Wpis z mikrobloga

@derek25: Ostatnio kupiłem Snickersa, a tak się złożyło, że jakoś tak nie kupowałem takiego batonika przez dobrych parę lat. Nie wiem dlaczego tak, tak jakoś wyszło, nie był mi potrzebny do życia. Nie zwracałem też uwagi na jego cenę. No więc patrzę, a tam mi baba kasuje 3,80! #!$%@? mać! 3,80zł za 50g czekolady, orzeszków ziemnych, karmelu i jakiejś masy! Co do #!$%@? pana się stało? Zatrzymałem się na momencie
  • Odpowiedz
@derek25 lud sterowany reklamami w tv i tak kupi, mimo, że obok stoją tańsze i lepsze z marketowym brandem. No ale jak polaczek je te z reklamy to się czuje bardziej wyjątkowo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@robertx no tak nie do końca głupoty. Koszty produkcji wzrosły, ale to tylko składowa ceny. Jest jeszcze marża producenta oraz dystrybutora a na końcu marża sklepu. O ile koszty produkcji wrosły o kilkanaście procent to marże wzrosły o kilkaset procent. A klient bierze dalej bo mu powiedzieli w tv, że lays najlepsze
  • Odpowiedz
lud sterowany reklamami w tv i tak kupi, mimo, że obok stoją tańsze i lepsze z marketowym brandem. No ale jak polaczek je te z reklamy to się czuje bardziej wyjątkowo


@jendriu: marketowych nie je Messi w TV :)
  • Odpowiedz
Ceny w Netto pop...ło (°°


Chyba komuś sufit na łeb spadł żeby kawałek ziemniaka usmażonego na oleju i posypanego przyprawami wycenić na 12.00 zł


#zakupy #netto #
  • Odpowiedz