Wpis z mikrobloga

prawdziwy polski chleb


@music_has_the_right_to_children: Nie wiem gdzie masz ten prawdziwy polski chleb. Ja ostatnio miałem rozkminę, gdzie by tu kupować pieczywo i przetestowałem kilka miejsc:

1) niewielkie piekarnie lokalne - chleb tragedia, jakościowo to to samo co paczkowane pieczywo z marketu, to jest już właściwie to samo, tylko bez plastiku, widać, że piekarnie mocno oszczędzają kosztem jakości,

2) paczkowane pieczywo z marketu - lepiej nie kupować, ani to smaczne, ani zdrowe,
czyli ludzie w ciągu ostatnich dwóch lat zaczęli jeść o 50% więcej?


@Domiman: bardzo możliwe. Polacy są coraz bardziej otyli. ciągle widzę w wózkach zgrzewki coli, chipsy, słodycze, przetworzone żarcie w postaci gotowców.
to nie kupuj, wyjdzie ci na zdrowie


@Anakee: też nie wiem po co ludziska dalej kupują chipsy, pepsi. wędliny i inny przetworzony syf. nie dość że ceny kosmiczne to jeszcze bardzo niezdrowe. porzuciłem takie żarcie i mocno schudłem. jem tanie i nieprzetworzone rzeczy. kurczak, wołowina, marchew, pyry, śmietana, przyprawy, zupy se gotuję i wsio gra i buczy.
@music_has_the_right_to_children: podróżuję więcej od ciebie i lepszy chleb znalazłem we wszystkich krajach Europy, oprócz UK. Grecja, Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Austria, Czarnogóra, Francja, nawet Niemcy. Wszędzie kupisz smaczniejszy chleb, niż u nas, a już na pewno nasz chleb nie jest nikomu znany w tych krajach¯\(ツ)/¯