Wpis z mikrobloga

Chłop 10 lat trenował, a ponad 3 lata kuł dupsko dla kawałka kartonu którego 99% nie zrozumie.
Chłop codziennie musi robić iniekcje, ważyć jedzenie, zaczynać dzień od 30min cardio, pilnować kroków, snu i trenować 2,5h, 5x w tygodniu.
Chłop skraca sobie życie świadomie, stracił większość włosów, postarzał się 15 lat, a dalej będzie to robił.
Chłop nawet nie ma z tego pieniędzy, musi płacić za każde zawody, hotele, podróże, a i tak mu się to opłaca.
Czy ten chłop jest normalny?
Co sądzisz o tym chłopie?

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#dieta
#sterydy
#silownia
#pokazforme
Lewusx - Chłop 10 lat trenował, a ponad 3 lata kuł dupsko dla kawałka kartonu którego...

źródło: Wykop.

Pobierz

Co poprawić w sylwetce?

  • Klata 32.4% (572)
  • Bary 6.5% (114)
  • Nogi 13.7% (242)
  • Brzuch 29.8% (526)
  • Plecy 17.7% (312)

Oddanych głosów: 1766

  • 97
@Lewusx: bardzo ładnie, tylko nie bądź mudżynem.
A tak na serio, forma fest. Ja sam zawodowcem nie zostanę więc wyłożyłem lachę na reżim, 3 razy w tygodniu po 1-1,5h, cardio jak lubię, micha to ja pilnuje tylko by białko się zgadzało i kcal, reszta to tam #!$%@?. I tylko teściu + rotacyjnie "lekkie" zabawki.
Możesz być z siebie dumny, karta pro to jest coś, już zapisałeś się do historii polskiej kulturystki.
  • 4
@puczipucko123: Nie alarmuje, ja na psychice nie czuje tego, w przygotowaniach jestem tak zmęczony że bezkonfliktowy. Miałem rok temu problemy z psychą, ale całkiem nie związane z dopingiem.

@DominatorAlfa Masz nick dominator bo chcesz mnie zdominować? Nie ma opcji.

@altrys Kilka dni co półtora roku.

@Felixu_enjoyer Mam fotę od boku gdzie widać jego okazałość, chcesz?

@WaveCreator Podniosłem 3 tygodnie przed zdobyciem karty, póki co bez zmian stawki.

@Kreation Bez tytułów, nigdy
@Lewusx: W Polsce był taki który w końcu umarł od tej sportowej diety.
Nie pamiętam jak się nazywał ale często były z nim filmiki na YT na kanale jakiegoś polskiego producenta tych wszystkich odżywek.
@Lewusx: ogólnie to bardzo estetycznie ta sylwetka wygląda jak na kategorie open. Zawsze mi się kojarzyły te sylwetki kulturystów jak takie betoniarki a u Ciebie wygląda to przyjemnie dla oka.