Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mikrokoksydeals
Co tu się wyprawia! Takiej wyprzedaży na #bulkpowders jeszcze nie było ( ͡º ͜ʖ͡º) jak ktoś planuje zrobić roczne zapasy to właśnie jest najlepszy moment bo działa kilka dobrych promocji.
Szczegóły na stronie głównej

Kody się kumulują więc wiecie co robić ( ͡ ͜ʖ ͡)
Re-volt - #mikrokoksy #mikrokoksydeals
Co tu się wyprawia! Takiej wyprzedaży na #bulk...

źródło: comment_zdH81s9EswQyzCRslS4WEJIilLNFPFLK.jpg

Pobierz
  • 37
@epic_25: szczerze - ostatnio tak to wygląda. Może to dziwne ale mam okresy w których wygodniej mi albo wolę ze względu na smak jeść mięso, kiedy indziej właśnie białko serwatki, kiedy indziej przeplatam jedno z drugim itp itd
@Re-volt: wedlug mnie to nawet na promkach bulk wychodzi srednio, bo trzeba kupic 2.5kg smaku, zeby wyszlo jak najtani to jeszcze w porownaniu do konkurencji jest podobnie. kiedys jak byl zestaw testowy 5x500kg za niecale 80zeta to bylo supi, bo cenowo bylo taniej i mozna bylo sobie powybierac smaki
@151346136: To wykorzystaj te suple przygotowujac swiateczne potrawy! :D Ja szykuje na swieta slodycze dla calej rodziny. Oni jeszcze nie wiedza, ze glowne skladniki pochodza z bulkpowders ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby babcia sie dowiedziala co bedzie w tych pysznych muffinkach to zawalu by dostala XD
@ChoNoTu: ale już izolat w cenie jak teraz to jak na izolat cena elegancka. W worku 2.5kg chyba 46zl za kg. Kfd 2x tyle a jakość o tyle lepsza, jeśli w ogóle, że nawet nie zwracam uwagi
@bartek555: aftermath i elevate to akurat moim zdaniem nie oplaca sie kupowac na bulku :D wychodzi znacznie drozej niz poszczegolne skladaniki osobno, a elevate wcale nie rozni sie od kilka razy tanszych pre. jak chcesz to kup hi-tec blade. 500g kosztuje jakies 50zl
@Re-volt: ale z ciebie mistrz marketingu #!$%@? :D bralem w promcje - miliard % wiec wychodzilo dobrze cenowo. Hitec dobry? Probowalem juz treca saw, olimpa redwailer z allnutrition(sfd) cos tam i pewnie jeszcze kilka innych gowien i tak srednio to na mnie dzialalo.

Ma byc jakosc, cena nie gra roli ;)
@bartek555: To sprawdz wlasnie tego hiteca :D Sam bylem zdziwiony, ale fajnie dzialal. Z serii pro to akurat bardzo polecam bialko cutting edge. Shake zapycha jakbys zjadl cala pizze sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Re-volt: kurde no ten aftermath z mlekiem 350ml to jest taka bomba, ze wczoraj po basenie, gdzie mam mega gloda, wcisnalem tulko banana i szejka :o sprawdze hiteca jak zjem tego dziada ;)