Wpis z mikrobloga

gruba ruszyła dupę i zaczęła ćwiczyć, jakie to śmieszne. Idźcie jeszcze na spotkanie AA żeby pośmiać się z alkoholików


@krytyk1205: Ogólnie to miałbyś rację. gdyby taki był przekaz. Natomiast przekaz jest: akceptuj siebie takim jakim jesteś i inni też cię mają akcpetować jaki byś nie był i co byś nie robił, co generalnie też nie jest złe, ale obejmuje też m.in. chorobliwą otyłość i neguje jej krytykę. Te całe pseudonaukowe Tedx
djtartini1 - > gruba ruszyła dupę i zaczęła ćwiczyć, jakie to śmieszne. Idźcie jeszcz...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 10
@krytyk1205: ogólnie to się śmieje ze wszystkich grubasów, zwłaszcza z tego youtubera który mielił majonez z kurczakami KFC i to pił xD , ale tu jest taka różnica że tego grubasa znajdziesz tylko na necie jak ci go ktoś pokaże, a tego wieprza z reklamy always zobaczysz tak czy inaczej w tv. Zresztą sam byłem jakiś czas temu grubasem i sam z siebie się śmiałem razem z innymi xD
Natomiast przekaz jest: akceptuj siebie takim jakim jesteś i inni też cię mają akcpetować jaki byś nie był i co byś nie robił, co generalnie też nie jest złe, ale obejmuje też m.in. chorobliwą otyłość i neguje jej krytykę.


@djtartini1: no tak gruba osoba ma być nieszczęśliwa, katować się myślami : jestem gruba, nieładna, bezwartościowa, głupia, smutna.

To wy nie rozumiecie przekazu. Z ludzi bez nogi, homo, nieładnych, z odstającymi uszami,