Wpis z mikrobloga

@Leotard00: w lidlu kosztują 9 zł i jedynie na paprykowe jest czasem promocja na 7zł.
Co i tak jest #!$%@?ą ceną za chrupki. A i ważna informacja, gramatura się zmniejszyła znowu. z 215g na 200g
  • Odpowiedz
@derek25 na tym wszystkim wygrywają marki własne biedry, lidla itd. sam jem czipsy raz w roku, ale zauważyłem, że jak chodzę w gości, to czesto ludzie kupują właśnie te marki i smakują one zupełnie zajebiście. nawet widzę, że ludzie przekonali się do podróbek słodkich napojów
  • Odpowiedz
@derek25: Jak dla mnie to mogą być i po 30 zł. Dla mnie cena 7 zł za chipsy to już raczej no-go, obracam się na pięcie i elo. Zdrowszy będę nie jedząc. Inflacja inflacją, ale jak dymają ludzi to cóż. Potem chlip chlip, skupcie interwencyjnie cziperki, bo kryzys i ludzie nie kupują.
  • Odpowiedz
no ale ja głupoty? Dobrze napisał. Plus dodał że to są podstawy ekonomii których widać nie masz. Mógł jeszcze dodać że na produkt końcowy wpływa koszt produkcji który wynika z popytu na rynku pracowniczym


@Corona_Beerus: No ale nie napisał, tylko napisał, że TYLKO od popytu. To rozumiem, że nowy wał, składki zdrowotne jako podatek, koszt pracownika, który też musi coraz więcej zarabiać, koszt paliwa, mediów (prąd i gaz) to mają minimalny
  • Odpowiedz
@derek25: Głosuj portfelem niekupujac produktu. Za chwilę okaże się, że nikt tego nie bierze. Towar zalega, a zajmuje względnie duża powierzchnie magazynowa i będą super duper promocje. Podobna sytuacja jest z wedlowskim ptasim mleczkiem. Cenę #!$%@? w kosmos, ludzie przestali brać i już chyba z 10 raz jest na promocji w biedrze, typu drugi 60%/80% taniej i z 16zl za paczkę robi się 12zl.
Choć i 12 nie warte patrząc na
  • Odpowiedz
@derek25: no to się ich nie kupi w tej cenie i już będzie większa sprzedaż chipsów marketowych i elo. Podnieśli do 12 zł aby za 30 dni zrobić SUPER PROMOCJE za 8 zł i wtedy ludzie się rzucą a przed podwyżką na 12 kosztowały 7 xD
  • Odpowiedz