Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
derek25

derek25

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19840
  • Znaleziska 5276
  • Mikroblog 14564
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 37
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
10 godz. i 34 min temu
  • 50
Mega_Smieszek

źródło: 1000016834

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 9 godz. i 7 min temu via Wypiek
  • 0
@Mega_Smieszek Absolutny Brak Szyi
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
17 godz. i 1 min temu
  • 895
PremeditatioMalorum

źródło: comment_1656316018DGIRbzvf4GIkM

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 12 godz. i 54 min temu via Wypiek
  • 1
@PremeditatioMalorum Mam 20 letniego gruza i klima chodzi jak wściekła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
derek25
derek25 13 godz. i 13 min temu
  • 0
Jakbym kupił Xbox Series S tylko pod nowe gta bo wychodzi to najtaniej to w graniu będzie bardzo duża różnica między Xbox Series X?
#gtavi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25
Autor
13 godz. i 3 min temu via Wypiek
  • 1
@MisterMinister @straszny_cham czyli co było najlepiej zrobić? Chyba tylko wypożyczyć konsole tak wyjdzie najtaniej. Nie mam co szukać jakiejś u----i Series X?
Tak naprawdę będę chciał tylko ograć GTA 6
  • Odpowiedz
derek25
derek25
Autor
12 godz. i 59 min temu via Wypiek
  • 0
@Anomalocaracid a w porównaniu do ps5? Będzie duża różnica?
  • Odpowiedz
derek25
derek25
Autor
12 godz. i 56 min temu via Wypiek
  • 0
@straszny_cham No to niestety wiem więc już liczę na straty sama grę jeśli chodzi o odsprzedaż.
Ewentualnie chce sprzedać całe konto z gra które specjalnie pod nią założę.
  • Odpowiedz
derek25
derek25 przedwczoraj, 07:19:19
  • 3
Dzisiaj mój 26 dzień ojca na cmentarzu.

Wszystkim życzę aby nie musieli spędzać tego dnia tak ja i aby Wasi ojcowie wspierali Was jak najdłużej.

#dzienojca #feels
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
przedwczoraj, 07:21:20 via Android
  • 3
@derek25

Trzymaj się Miras (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
MazurskiSmak
MazurskiSmak
przedwczoraj, 08:36:25 via Android
  • 0
@derek25:

aby Wasi ojcowie wspierali Was

Co robili? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
derek25
derek25 19.06.2026, 19:27:24
  • 165
#mecz Hydration break
derek25 - #mecz Hydration break

źródło: 45591

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saser91
saser91
19.06.2026, 21:30:48 via Android
  • 37
@derek25: jak zwierzęta. Jaca w dodatku jest za glupi, żeby zrozumieć jakim pośmiewiskiem został
  • Odpowiedz
okzegaroski
okzegaroski
19.06.2026, 22:28:31 via Android
  • 2
@derek25: na sranie promujecie taką patolę?
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
19.06.2026, 04:53:08
  • 12
Ja p!d0(L)e, w końcu ktoś powiedział prawdę. Zbawca normalnie, głos zdrowego rozsądku ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz #pilkanozna #reprezentacja #mundial2026
Cztero0404 - Ja p!d0(L)e, w końcu ktoś powiedział prawdę. Zbawca normalnie, głos zdro...

źródło: Przebłysk inteligencji

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 19.06.2026, 11:08:30 via Android
  • 0
@Cztero0404: kilka wybitnych osiągnięć Góralskiego
derek25 - @Cztero0404: kilka wybitnych osiągnięć Góralskiego

źródło: 45603

Pobierz
  • Odpowiedz
derek25
derek25 19.06.2026, 11:08:52 via Android
  • 0
@Cztero0404:
derek25 - @Cztero0404:

źródło: 45604

Pobierz
  • Odpowiedz
derek25
derek25 19.06.2026, 11:09:13 via Android
  • 0
@Cztero0404:
derek25 - @Cztero0404:

źródło: 45591

Pobierz
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
19.06.2026, 05:10:30
  • 815
Wstawać do roboty, składka zdrowotna sama się nie opłaci. Pan doktor 300k tez zaraz wsiada w Porsche i jedzie do szpitala. #praca #lekarz100k
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 19.06.2026, 06:46:54 via Wypiek
  • 7
@IntruDroid Pan doktór to jeszcze śpi. Do przychodni ma na 8 to może za chwilę zacznie się budzić i zbierać do roboty.
  • Odpowiedz
derek25
derek25 11.06.2026, 21:05:58
  • 83
Pozostały już tylko 103 mecze do końca mundialu (╯︵╰,)
#mecz
derek25 - Pozostały już tylko 103 mecze do końca mundialu (╯︵╰,)
#mecz

źródło: 45152

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
11.06.2026, 22:02:12 via Wykop
  • 25
@derek25: dopiero co był początek a tu już prawie koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to zleciało... ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
11.06.2026, 23:09:28 via Wykop
  • 0
@matixrr: Z perspektywy czasu to Remis z Haiti w meczu o pietruszkę uratował honor kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

866

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 378
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
derek25
derek25 09.06.2026, 11:56:07 via Wykop
  • 1
Torrenty mają się świetnie :) polecam #stremio
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
08.06.2026, 05:56:05
  • 969
#polityka #krakow #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bosak

No Kraków, weźcie postawcie ten jeden meczet, żeby się Ksysiowi rachunek likwidowanych meczetów zgadzał XD
Kempes - #polityka #krakow #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bosak 

N...

źródło: 1000079000

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 08.06.2026, 07:48:39 via Wykop
  • 3
@Kempes: Krzysiu chyba pomylił meczety z maczetami. Fakt w Krakowie jest problem z maczetami jest ich zdecydowanie za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
derek25
derek25 28.05.2026, 07:42:05
  • 4
Szukam mechanika samochodowego, znalazłem takiego jak poniżej ale ma skrajne opinie.
Jest bardzo dużo opinii, że robią c-----o ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki
derek25 - Szukam mechanika samochodowego, znalazłem takiego jak poniżej ale ma skrajn...

źródło: gdansk-FiutoPomagier-1-774x1024

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
28.05.2026, 08:01:43 via Wykop
  • 1
@derek25: Zrobią jednemu raz dobrze to potem każdy będzie tak chciał, standardy muszą być zachowane
  • Odpowiedz
PornoBiegacz
PornoBiegacz
28.05.2026, 09:32:14 via Wypiek
  • 2
@derek25 w takim razie jest średnio czyli super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PornoBiegacz - @derek25 w takim razie jest średnio czyli super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000006577

Pobierz
  • Odpowiedz
derek25
derek25 26.05.2026, 04:19:16
  • 0
Mirki możecie mi polecić jakiś parking w okolicy stadionu?
Może być nawet w dalszej odległości ale po tej stronie miasta co stadion. Tak żeby można w miarę spokojnie wyjechać po imprezie.
#wroclaw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25
Autor
26.05.2026, 04:33:11 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: polmaraton w sobote
  • Odpowiedz
derek25
derek25
Autor
26.05.2026, 04:37:15 via Android
  • 0
@Megidox: może być pod Wrocławiem tylko żeby czymś podjechać na sam stadion a potem wrócić, będę jechał od strony Radwanic
  • Odpowiedz
derek25
derek25
Autor
26.05.2026, 04:41:02 via Wypiek
  • 0
@Megidox nie no pod samym stadionem odpada nawet nie miałem takich planów tylko właśnie gdzieś zaparkować i dojechać
  • Odpowiedz
derek25
derek25
Autor
26.05.2026, 04:54:36 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: Albo jakis parking w okolicy Dworca Gł? Bo po polmaratonie bedzie do dworca kursowal tramwaj.
  • Odpowiedz
derek25
derek25
Autor
26.05.2026, 05:37:43 via Android
  • 0
@Wozyack: o super dzięki :)
  • Odpowiedz
derek25
derek25
Autor
26.05.2026, 06:25:26 via Android
  • 0
@PurpleHaze: Dzięki za rady, sprawdzę to sobie i ustalę. Tak wiem że będzie jeden wielki korek ale się z tym liczę, byle po prostu dotrzeć po wszystkim do mieszkania.
  • Odpowiedz
derek25
derek25
Autor
26.05.2026, 07:30:33 via Wykop
  • 0
@murison: tak sprawdzalem beda pociagi, tramwaj do dworca i autobusy.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
23.05.2026, 08:52:58
  • 320
Wychowanie dziecka wg Kcysia Bosaka:

1. Nie potrzebujesz pieniędzy.
2. Jak jednak potrzebujesz pieniędzy, to jesteś zmanipulowany.
3. Mieszkanie jest zbędne, bo dziecko potrzebuje głównie „czasu i troski”.
4. Żłobek? Fanaberia klasy aspirującej.
donatien-de-sade - Wychowanie dziecka wg Kcysia Bosaka:

1. Nie potrzebujesz pieniędz...

źródło: IMG_7581

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 23.05.2026, 10:39:14 via Wypiek
  • 6
@donatien-de-sade
Bosak który pierwsze dziecko zrobił mając 38 lat swojej 32 letniej Karinie i to dopiero jak został posłem.
Dorwał się do państwowego koryta zarabiając więcej od 70% Polaków i wtedy zaczął robić dzieci a teraz poucza innych że chęć posiadania dzieci nie powinna być powiązana z posiadaniem pieniędzy.
Himalaje hipokryzji.
  • Odpowiedz
derek25
derek25 23.05.2026, 22:47:55 via Wypiek
  • 0
@Tommy__ Dobra robota i dobry research obniżający hipokryzje Konfederacji.
Berkowicz podobnie pierwsze dziecko w wieku 40 lat oczywiście jak już był posłem druga kadencję. Jakoś wcześniej nie przejmował się demografia i robieniem dzieci.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
22.05.2026, 05:20:24
  • 523
Nierób, co całe życie żre za nasze, gada coś o nieistotności znaczenia środków finansowych w wychowaniu dziecka.
Może najpierw niech zrzeknie się swojego uposażenia, a środki z 800 plus przekaże na ubogich, co de facto nakazuje mu jego religia.
No, chyba, że chodziło o uczciwie zarobione pieniądze. Wtedy w jego przypadku może mieć rację.
Uwielbiam jak elita narodu wypowiada się na tematy finansowe szarych obywateli.
Jak laska co ma ojca milionera, faceta
Turin89 - Nierób, co całe życie żre za nasze, gada coś o nieistotności znaczenia środ...

źródło: 1000004437

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 22.05.2026, 12:07:50 via Wypiek
  • 0
@Turin89
Bosak który pierwsze dziecko zrobił mając 38 lat swojej 32 letniej Karinie i to dopiero jak został posłem.
Dorwał się do państwowego koryta zarabiając więcej od 70% Polaków i wtedy zaczął robić dzieci a teraz poucza innych że chęć posiadania dzieci nie powinna być powiązana z posiadaniem pieniędzy.
Himalaje hipokryzji.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
20.05.2026, 19:31:33
  • 270
#theboys #seriale #oswiadczenie #gameofthrones #strangerthings
OI MATE, WITAMY W ŚWIĘTEJ TRÓJCY. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #theboys #seriale #oswiadczenie #gameofthrones #strangerthings
OI MATE, WITAM...

źródło: obraz_2026-05-20_212934409

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 21.05.2026, 07:01:29 via Wypiek
  • 0
@Roman_Horsetych Serial odpowiednik niestety został skasowany i to w trakcie emisji 2 sezonu dlatego na szybko w finale zamykano wątki. Akurat tu to wielka szkoda że nie powstał kolejny sezon bo serial był świetny a kilka odcinków wręcz były wybitne.
  • Odpowiedz
derek25
derek25 21.05.2026, 07:39:22 via Android
  • 0
@Roman_Horsetych: Szkoda z tego względu że podobał mi koncept tego świata w serialu i miało to potencjał na kolejne sezony. Koniec końców zakończenie było udane.
  • Odpowiedz
Je22
Je22
20.05.2026, 10:43:21
  • 0
Wieczorem obejrzę.
Jest źle czy dobrze?
#theboys
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 20.05.2026, 14:40:18 via Wypiek
  • 0
@Je22 Nie oglądaj nie warto. Praktycznie poziom GoT
  • Odpowiedz
derek25
derek25 20.05.2026, 10:23:38
  • 18
Weźmiemy dziś na warsztat aktywność poselską posła Łukasza Mejzy na stronie sejmowej, choć nazywanie tego szkodnika posłem urąga temu stanowisku

- Udział w głosowaniach: 75.52%, jest to dół tabeli, zajmuje on 436 miejsce na 460 posłów
- Ilość interpelacji - 3, średnia liczba interpelacji „którym nadano bieg” w obecnej kadencji sejmu na jednego posła wynosi około 61–62 interpelacje na posła
- Ilość oświadczeń - 14, średnia liczba oświadczeń na jednego posła wynosi około
derek25 - Weźmiemy dziś na warsztat aktywność poselską posła Łukasza Mejzy na stronie...

źródło: thumbnails

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71
20.05.2026, 11:21:47 via Wykop
  • 11
@derek25: i wygląda na 50 lat. Co on tam wali po nosie, że go tak zniszczyło ? Wygląd typowego patusa.
  • Odpowiedz
dominica-masnica
dominica-masnica
20.05.2026, 21:40:50 via Wykop
  • 0
@derek25: odpowiedz na kilometrowki tylko jedna https://youtu.be/rAKIQ1qjFok
dominica-masnica - @derek25: odpowiedz na kilometrowki tylko jedna https://youtu.be/r...
  • Odpowiedz
moet
moet
18.05.2026, 20:20:51
  • 173
#eurowizja
moet - #eurowizja

źródło: IMG_1642

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 19.05.2026, 05:52:57 via Wypiek
  • 3
@moet Czterech jurorów czyli ponad połowa składu dało Izrael w Top 3 to się nie ma co dziwić że algorytm wyliczył 12pkt.
Pół Europy bojkotuje żymian a my odwalamy takie coś.

Ja wiem, że oceny zawsze będą subiektywne ale to mieli być profesjonaliści którzy patrzą też na techniczne wykonanie utworu a jak widzę że Cypr który fałszował niemiłosiernie i widziałem wiele opinii które to potwierdzały że było to kiepskie wykonanie utworu
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.05.2026, 10:10:15
  • 800
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000027866

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derek25
derek25 18.05.2026, 11:31:17 via Wykop
  • 0
@splinter96: tzw. gest sztyletu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1269

Anna Maria Żukowska wyjeździła w rok po Warszawie 38 tys. zł

Anna Maria Żukowska wyjeździła w rok po Warszawie 38 tys. zł

Posłanka, zapytana przez "Fakt" o kilometrówki, nie udzieliła komentarza.

burzka
z
fakt.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:01
  • 212
  • #
    zukowska
  • #
    lewica
  • #
    kilometrowka
  • #
    polska
  • #
    polityka
derek25
derek25 18.05.2026, 09:56:38 via Wykop
  • 0
Poseł Berkowicz wyjeździł w rok 51 000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking