Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rosikk1

rosikk1

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41940
  • Znaleziska 337
  • Mikroblog 41603
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 13
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
11.06.2026, 20:37:05
  • 6
Ładne ci pki #europipy

#mecz
KRZYSZTOFDZONGUN - Ładne ci pki #europipy 

#mecz

źródło: 1000101904

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 11.06.2026, 20:38:09 via Android
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Tyla chłop by pociupciał, ale ni da się, bestia hipergamiczna z Johannesburga
  • Odpowiedz
I-____-I
I-____-I
11.06.2026, 20:36:15
  • 0
Kto to?
#mecz
I-____-I - Kto to?
#mecz

źródło: IMG_1815

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 11.06.2026, 20:37:27 via Android
  • 0
@I-____-I: lewy dół - Tyla, moja ulubiona piosenkarka młodego pokolenia
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1 07.06.2026, 15:36:51
  • 22
68 punktów przewagi Antonellego nad Russelem, dla przypomnienia najwieksza przewaga Piastriego nad Norrisem w zeszłym roku to było 34 punkty, dwukrotność wow. A w zeszłym roku ludzie się śmiali, że Norris ogór gdy nie wygrywał

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
07.06.2026, 15:37:54 via Wykop
  • 21
@rosikk1: my z rasela kiśniemy od 2019r
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1 07.06.2026, 14:33:18
  • 2
Cóż FIA chciało pomóc Russellowi z tym restartem, a tutaj leclerc postanowił, że Monakijski chłop się nie da się

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.06.2026, 14:24:11
  • 2
Myślałem że oni p------i russella z antonellim i zapomnieli o picie, no cóż chyba będzie większa kara

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.06.2026, 13:53:45
  • 3
Zobaczymy czy Norris potrafi w grę drużynowa i przytrzyma russella

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diamondhands
diamondhands
07.06.2026, 13:54:33 via Wykop
  • 2
@rosikk1: co najwyżej za siurka
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
07.06.2026, 13:42:45
  • 2
A mogłem sobie grać w goticzka teraz
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.06.2026, 13:48:02 via Android
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: zrozumiałeś otwieranie zamków?
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1 07.06.2026, 13:39:20
  • 1
Współczuję trochę kobietom, ja przynajmniej oglądając te procesje mogę se w jajkach pogrzebać, a one nie mają co robić

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
07.06.2026, 13:40:34 via Wykop
  • 0
@rosikk1: ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
xradical
xradical
07.06.2026, 13:16:50
  • 1
#f1
Co dziś jedliście na obiad?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.06.2026, 13:20:22 via Android
  • 0
@xradical: chili con carne
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1 06.06.2026, 15:10:49
  • 9
Jeżeli ktoś ma wygrywać a nie jest Maxem, to niech to będzie Antonelli

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
26.05.2026, 16:47:49
  • 0
#wiedzmin3 kolejna okazja do zapowiedzenia nieistniejącego dlc

#wiedzmin #gry
Bujak - #wiedzmin3 kolejna okazja do zapowiedzenia nieistniejącego dlc

#wiedzmin #gr...

źródło: IMG_1633

Pobierz

Będzie nowy dodatek

  • Będzie 38.7% (36)
  • Nie będzie 61.3% (57)

Oddanych głosów: 93

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 26.05.2026, 22:49:18 via Android
  • 1
@Bujak: musialem akceptowac EULA przed zagraniem w wiedźmina, CDP nigdy tego nie robi gdy nie musi, I to znacznie zwieksza szanse na zapowiedz tego DLC jutro, I od razu mozliwosc zamowienia
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1 27.05.2026, 10:05:44 via Android
  • 2
@Bujak: juz oficjalnie zapowiedziany
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1 24.05.2026, 20:48:39
  • 1
Jest k-------------a

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 24.05.2026, 20:47:55
  • 2
Ten sezon to jest taka antyteza scigania, najpierw jojo-racing, teraz antonelli nie jest w stanie wyprzedzic russella, pomimo tego ze ten robi byki co drugi nawrót

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.12.2025, 20:48:47
  • 4
Antonelli zakończ karierę do niczego się nie nadajesz!

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.12.2025, 14:36:41
  • 4
Antonelli jedynym winnym przegranej Maxa, mam nadzieję że jak go rozjedzie verstappen, to zakonczy karierę jak pies bottas. Jak można nie utrzymać bolidu w torze.

#f1
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1
Autor
07.12.2025, 14:40:03 via Android
  • 0
@feber tak w odróżnieniu od ogóra z Bolonii, który nie wie co ma zrobić, i zamiast robić dobre rzeczy jak celowe rozbicie norrisa to go przepuszcza i outuje verstappena
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1
Autor
07.12.2025, 14:40:34 via Android
  • 0
@klamkaodokna no antonelli przepuścił norrisa i wjechał w verstappena więc on jest winny
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1
Autor
07.12.2025, 14:41:48 via Android
  • 0
@leadted no jakby się nie w----ł w verstappena w Austrii, to nie byłoby takiej potrzeby.
  • Odpowiedz
callmemiro
callmemiro
07.12.2025, 14:18:05
  • 0
#f1 dlaczego Max teraz (50okr) nie zwolni drastycznie zeby zrownac sie z piastrim i zeby norris i leclerc ich dongonil? Przeciez nie ma jic do stracenia a jest szansa ze klekle wyprzedzilby norrisa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.12.2025, 14:19:22 via Android
  • 1
@callmemiro bo prędzej piastri wyprzedzi verstappena niż leclerc norrisa
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1 07.12.2025, 13:50:29
  • 10
Toto ty chcesz maxa, to weź tam te wtyczkę wyłącz w silniku norrisa

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.12.2025, 13:03:42
  • 3
I teraz lando Norris antistall

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....a
konto usunięte 07.12.2025, 11:54:41
  • 12
KUBIKA P5 #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosikk1
rosikk1 07.12.2025, 11:57:02 via Android
  • 6
@logika_logistyka du bist weltmeister
  • Odpowiedz
rosikk1
rosikk1 06.12.2025, 14:20:24
  • 11
Hamilton - czarna rozpacz, w życiu bym się nie spodziewał ze będzie tak źle

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking