Wpis z mikrobloga

Chłop 10 lat trenował, a ponad 3 lata kuł dupsko dla kawałka kartonu którego 99% nie zrozumie.
Chłop codziennie musi robić iniekcje, ważyć jedzenie, zaczynać dzień od 30min cardio, pilnować kroków, snu i trenować 2,5h, 5x w tygodniu.
Chłop skraca sobie życie świadomie, stracił większość włosów, postarzał się 15 lat, a dalej będzie to robił.
Chłop nawet nie ma z tego pieniędzy, musi płacić za każde zawody, hotele, podróże, a i tak mu się to opłaca.
Czy ten chłop jest normalny?
Co sądzisz o tym chłopie?

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#dieta
#sterydy
#silownia
#pokazforme
Lewusx - Chłop 10 lat trenował, a ponad 3 lata kuł dupsko dla kawałka kartonu którego...

źródło: Wykop.

Pobierz

Co poprawić w sylwetce?

  • Klata 32.4% (572)
  • Bary 6.5% (114)
  • Nogi 13.7% (242)
  • Brzuch 29.8% (526)
  • Plecy 17.7% (312)

Oddanych głosów: 1766

  • 97
@Lewusx:

Czy ten chłop jest normalny?

Co sądzisz o tym chłopie?


@Lewusx: ja mam wrażenie, że kulturystyka dla mężczyzn jest tym samym co anoreksja dla kobiet*. dążeniem do spaczonego obrazu idealnego ciała. wygląda to karykaturalnie. nie mam pojęcia czy przekłada się to na realną siłę** ale mam przekonanie, że pierwszy lepszy pół amator mma poskładałby cię jak pudełko od murzynków. więc ani to estetyczne, ani zdrowe, najbliżej temu do zaburzenia
@Lewusx Wow, gratuluję! Czytałem chyba nie tak dawno wpis, że na jednych zawodach byłeś drugi za Dejwikiem? Nie ma to jak się konkretnie odbić. :D Wszystkie te wyrzeczenia i każda chwila kiedy musiałeś zaciskać zęby na zawsze będzie zapisana na tej pomarańczowej karcie i nikt Ci tego nigdy nie odbierze.
  • 0
@ipkis123: No nie wiem, mózgu brakuje Tobie jeśli czepiasz się o taką drobnostkę. Napisałem w stylu wykopowym. ;)

@Bover Rozdają na prawo i lewo, też dostałem.

@Xorcism Tak, Dejwik dalej walczy o kartę, ja już swoją na szczęście mam. :D