Wpis z mikrobloga

Czas, żeby Polacy odzwyczaili się od Laysów i Coca Coli/Pepsi to zobaczycie jak szybko można obniżyć ceny. Jak się społeczeństwo daje ruchać na siano, bo nie chce zmieniać przyzwyczajeń to czemu mieliby nie podnosić cen.


@skdmaskoilopll: Ament ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Desire22: no to w takim razie nie dojdziemy do porozumienia bo kompletnie się nie zgadzam. To polskie piekarnie zdobywają popularność w UK czy Holandii. Podróżowałem po wielu krajach, zawsze zachodząc do piekarni, i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie ma (może poza Litwa) drugiego kraju gdzie dostaniesz prawdziwy chleb na zakwasie, z grubą, chrupiącą i pachnącą słońcem skórką. Może i jestem #!$%@? na punkcie pieczywa ale wiem co mówię xD
@robertx: ale weź rozwiń wypowiedź bo jak widzę tyle plusów to aż jestem prawie pewny że ludzie nie ogarniają że popyt ma tu znaczenie. Mam nadzieję za zauważyli xD na końcu.
@derek25: każdy lubi co lubi, ale tak w zasadzie to po co jeść chipsy? rozumiem od wielkiego dzwonu do jakiegoś piwka czy coś, gdzie kupisz paczkę chipsów raz na parę lat, chociaż bardziej polecam paluszki.

Na ten przykład ja w ogóle nie kupuje chipsów.