W ogóle jak oceniacie taki zestaw za 540 zł? Tanio czy za drogo? Wychodzi niby 135 zł za 1 vinyl, a w sumie są jeszcze jakieś pierdółki i gadżety, jestem ciekawy jak inni patrzą na ceny takich zestawów
Cześć! Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.
Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.
Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
-45kg od marca. Od marca zrobiłem ponad 6 tys km rowerem, zachowuje reżim 2000kcal, okno żywieniowe 16/8, regularny sen. Ostatnio rekomponuje swoje makroskładniki, obecnie 200g/40% białka, 55% tłuszczu i 5% węgli. Po wysiłku używam metody węgli celowanych TTD i to dla mnie okazało się strzałem w dziesiątkę.
Ja w koszulce z moim projektem, trzymający koszulkę z moim projektem, w sklepie sprzedającym koszulki z moim projektem ;D Mój pierwszy wzorek dostępny w sklepach Medicine :D Jaram się fest :)
Nagranie pokazuje Francisa w mundurze, z miną przymocowaną do klatki piersiowej, wyraźnie przestraszonego. W tle rosyjskojęzyczna osoba, używając rasistowskich obelg, mówi, że zostanie wykorzystany jako żywy ładunek do przełamania pozycji armii ukraińskiej. W dodanych artykuł w CNN.
Od jakiegoś czasu mam problem z taką mleczną wodą. Akwarium stoi ponad 8 miesięcy, a taka woda jest od ok. miesiąca. Zrobiło się w to w sumie nagle i nie wiem jak się tego pozbyć. Woda jest podmieniana raz na 2-3 tygodnie i to 20%. W akwarium mam same krewetki i żadnych ryb, jest trochę roślin. Gąbki we filtrze są już bardzo długo, ale filter działa normalnie (taka sama siła filtrowania). Generalnei
@allocer: Mordzia, za dlugo siwecisz swiatlem albo za mocno. A druga sprawa dna sie nie odmula, zostaw to dno w spokoju ;) Wylacz swiatlo na dwa dni, zakryj akwa kocem, wlacz napowietrzanie. samo zniknie ;)
@allocer: Tylko napowietrzaj, bo udusisz obsade. Jak zdejmiesz koc, to zacznij od swiecenia 4h, i potem zwiekszaj. Nadupiacie tymi ledami i sie potem dziwicie ze wszystko kwitnie :D
Nie odmulac dna, mniej swiecic, filtr zostawic w spokoju az sie zatrzyma, karmic malo, kupic DOBRE JAKOSCIOWO karmy. Bedzie gralo :)
Amerykanie właśnie nas wyruchali, jak ruchają ostatnio wszystkich sojuszników. Znoszą pomału sankcje na ruską ropę. Ukraina została sprzedana i nasze interesy zostały zdradzone. #polityka
Pierwszą dawkę ozempic przyjęłam 10 stycznia i było to 0,5 mg, które totalnie zmiotło mnie z planszy. Drugą dawką było już 0.25 mg, które brałam przez cztery tygodnie. Aktualnie przeszłam na 0,5 i jest całkiem spoko. Czuję się dobrze, nie męczy mnie już zgaga, nie mam mdłości. Niechęć do jedzenia utrzymuje się nadal, zdecydowanie nie jestem w stanie jeść tak, jak jadłam wcześniej. Od 10 stycznia do 11 lutego
Elo, Wczoraj minął dokładnie rok od operacji mojego guza mózgu. Na zdjęciu jak wyglądałem 5 dni po. Po ostatniej konsultacji w #bydgoszcz stan jest stabilny, brak przyrostu guza, obserwacja co 4 miesiące z rezonansem. Obecnie biorę jeszcze Temodal do maja i mam nadzieję, że będzie przerwa (założenie było 6-12 miesięcy, to tak by
Siemaneczko. Ciężkie czasy nastały, jeszcze nie znalazłam pracy po tym jak mieliśmy redukcję etatów. Sytuacja u mnie wygląda tak, że potrzebuje jakoś finansowo stanąć na nogi więc wrzucam swoje obrazy na sprzedaż. Ze względu na to, że bardzo jestem w sytuacji podbramkowej to też ceny nie będą duże. Tak więc jeśli ktoś ma chęci i możliwości to wrzucam tu 3 moje obrazy.
W końcu po 2 letniej tułaczce w kołchozie udało mi się uzbierać na wymarzony pojazd ( ͡°͜ʖ͡°) Skoda Octavia RS 2.0 TSI 265 KM w jedynym prawilny kolorze i nadwoziu. Wrażenia z jazdy? Na razie trudno cokolwiek powiedzieć, boje się przekraczać 3k obrotów ale jest z tym ciężko przy tym aucie. Dostałem info od handlowca, że DSG uczy się kierowcy przez pierwsze 1500 km więc nie
#winyl #kingdomcomedeliverance #gry
źródło: Screenshot_20260513_201233_Gallery
Pobierz