Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krzysiek-kornell

krzysiek-kornell

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25433
  • Znaleziska 20268
  • Mikroblog 5165
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8

836

Izraelscy żołnierze gwałtami zmuszają Palestyńczyków do opuszczenia Zach. Brzegu

Według nowego raportu organizacji humanitarnych, izraelscy żołnierze i osadnicy stosują przemoc seksualną oraz molestowanie jako metodę zmuszania Palestyńczyków do opuszczenia domów na Zachodnim Brzegu.

matixrr
z
theguardian.com
dodany: 21.04.2026, 19:10:18
  • 38
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zydzi
  • #
    polityka
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 22.04.2026, 06:30:53 via Wykop
  • 0
It had also led to a rise in early marriage, as parents desperate to protect their daughters sought ways to move them away from the threats. At least six families interviewed for the report arranged weddings for girls aged between 15 and 17.


Tak trochę z deszczu pod rynnę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

N.....a
N.....a
konto usunięte 10.02.2026, 09:17:00
  • 2
W przyszłym tygodniu przymierzam się do pomalowania parapetu i przygotowania go do instalacji jakichś roślin doniczkowych. Potrzebuję propozycji, które nie wymagają bardzo szczegółowej pielęgnacji. Okno jest na parterze od strony południowej, więc latem będą miały dużo słońca. Co byście polecili dla kogoś, kto się kompletnie nie orientuje w temacie?
#rosliny #roslinydoniczkowe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 10.02.2026, 09:43:09 via Wykop
  • 1
@Noicozezebowniema:
Sansewieria jest bardzo łatwa w utrzymaniu.
  • Odpowiedz

893

Kolejna osoba zginęła z rąk ICE w Minneapolis

Pokaż treści 18+

Kolejna osoba zginęła z rąk ICE w Minneapolis

Gubernator Minnesoty Tim Waltz ogłosił, że agenci federalni przeprowadzili "kolejną przerażającą strzelaninę"

Viarus_
z
pl.euronews.com
dodany: 24.01.2026, 17:02:39
  • 690
  • #
    usa
  • #
    polityka
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 24.01.2026, 22:14:52 via Wykop
  • 3
@TJ_Laser:
Pół sekundy przed strzałami:
krzysiek-kornell - @TJ_Laser: 
Pół sekundy przed strzałami:

źródło: Screenshot 2026-01-24 at 22-56-31

Pobierz
krossmaker
krossmaker
krossmaker
05.01.2026, 11:23:47
  • 0
Czy zimowy płyn do spryskiwaczy zawsze ma niebieski kolor a letni jest zielony? Mam wlany do pełna w aucie przez poprzedniego właściciela i nie wiem jaki to jest a nadają dwucyfrowe mrozy.
#motoryzacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 05.01.2026, 11:28:55 via Wykop
  • 0
@krossmaker: nie zawsze, wlej koncentrat zimowy i uzupełnij wodą demineralizowaną
  • Odpowiedz
MojaTorebka
MojaTorebka
MojaTorebka
18.12.2025, 15:47:13
  • 0
https://www.euro.com.pl/rowery-elektryczne/sharp-bk-ed05e-w-bialy.bhtml

Czy to będzie dobry rower dla dziewczyny? Główny cel to zakupy i dojazd na niedługie dystanse? Chodzi tu o kwestie komunikacji ze wsi do cywilizacji.

#rower #rowerelektryczny #rtveuroagd
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 18.12.2025, 16:08:06 via Wykop
  • 1
@MojaTorebka:
Drogi, ciężki ale za to słaby silnik, no tak średnio bym powiedział.
  • Odpowiedz
Damianooo_421
Damianooo_421
Damianooo_421
04.11.2025, 19:23:11
  • 0
Cześć mirki, potrzebuje auta dla żony i szczerze mówiąc nie mam pojęcia czego szukać, wymagania:
-napęd 4x4
-automatyczna skrzynia biegów
-Benzyna, najlepiej wtrysk pośredni do LPG
-Cena do około 50k

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 04.11.2025, 19:27:24 via Wykop
  • 1
@Damianooo_421:
Outlander III 2.0 sie dobrze gazuje
  • Odpowiedz
dzon_lok
dzon_lok
24.10.2025, 14:30:03
  • 2
O prosze to tak samo jak z #trzaskowski w #warszawa gdy likwidowane sa parkingi. Dobry car o niczym nie wie - to tylko ci urzednicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzon_lok - O prosze to tak samo jak z #trzaskowski w #warszawa gdy likwidowane sa par...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 24.10.2025, 16:55:56 via Wykop
  • 0
@JAuStURYErSE:
Na Obrzeżnej zlikwidowali 9 miejsc parkingowych i postawili stojaki dla rowerów.
  • Odpowiedz
nietwojinteres135
nietwojinteres135
26.09.2025, 17:37:08
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 26.09.2025, 17:42:45 via Wykop
  • 0
@nietwojinteres135:
Snajper. Opowieść komandosa SEAL Team Six
Howard E. Wasdin
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
24.09.2025, 20:33:46
  • 0
#motoryzacja #samochody #auta

Teściowa z mężem szuka jakiegoś auta i nie mają kogo się doradzić, a ja sam za bardzo też nie mam rozeznania (Ostatnie kilka lat mało interesuje się motoryzacją).

Szukają czegoś do 200-230k, nówka z salonu. Jakiś większy suv spalinowy (Może być hybryda), rozmiarowo jak Audi Q5-Q8. Spodobał im się Nissan X-trail ale zastanawiają się, czy czegoś innego nie wybrać

Może ktoś ma jakieś
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 24.09.2025, 21:11:11 via Wykop
  • 0
@ElementalX7:
X-Trail
  • Odpowiedz
mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
23.09.2025, 10:53:01
  • 5
Zachęconym tym, że „The Pitt” zgarnęło Emmy za najlepszy serial dramatyczny, odpaliłem HBO Max… i zostałem pochłonięty. Ale to jest dobre…

Medyczny serial, który wreszcie jest medyczny i do tego bardzo realistyczny, skupia się na przypadkach medycznych i trudnościach na oddziale, a nie romansach kolejnych członków załogi. No i pomysł, żeby jeden sezon odpowiadał jednej zmianie (coś jak „24 godziny”) trafiony w punkt.

Kto nie oglądał, niech nadrabia. Sezon 2 już w
mariusz-madejczyk - Zachęconym tym, że „The Pitt” zgarnęło Emmy za najlepszy serial d...

źródło: images

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 23.09.2025, 13:54:37 via Wykop
  • 5
ale zgodziny sie rowniez, ze to najlepszy medyczny od czasów ER?


@panmimoskok:
Nikt kto oglądał "The Knick" się z tym nie zgodzi.
  • Odpowiedz

221

Facet podający się za policjanta nie potrafi na suwak

Facet podający się za policjanta nie potrafi na suwak

Nie potrafi jeździć na suwak, machnął odznaką, fikcyjną, bądź nie i kazał zjechać na pobocze. Nie przedstawił się i wspomniał, za jazdę z używaniem telefonu jest mandat 500 zł i 10 punktów karnych. Autor pojechał w swoją stronę... Nagranie trafiło także na skrzynkę stop agresji drogowej.

Griev
z
youtube.com
dodany: 18.09.2025, 07:55:53
  • 27
  • #
    stopcham
  • #
    oszustwo
  • #
    nadrodze
  • #
    piratujo
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 19.09.2025, 06:59:44 via Wykop
  • 0
@Mariusz357: Niby tak ale wtedy nie nagrał by jego durnego ryja i wielkiego kałduna. ( ͡º ͜ʖ͡º)

385

Zamachowcem w Minneapolis okazał się 22letni trangende mężczyzna.

Zamachowcem w Minneapolis okazał się 22letni trangende mężczyzna.

Ponoć można było uniknąć tej tragedii.

Dawid_Kwlk
z
x.com
dodany: 27.08.2025, 21:04:04
  • 125
  • #
    zamach
  • #
    usa
  • #
    lgbt
  • #
    4konserwy
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 28.08.2025, 10:31:39 via Wykop
  • 3
@lobo: A w Norwegii i Szwajcarii jest prawie tyle samo broni palnej per capita co w USA i jakoś nie maja tam strzelanin.
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 28.08.2025, 11:48:33 via Wykop
  • 1
@lobo: Czyli dostęp do broni palnej nie jest czynnikiem determinującym występowanie strzelanin.

357

Pete Hegseth twierdzi, że naszywka ISAF oznacza I Saw Americans Fighting

Pokaż treści 18+

Pete Hegseth twierdzi, że naszywka ISAF oznacza I Saw Americans Fighting

Pete Hegseth twierdzi, że ISAF (sił koalicyjnych w Afganistanie) oznacza I Saw Americans Fighting (Widziałem jak walczą amerykanie) a flagi innych krajów na misji to były tylko flagi i nic więcej. Warto przypomnieć, że 44 polskich żołnierzy oddało swoje życie w tej akcji NATO.

TomMen
z
x.com
dodany: 12.06.2025, 17:20:15
  • 67
  • #
    bekazprawakow
  • #
    usa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    nato
  • #
    trump
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 13.06.2025, 07:19:05 via Wykop
  • 3
Zakop za manipulację, wcale tak nie twierdzi.
Podał na początku rozwinięcie skrótu ISAF - International Security Assistance Force, a potem dodał żartobliwą nieoficjalną definicję I Saw Americans Fighting bo wg niego amerykanie walczyli a reszta sojuszników się przyglądała.
Można się z nim nie zgadzać, ale ten wpis to obrzydliwa manipulacja .
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

400

Kolejny pokaz buty i ignorancji policyjnej. Na szczęście trafili na obywatela zn

Kolejny pokaz buty i ignorancji policyjnej. Na szczęście trafili na obywatela zn

30.04.2025. Gliwice. Sąd Rejonowy. REPORTAŻ. Rozprawa red. Daniela Szymczaka zainicjowana wnioskiem Komisariatu III Policji w Gliwicach. Zarzut art. 65 2 k.w. (nieudzielenie dowodu osobistego) Reportaż składa się z dwóch części: Od 0:00:00 - 0:40:04 wydarzenie z dnia 6 września 2024 r. w Prokuratu

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 28.05.2025, 13:57:56
  • 36
  • #
    policja
  • #
    audytobywatelski
  • #
    sadowehistorie
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 29.05.2025, 13:52:43 via Wykop
  • 2
krzysiek-kornell

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

310

Ptasie radio za Twoim oknem

Ptasie radio za Twoim oknem

Maj i czerwiec to miesiące, kiedy świt w Polsce nastaje już około godziny 4:00. To właśnie wtedy, jeszcze przed wschodem słońca, zaczyna się niezwykły koncert ptasie radio.

RMF24
z
rmf24.pl
dodany: 28.05.2025, 10:31:01
  • 71
  • #
    przyroda
  • #
    ciekawostki
  • #
    natura
  • #
    ptaki
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 28.05.2025, 20:12:42 via Wykop
  • -3
@yetix:
Zgadzam się.
Szczury ze skrzydłami, żeby was jakiś kocur zeżarł.

256

Kierowca wjechał w tłum. Są ofiary i wielu rannych.

Pokaż treści 18+

Kierowca wjechał w tłum. Są ofiary i wielu rannych.

W sobotę wieczorem czasu lokalnego w Vancouver w zachodniej Kanadzie kierowca wjechał w tłum uczestniczący w ulicznym festiwalu. Kanadyjska policja potwierdza, że są ofiary śmiertelne i wielu rannych.

HardWax
z
rmf24.pl
dodany: 27.04.2025, 06:02:32
  • 50
  • #
    kanada
  • #
    ciekawostki
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 27.04.2025, 11:45:13 via Wykop
  • 18
Zbyt łatwy dostęp do samochodów jest przyczyną tej tragedii.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

332

Atak nożownika w szkole we Francji. 15-latek aresztowany

Pokaż treści 18+

Atak nożownika w szkole we Francji. 15-latek aresztowany

Atak nożownika w prywatnej szkole w Nantes we Francji. Jedna osoba nie żyje, a co najmniej trzy inne są poważne ranne. Jak informują media, napastnik został obezwładniony i aresztowany. Okazał się nim 15-letni uczeń tej szkoły.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 24.04.2025, 13:01:55
  • 74
  • #
    europa
  • #
    francja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 25.04.2025, 08:39:46 via Wykop
  • -1
Zbyt łatwy dostęp do noży. Powinny być jakieś ograniczenia, licencje czy szkolenia przed zakupem i oczywiście obowiązkowy rejestr.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CalibraTeam
CalibraTeam
17.03.2025, 17:28:57
  • 1
Polecicie jakieś opony wielosezonowe? Rozmiar 215/55/R17. Dotychczas miałem osobno letnie Nexeny i zimowe Hankook - jako, że za rok-dwa będę złomował tego grata, no ale jakoś trzeba jeszcze pociągnąć te 20k kilometrów.

#motoryzacja #opony #samochody #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek-kornell
krzysiek-kornell 17.03.2025, 17:31:05 via Wykop
  • 0
@CalibraTeam:
Goodyear Vector
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Krzysiek Kornell

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.11.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking