Wpis z mikrobloga

@Norbercikk: Wy się wczoraj urodziliście? Za rok są wybory, PiS wie, że stąpają po bardzo cienkim lodzie więc taka piętnastka to jest dopiero pierwszy krok. Może podniosą 500+ na 700+, dadzą jakieś dodatki górnikom, osobom mieszkającym na wsi, rodzinom gdzie jest dużo dzieci, policjantom, wojskowym itd itp. Pewno nawet niektórych rzeczy nie jestem w stanie wymyślić bo będą robić na poczekaniu, jak np. okaże się, że rolnicy nie mogą kupić karmy
@Norbercikk stare dziady będą cały przyszły rok siłą mobilizowane żeby nawet ostatkiem sił doczłapać do urny, oddać głos i paść trupem na chodniku po wyjściu z lokalu. Trochę im posłodzą, postraszą że po przegranej przyjdzie Tusk i LGBTQWERTY+, a że staruchów jest cała masa i mózgi mają prane 24/7 przez 7 lat to nie wiem co by się musiało stać żeby plan się nie udał. Nawet jak dziadowi jednemu z drugim bieda
Pobierz
źródło: comment_1668513573gVFrEHjY5r8P0UayhEs17x.jpg
bo mit biednego emeryta w polsce jest baaardzo silny


@CamusVevo: #!$%@?ące bardzo. Zawsze ktoś wyskoczy z biedną babcią co ma 800 złotych, a że pracowała 10 lat i to połowę dostawała pod stołem to jakoś się przemilcza. Procentowo wydajemy horrendalnie dużo na emerytów, a to że emeryci wolą kitrać za obrazem a potem płakać że jogurcik 10 gr drożej i już ich nie stać to ich wybór. Polski emeryt nie może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Norbercikk: niestety ale trochę żałuję że covid nie wykosił tych starych tak jak to zapowiadali. Ludzie którzy w życiu już więcej nic nie osiągną rzucają kłody pod nogi osobom które mogą jeszcze trochę z tego gównianego życia skorzystać. Mam na myśli tutaj starych którzy specjalnie dzięki łapówce zagłosują na jedyną słuszną partie, a tak by wybory mieli w dupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Norbercikk: no ich już do reszty #!$%@?ło.
Jak młodzi (nie czarujmy się stare wapniaki po takiej akcji na pewno stadnie zagłosują za piss) nie pójdą do wyborów i nie przeważą szali zwycięstwa na rzecz czegokolwiek innego, niż piss i kąfa, to chłosta powinna sięgnąć nie tylko starych dziadów bez wiedzy ekonomicznej i z podejściem "MI SIĘ NALERZY" i pisiorów, ale także młodych, którzy do tego pośrednio dopuszczą.

A multum tych ludzi
I niestety się nieogarniętym emerytom dziwić nie można.
Ledwo będą wiązać koniec z końcem bo 'inflacja, wojny' ale dostaną tą 15stą emeryturę zaraz przed wyborami. Więc przy urnie znowu tak samo zagłosują bo będą się bali oddać głos na PO czy inną partie, nie wiedząc co wymyślą.