Wpis z mikrobloga

BANG... Total leci do 905kg... SIAD 355kg RAW... Raw czyli w taśmach, tak jak to powinno w cywilizowanym świecie wyglądać... A nie w sleeves, o 4 rozmiary za małych i wkładanych przez 4 osoby lol.

Film w komentarzu.

Piękna forma, piękna głębokość, piękny rekord, piękna lekkość ruchu haha...Zapas na 10kg+ był! Przed tym było zero deloadów, taperów, przeciwnie, ogromne zmęczenie bo tydzień temu robiłęm 1RM w block pullu 350kg, w środę 1RM w wyciskaniu 220kg, w piątek/sobote katorżnicze treningi lower i upper... jeden dzień przerwy i CYK DZISIAJ REKORD :)

Mówiłem PRZEPEŁNIA MNIE NATURALNA! MOC. A to dopiero początek, ten rok zamierzam aby był najlepszym rokiem treningowo, zrobię przeogromny progres. Nowy sprzęt już jedzie w tym zamówiłem nowy safety squat bar od Rogue, bo inne sztangi tego typu już nei dają rady, zaczynają się poważne ciężary :D

A dzisiaj już czas na regeneracje... czyli trzeba solidnie wypić i zakąsić, bo w środę kolejny 1RM i dalsze ciśnięcie do granic!

Dochodzą też do mnie słuchy, że coraz częściej różni mędrkowie lubią sobie ponarzekać na mnie na grupach na FB, cóż norma, tak to jest kiedy trenuję ciężej, lepiej niż cała reszta, o czym świadczy mój naturalny progres, który jest większy niż u ludzi na grubej bombie, a pewni ludzie nie potrafią zaakceptować prostych faktów... W każdym razie ZAPRASZAM WSZYSTKICH HEJTERÓW TUTAJ! Chętnie się do wszystkiego odniosę :)

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #motywacja #wygryw #pokazforme
IntruderXXL - BANG... Total leci do 905kg... SIAD 355kg RAW... Raw czyli w taśmach, t...

źródło: comment_9sgMl2GIUSyZh4lGNierEiQ6gLn2jaaN.jpg

Pobierz
  • 74
życzę ci żebyś chociaż 80% tego totala ukręcił na swoich pierwszych zawodach, wish u all best


@Mam_wiecej_niz_13lat: No tak, tak jak z tą pauzą mityczną... co -15% miała odejmować w wyciskaniu... Ech. Spokojnie wszystko w swoim czasie, po kolei każdy mit i bzdurę będę rozwalał. Dopiero pykną mi 4 latka treningów, to na spokojnie trzeba wszystko.