@kratofel123 Oj tam, można sprawdzić poprzednie posty, można od przodu zobaczyć kawałek najszerszego, można wejść ma mój insta. ;)

@LicentAbsolweum A no właśnie, tylko nie zawodowy i tutaj zdrowy będzie dosłownie uprawiany bardzo