Wpis z mikrobloga

bo mit biednego emeryta w polsce jest baaardzo silny


@CamusVevo: #!$%@?ące bardzo. Zawsze ktoś wyskoczy z biedną babcią co ma 800 złotych, a że pracowała 10 lat i to połowę dostawała pod stołem to jakoś się przemilcza. Procentowo wydajemy horrendalnie dużo na emerytów, a to że emeryci wolą kitrać za obrazem a potem płakać że jogurcik 10 gr drożej i już ich nie stać to ich wybór. Polski emeryt nie może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Norbercikk: niestety ale trochę żałuję że covid nie wykosił tych starych tak jak to zapowiadali. Ludzie którzy w życiu już więcej nic nie osiągną rzucają kłody pod nogi osobom które mogą jeszcze trochę z tego gównianego życia skorzystać. Mam na myśli tutaj starych którzy specjalnie dzięki łapówce zagłosują na jedyną słuszną partie, a tak by wybory mieli w dupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Norbercikk: no ich już do reszty #!$%@?ło.
Jak młodzi (nie czarujmy się stare wapniaki po takiej akcji na pewno stadnie zagłosują za piss) nie pójdą do wyborów i nie przeważą szali zwycięstwa na rzecz czegokolwiek innego, niż piss i kąfa, to chłosta powinna sięgnąć nie tylko starych dziadów bez wiedzy ekonomicznej i z podejściem "MI SIĘ NALERZY" i pisiorów, ale także młodych, którzy do tego pośrednio dopuszczą.

A multum tych ludzi