Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
crespo
crespo

crespo

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19245
  • Znaleziska 164
  • Mikroblog 19081
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
jurek-gagarin
jurek-gagarin
17 godz. i 46 min temu
  • 207
Preorderowcy psują branże gier, a potem sami narzekają ze jest jak jest (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#gry
jurek-gagarin - Preorderowcy psują branże gier, a potem sami narzekają ze jest jak je...

źródło: aD2y89O_700bwp

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 14 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@jurek-gagarin: Vinicius Jr tym razem z rigczem
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
przedwczoraj, 22:24:22
  • 251
#mecz Żarty na bok, piękne jest to, ze 2026, a oni wciąż sa na ustach całego pilkarskiego świata
Takiej 2 już nie będzie
Bela022 - #mecz Żarty na bok, piękne jest to, ze 2026, a oni wciąż sa na ustach całeg...

źródło: 2589

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo wczoraj, 09:42:04 via Wykop
  • 1
ja rozumie ze Maradona 1 mistrzostwo dal Napoli i Argentynie ale jak mozna wgl go zestawiac z tymi goatami...


@Gerox: Przecież Maradony nikt z nimi nie zestawia pod względem osiągnięć w piłce tylko ewentualnie z Messim pod względem kulturowym i emocjonalnym w kontekście Argentyny.
  • Odpowiedz
kropkawykopka12
kropkawykopka12
18.06.2026, 18:57:58
  • 503
#mecz
Ciekawostka: Jacek Laskowski z wykształcenia jest lekarzem. W 1991 roku skończył Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie.
Dla porównania Mateusz Borek skończył niedawno pić.
kropkawykopka12 - #mecz 
Ciekawostka: Jacek Laskowski z wykształcenia jest lekarzem. ...

źródło: 8466

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 19.06.2026, 00:56:56 via Wykop
  • 3
@kropkawykopka12: Ciekawstka. Jacek Laskowski z wykształcenia jest lekarzem a został słabym komentatorem ze słowotokiem bełkotu niezwiązanego z meczem.
Dla porównania Mateusz Borek jest słabym komentatorem ze słowotokiem bełkotu niezwiązanego z meczem.
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 22.06.2026, 12:27:37 via Wykop
  • 0
@first: Ta teoria trzyma się kupy. Ja pamiętam, że za czasów canal plus jeszcze ten Laskowski mnie nie drażnił jakoś specjalnie. Bardziej już Wolski swoim krzyczeniem. Ale te ostatnie lata w tvp gdzie był kreowany na jedynkę w ekipie i następcę Szpaka a zajmował się gadaniem o wszystkim tylko nie o meczu to już dla mnie jako komentator jest niestrawny.
Zresztą sam fakt, że Borek który jest de facto freelancerem
  • Odpowiedz
7Zy92fEp6ftXUTrzh
7Zy92fEp6ftXUTrzh
7Zy92fEp6ftXUTrzh
18.06.2026, 22:35:49
  • 0
#mecz pierwsza czerwona na tych mś?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 18.06.2026, 22:36:23 via Wykop
  • 1
@7Zy92fEp6ftXUTrzh: W meczu otwarcia były 3 czerwone xD
  • Odpowiedz
Sportowy_swir_
Sportowy_swir_
17.06.2026, 10:44:12
  • 2
Jak to jest z tym nawadnianiem organizmu? Czytałem różne zalecenia i wychodzi mi że przy 100kg wagi mam pić 3l dziennie. Wy serio pijecie takie ilości? Mi ciężko wypić 1,5l dziennie

#zdrowie #dieta #sport #silownia
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 17.06.2026, 11:20:17 via Wykop
  • 2
kawa nie nawadnia, a wręcz odwrotnie, pijesz kawę to więcej wody jeszcze musisz.


@MisterMinister: Bzdura
  • Odpowiedz
OpresjaWsteczna
OpresjaWsteczna
16.06.2026, 23:03:13
  • 145
#mecz Mundial wyraźnie pokazuje nam, że nasza kadra gra najgorszą możliwą taktyką. Niski blok obrony złożony z 3 środkowych i wahadeł? Brak pressingu na własnej połowie boiska? Zaczynanie każdej akcji od wycofania piłki do obrony? Dosłownie żadna drużyna na tych mistrzostwach tak nie gra
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 17.06.2026, 10:37:34 via Wykop
  • 0
@OpresjaWsteczna: My nie nauczyliśmy się jeszcze grać trójką z wahadłowymi a świat już jest w kolejnej epoce taktycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na poprzednim Mundialu jeszcze sporo ekip grało systemem z wahadłowymi. Obecnie widać, że świat poszedł do przodu i gra się jeszcze płynniej - ofensywni pomocnicy nie są przywiązani do konkretnego miejsca tylko schodzą w razie potrzeby albo do środka albo na skrzydła a czwórka
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
16.06.2026, 18:29:44
  • 354
xD

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #heheszki
Zartos_Larpiarz - xD

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #hehesz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 17.06.2026, 09:08:53 via Wykop
  • 1
no oczywiście ze miesięcznie, tak jak zus. Nie, nogi w gips nie wsadzą ale nowotwór wyleczą (xD). Dobrze, że u nas tak wszystko dobrze działa i nie trzeba robić zbiórek dla ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jamniki2: Daj wykopkom copować dalej. Ameryka już upadła, widać to po tych hordach amerykanów migrujących do europy w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia xD
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 16.06.2026, 20:28:31
  • 6
Borek z Mielcarskim powinni po tym meczu polecieć z komentowania tego Mundialu i wrócić do Polski. K---a nawet nie mam słów żeby opisać amatorkę tych dwóch głąbów.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
16.06.2026, 20:29:21 via Wykop
  • 0
@crespo: Ale oni są w Polsce xd
  • Odpowiedz
majnazwyczajna
majnazwyczajna
16.06.2026, 20:30:22 via Android
  • 0
@crespo: ale wiesz że oni są w Polsce?
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
15.06.2026, 09:48:13
  • 402
Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadionie w Santa Clara bo nie są sponsorem mundialu. Zrobili to sprytnie, tak że logo rozpoznaje większość osób. Dzięki temu zyskali jeszcze większy rozgłos i darmową promocję.

#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
congrats - Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadioni...

źródło: images

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 15.06.2026, 11:43:12 via Wykop
  • 15
@AtlantyQ: W dodatku dymają nas na tych spodniach strasznie. W USA kupiłem w sklepie Levisa 3 pary 501 za 99,99$ (była jakaś promocja, że jak się 3 pary weźmie to taniej) a u nas jedna para kosztuje ponad 500zł xD
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 16.06.2026, 07:58:58 via Wykop
  • 0
@Intec18: Ale nie kupisz 3 par Levisów 501 za niecałe 400pln. U nas ponad 500 kosztuje jedna para więc nawet jak zrobią 2+1 to masz około 1k.
  • Odpowiedz
l3gend
l3gend
14.06.2026, 15:57:39
  • 3
Mieszkanie blisko granicy z Czechami i Słowacją ma ten plus, że nie muszę pić polskich koncernowych szczyn xd na Słowacji ten złoty bażant w promocji 80 eurocentów a normalnie euro z groszami xd a i oczywiście już napiszę żeby nie było burzy w komentarzach, tak wypije to wszystko na raz xD
#p--o #a-----l #kopyra
l3gend - Mieszkanie blisko granicy z Czechami i Słowacją ma ten plus, że nie muszę pi...

źródło: 1000006691

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 14.06.2026, 17:06:54 via Wykop
  • 0
@l3gend: Z polskim kraftem bym nie porównywał bo jednak bez podjazdu ale w porównaniu z polskimi koncerniakami od Heinekena Bażant to jest poziom wyżej a ten 73 to może nawet dwa.
  • Odpowiedz
trez
trez
14.06.2026, 07:27:21
  • 1
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry
Teraz czas na stoperów. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę p...

źródło: 11Kadry

Pobierz

Najlepszy środkowy obrońca w kadrze?

  • Marcin Wasilewski 3.9% (5)
  • Jacek Bąk 7.8% (10)
  • Michał Pazdan 21.7% (28)
  • Kamil Glik 38.0% (49)
  • Tomasz Wałdoch 6.2% (8)
  • Jan Bednarek 3.1% (4)
  • Tomasz Kłos 1.6% (2)
  • Tomasz Hajto 11.6% (15)
  • Arkadiusz Głowacki 1.6% (2)
  • Jakub Kiwior 4.7% (6)

Oddanych głosów: 129

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 14.06.2026, 13:35:56 via Wykop
  • 1
@trez: Najlepszy Glik. Ale głos oddałem na Bąka - oczywiście gimbynieznajo i głosują na Pazdana, który miał świetny turniej w 2016 ale to jak dla mnie za mało.
Jacek Bąk, mimo że poza boiskiem to niezły oryginał tak w kadrze z reguły pewny. Trzymał poziom nawet jak pojechał do Kataru i wszyscy się martwili czy będzie się jeszcze nadawał. Trzy turnieje w pierwszym składzie, swego czasu rekordzista w występach w
  • Odpowiedz
travis_marshall
travis_marshall
12.06.2026, 23:11:16
  • 41
#mecz
travis_marshall - #mecz

źródło: HKIv-tzaYAAExZr

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 13.06.2026, 00:52:47 via Wykop
  • 60
@Klima777: Oni tego nie wymyślili. Rzeczywistość jest jeszcze gorsza - oni nadal z uporem maniaka używają prymitywnych jednostek miary wymyślonych w średniowiecznej Europie.
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
12.06.2026, 23:10:51
  • 11
beka z #meczyki xD

>wysłali ekipę do USA, chyba do 3 miast

>wczoraj przed meczem Meksyku szukali meksykanów w NYC,

>dzisiaj przed meczem USA - nawet live nie odpalili xD

tymczasem Piechota w Meksyku sobie cziluje, sam live'a kręci bez spiny i imprezuje z latynosami ( ͡º
Marcinnx - beka z #meczyki xD
>wysłali ekipę do USA, chyba do 3 miast
>wczoraj przed ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 13.06.2026, 00:37:02 via Wykop
  • 0
@Marcinnx: Teksty i występy w tych statycznych programach z gadającymi głowami ma średnie ale do transmisji na żywo ma dryg ewidentny. Nie zapomnę jak się po Vallecas kręcił i chciał się w----ć w miejsce gdzie się spotykają przed meczami kibole Rayo i jakiś typ w kominarce go pogonił xD
A meczyki to stypa totalna, nie wiem kto to ogląda.
  • Odpowiedz
trez
trez
12.06.2026, 05:34:00
  • 1
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry
Zacznijmy od bramkarzy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja

Najlepszy Bramkarz w kadrze?

  • Artur Boruc 27.1% (42)
  • Wojciech Szczęsny 25.8% (40)
  • Jerzy Dudek 16.8% (26)
  • Łukasz Fabiański 21.3% (33)
  • Adam Matysek 2.6% (4)
  • Przemysław Tytoń 1.3% (2)
  • Łukasz Skorupski 1.3% (2)
  • Wojciech Kowalewski 0.6% (1)
  • Tomasz Kuszczak 3.2% (5)

Oddanych głosów: 155

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 12.06.2026, 13:21:28 via Wykop
  • 2
@trez: Boruc. Nie dlatego, że był najlepszym bramkarzem ogólnie z tej ekipy ale dlatego, że był najlepszym piłkarzem Polski na Mundialu 2006 i Euro 2008. Ratował nam dupę i nie zawiódł w najważniejszym momencie. Szkoda, że Smuda zabrał mu Euro 2012.
Szczęsny za dużo wpadek na turniejach. Fabian wskoczył z ławki we Francji i dał radę ale całościowo jego kariera reprezentacyjna jest niespełniona, w najważniejszych momentach finalnie sadzany na ławie.
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 12.06.2026, 14:00:15 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: Płotka w kontekście kadry w porównaniu do reszty. Ja Matyska szanuje jako bramkarza i za jego karierę w Niemczech. Nawet mam jego zdjęcie z autografem bo swego czasu mieszkał na moim osiedlu. Ale w kadrze Polski nigdy nie wywalczył pozycji numer 1 - Wójcik go rotował z Sidorczukiem a potem był zmiennikiem Dudka. Trochę meczów nazbierał (głównie towarzyskich), jak wchodził to nie zawodził ale gdzie bramkarzowi co nawet na
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
12.06.2026, 12:05:55
  • 4
( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz #reprezentacja #mundia
Marcinnx - ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz #reprezentacja #mundia

źródło: 23929

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 12.06.2026, 13:02:09 via Wykop
  • 6
@rzaden_problem: @Lolenson1888 Ich bilans po mistrzostwie w 2006 to dwa w-------e w fazie grupowej i 3 przegrane kwalifikacje. Jest już całe pokolenie dorosłych Włochów, którzy nigdy nie widzieli dobrego występu ich kadry na Mundialu. Nie ma większych mundialowych przegrywów niż makaroniarze.
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
12.06.2026, 11:46:29
  • 0
W ogóle o co chodzi z tym stwierdzeniem, że wrocław jest ukraiński? Z tego co widzę, to zdecydowana większość Ukrainców mieszka w Warszawie, a we Wrocku mieszka -+ tyle ile w Krakowie, a nikt o Krk tak nie mówi, skąd to się wzięło? XD W sumie nawet reprezentacja Ukrainy, czy ukrainskie kluby grały swoje mecze we Wrocku

#wroclaw #ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 12.06.2026, 12:03:33 via Wykop
  • 0
@mandanda: To stwierdzenie ma z 10 lat, wtedy w latach 2016-2020 we Wrocławiu było porównywalnie albo nawet więcej Ukraińców niż w Warszawie a przypominam, że Warszawa ma niemal 3 razy większą populacje.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
11.06.2026, 18:10:31
  • 19
Panie Dariuszu...

#mecz
josedra52 - Panie Dariuszu...

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 11.06.2026, 18:19:33 via Wykop
  • 3
@josedra52: Piękne będzie to zesranie Norwegii na tym Mundialu.
  • Odpowiedz
NanuszJowak91
NanuszJowak91
11.06.2026, 16:33:41
  • 23
Jesli gra dzis Meksyk na mundialu to warto przypomniec jak Lewandowski zmarnowal szanse na zwycięstwo nie strzelając karnego #mecz
NanuszJowak91 - Jesli gra dzis Meksyk na mundialu to warto przypomniec jak Lewandowsk...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 11.06.2026, 18:14:27 via Wykop
  • 5
@NanuszJowak91: Lewandowski tym karnym zwolnił Michniewicza. Gdyby strzelił to ostatni mecz z Argentyną byśmy grali na luzie z pewnym awansem. Pewnie bez spiny i nakręceni po dwóch wygranych by dużo lepiej zagrali niż w tym meczu co grali na utrzymanie 0:2 a Czesiu by był bohaterem narodowym xD Afera premiowa by zeszła na drugi plan.
Chociaż i tak trzeba mu z perspektywy czasu przyznać, że mimo fatalnego stylu był ostatnim
  • Odpowiedz
Paszczakova
Paszczakova
10.06.2026, 15:25:40
  • 136
#mecz Mundial zaczyna się jutro, a w ogóle nie czuć tej całej atmosfery mistrzostw świata, jednak ten w Katarze mimo, że kupiony ze $$$$ miał swój klimat, w Europie zimno, ciemno, deszczowo a tam fajniutko cieplutko, wiadomo że klima robiła robotę na stadionach.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 10.06.2026, 18:48:33 via Wykop
  • 9
@Paszczakova: Dzień przed startem Mundialu w Katarze to samo wszyscy pisali o braku atmosfery i sztucznie naganianych kibicach na trybunach bo prawdziwi nie przyjechali. A fakt rozgrywania Mundialu w listopadzie był wymieniany jako jego największa wada xD
Także spokojnie.
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 10.06.2026, 23:51:56 via Wykop
  • 0
@winsxspl: No dla mnie to też było ok i dużo ludzi finalnie się przekonało. Ale to już jak się turniej zaczął i zaczęli oglądać bo przed wszyscy narzekali jak to tak mundial w zimie a nie latem.
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 11.06.2026, 10:04:37 via Wykop
  • 0
Na Koreę byłem zbyt młody by pamiętać, ale pewnie było jeszcze gorzej, bo to nad ranem i streamingów wtedy nie było


@winsxspl: Tak, to był najgorszy Mundial do oglądania dla kibica z Europy. Ja byłem wtedy w podstawówce i pamiętam, że mecze były między 7.30 a 13:30. Więc de facto oglądało się tylko w weekendy plus mecze Polski. Dodatkowo prawa miał Polsat i Mundial zakodował, w otwartej były tylko mecze
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.06.2026, 16:22:18
  • 649
#polityka #bekazpisu chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Dobskim
szychun - #polityka #bekazpisu chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Dobskim

źródło: 1000019283

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 10.06.2026, 18:43:25 via Wykop
  • 1
@szychun: Ciekawe czy by to napisał gdyby Mejza nadal był w pisie. Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking