Wpis z mikrobloga

BANG... Total leci do 905kg... SIAD 355kg RAW... Raw czyli w taśmach, tak jak to powinno w cywilizowanym świecie wyglądać... A nie w sleeves, o 4 rozmiary za małych i wkładanych przez 4 osoby lol.

Film w komentarzu.

Piękna forma, piękna głębokość, piękny rekord, piękna lekkość ruchu haha...Zapas na 10kg+ był! Przed tym było zero deloadów, taperów, przeciwnie, ogromne zmęczenie bo tydzień temu robiłęm 1RM w block pullu 350kg, w środę 1RM w wyciskaniu 220kg, w piątek/sobote katorżnicze treningi lower i upper... jeden dzień przerwy i CYK DZISIAJ REKORD :)

Mówiłem PRZEPEŁNIA MNIE NATURALNA! MOC. A to dopiero początek, ten rok zamierzam aby był najlepszym rokiem treningowo, zrobię przeogromny progres. Nowy sprzęt już jedzie w tym zamówiłem nowy safety squat bar od Rogue, bo inne sztangi tego typu już nei dają rady, zaczynają się poważne ciężary :D

A dzisiaj już czas na regeneracje... czyli trzeba solidnie wypić i zakąsić, bo w środę kolejny 1RM i dalsze ciśnięcie do granic!

Dochodzą też do mnie słuchy, że coraz częściej różni mędrkowie lubią sobie ponarzekać na mnie na grupach na FB, cóż norma, tak to jest kiedy trenuję ciężej, lepiej niż cała reszta, o czym świadczy mój naturalny progres, który jest większy niż u ludzi na grubej bombie, a pewni ludzie nie potrafią zaakceptować prostych faktów... W każdym razie ZAPRASZAM WSZYSTKICH HEJTERÓW TUTAJ! Chętnie się do wszystkiego odniosę :)

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #motywacja #wygryw #pokazforme
Pobierz
źródło: comment_9sgMl2GIUSyZh4lGNierEiQ6gLn2jaaN.jpg
  • 74
życzę ci żebyś chociaż 80% tego totala ukręcił na swoich pierwszych zawodach, wish u all best


@Mam_wiecej_niz_13lat: No tak, tak jak z tą pauzą mityczną... co -15% miała odejmować w wyciskaniu... Ech. Spokojnie wszystko w swoim czasie, po kolei każdy mit i bzdurę będę rozwalał. Dopiero pykną mi 4 latka treningów, to na spokojnie trzeba wszystko.
robiłeś sobie w ostatnim czasie badania hormonów? W sumie jestem ciekawy na jakim poziomie masz testosteron.


@dssport: Nic, żadnych badań, ostatnie to chyba z 5lat temu robiłem, i za nic nie pamiętam wyników... Mi nic zupełnie nie dolega, więc po co badać :)
@IntruderXXL: robiłeś sobie w ostatnim czasie badania hormonów? W sumie jestem ciekawy na jakim poziomie masz testosteron.


@dssport: tez jestem ciekaw, myślę Intruderku ze warto byś sobie takie badanie wykonał jak sie dobrze czujesz i jesteś zdrowy, żeby rano sobie pójść wykonać badanko i wiedzieć jakie są twoje optymalne poziomy teścia, może tak być że się Tobie taka wiedza w przyszłości przyda i mówię to z doświadczenia.
może Ty jesteś jak Obeliks?

Może wpadłeś jako niemowlę do kociołka gdzie gotowali trenbolone?


@151346136: Ja uważam że po prostu trenuję znacząco ciężej i ZNACZĄCO MĄDRZEJ, od całej reszty, i te wyniki to tego rezultat. Naprawdę kto tak progresuje, robi takie wyniki naturalnie?
Mogłoby być takich ludzi więcej... ale musieli by poszerzyć horyzonty, zdobyć prawdziwą wiedzę i mieć odwagę aby pójść pod prąd, zaryzykować, testować rzeczy na sobie. Tego nikt nie
To uczucie kiedy Intruder za 5 lat zrobi total 1100 kg w piwnicy ale na pytanie o zawody odpowie "na to jeszcze przyjdzie czas hehe"


@stefan8800: Po prostu zdaje sobie sprawę z pewnych rzeczy :) Jakie to są rzeczy? A no takie że po 5latach właściwych treningów, dopiero można określić jaką masz genetykę, dokąd dojdziesz, w co możesz celować.

A osiągnięcie szczytu swojego potencjału to minimum 10-15lat właściwych treningów, a nawet
jak lekko poszło, gratuluje, 400kg to formalność


@lukasz27: Dzięki bardzo, powiem ci że mam taką "czutkę" że te 400kg przyjdzie szybciej i łatwiej niż sobie wyobrażam :) No zobaczymy. Za jakieś ~9tygodni znowu będę sprawdzał 1RM w siadzie, zobaczymy ile wtedy będzie .
@IntruderXXL: Takie pytanie bez spiny. Czemu nie okazujesz szacunku dla ludzi ktorzy ci dopingują? Wierze w twoja naturalność i mam pewność ze jak pojedziesz na zawody to zrobisz odpowiednia pauzę i głębokość na zaliczenie. Dzisiaj jednak ta gadka nt głębokości i taśm to totalne xd. No chyba ze celowo prowokujesz, a to moim zbyteczne.
z czego wynika tak szeroki rozstaw nóg


@zakamuflowany_fetyszysta: krotszy zakres ruchu, siad ma byc na tyle gleboki, zeby go zaliczyli na zawodach bo przeciez o to chodzi w ts, jezeli sie myle to niech @IntruderXXL mnie poprawi
@IntruderXXL gdyby nie te durne i nudne juz wstawki o naturalnosci, niesamowitym progresie silowym to calkowicie inaczej by sie to czytalo, ludzie nie odbierali by cie jako buca z #!$%@? ego, a tak to
Takie pytanie bez spiny. Czemu nie okazujesz szacunku dla ludzi ktorzy ci dopingują?


@pokey: Mam jak najbardziej szacunek, to nie było wymierzone w takie osoby :) Bardzo też cenię konstruktywną krytykę, oraz różne porady, czy kwestie na które powinienem zwrócić uwagę.... Oczywiście pod warunkiem że to wszystko jest pisane z dobrą intencją. A to po prostu widać.

A dowiedziałem się że na grupach, na fb, piszę się o mnie dosyć często
: Gratuluję wyniku jednak mam pytanie - z czego wynika tak szeroki rozstaw nóg, on inaczej "atakuje" mięśnie nóg i wybierasz go świadomie zamiast normalnego przysiadu?


@zakamuflowany_fetyszysta: Tak. to znaczy to jest właściwy siad pod wynik... tak powinien siadać właściwie każdy :) To powinien być złoty standard od którego każdy zaczyna heh. Mówię o siadzie pod wynik, trójboju. Ewentualnie potem zmienić na wąski jeżeli są ku temu przesłanki.

krotszy zakres ruchu,
gdyby nie te durne i nudne juz wstawki o naturalnosci, niesamowitym progresie silowym to calkowicie inaczej by sie to czytalo, ludzie nie odbierali by cie jako buca z #!$%@? ego, a tak to gratulacje bo 355 w siadzie pewnie sam nigdy nie nabije


@Szimu: Taki charakter, taki temperament, taka osobowość :P Skąd wiesz... może bez tego nigdy bym nie zbliżył się do takich ciężarów? :)
Odnośnie mądrego trenowania, to skąd bierzesz wiedzę? Masz jakieś sprawdzone źródła, czy eksperymentujesz?


@Mahapralaja: Chciałbym Ci powiedzieć, przeczytaj to czy tamto... Ale nie ma takich rzeczy... ja po prostu poświęciłem przez te lata już TYSIĄCE godzin na czytaniu o treningu.

Jedno co mogę zdecydowanie poradzić... UCZYĆ SIĘ OD MISTRZÓW! Legend, od dinozaurów tego sportu.
OD ludzi którzy naprawdę osiągnęli szczyty w trójboju. Kim oni są? A to musisz poczytać, rozeznać się
wydaje mi się, że kluczem Twojego sukcesu jest ta muzyka, zdecydowanie xD


@harakiri888: Wiesz w tym coś jest, ja specjalnie manipuluję muzyką w zależności co robię, jaki jest cel treningu :) I zobacz na siady/ciągi zawsze jest coś agresywnego i rozkręcone do granic... z kolei przy wyciskaniach jest spokojniej, i dużo ciszej :)
A to dlatego że do wyciskania muszę podchodzić z rozwagą, nie mogę się nakręcać, bo inaczej całą technika