Wpis z mikrobloga

@Matt_888: To dodam jeszcze, że na kształt i wartości wykresu zakażeń wpływają między innymi:
1) spontaniczne mutacje, które nie znają kalendarza
2) pogoda, która może mieć zupełnie inny przebieg niż w zeszłym roku
3) wydarzenia coroczne, które występują według kalendarza
Więc mamy przynajmniej 3 oddziaływania które nie są w żaden sposób ze sobą zsynchronizowane.
Porównywanie z tym samym dniem z zeszłego roku bez rozkładania go na statystyczny wpływ każdego z tych
  • Odpowiedz
pierwszy przykład z brzegu czyli Leif - brak informacji z dobrego źródła o tym że jest żydem

jedyne portale które to twierdzą mówią o spisku żydów w kwestii COVID


@Czimchik: gdybyśmy tylko znali imię i nazwisko jego matki, niestety wikipedia mówi tylko o ojcu, pewnie usunęli z wikipedi tę niepotrzebną informację
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: mogło i tak być, tak samo mogli wykorzystać fakt że ich pełno w prawie każdym rządzie na świecie
ale ostatecznie nie wiemy
społeczeństwo chciało szczepionek, bo potem byłby płacz dlaczego ich nie dostali przed kolejną falą, myślę, że to ma największy wpływ, imho dopiero teraz trzecia dawka wygląda na jawne robienie #!$%@? z ludzi
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@Alex_mski: Wołam, bo pomyślałem, że osoby plusujące wskazany komentarz mogą być zainteresowane, ponieważ często widziałem powtarzające się komentarze, żeby prowadzić takie statystyki w formie graficznej. Już nikogo nie będę więcej wołał :)
  • Odpowiedz