Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mathes

mathes

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7326
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 7312
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 12
dese
dese
wczoraj, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes wczoraj, 06:48:20 via Wykop
  • 2
@dese: a co z tymi co nie chodzą prywatnie?
  • Odpowiedz
przegranyprzegraniec
przegranyprzegraniec
przegranyprzegraniec
01.06.2026, 22:08:57
  • 4
Ehh, robie te leetkołdy pod interview i mnie szlag trafia. Mam nadzieję, że dadzą mi jakieś sztampowe zadanie gdzie wystarczy przeszukać binarnie tablicę.

#programista15k #programowanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 02.06.2026, 09:09:48 via Wykop
  • 0
@przegranyprzegraniec: do jakiej firmy taki cudowny proces na juniora?
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
01.06.2026, 11:24:05
  • 3
Cipiorze vs. Cipiorze.
Nvidia, Arm rośnie, intel, amd, qualcomm spada.

#gielda
jatutylkonamoment - Cipiorze vs. Cipiorze.
Nvidia, Arm rośnie, intel, amd, qualcomm s...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 01.06.2026, 11:30:53 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: a cipciorze na peronie
  • Odpowiedz
smdbabe
smdbabe
22.05.2026, 06:50:52
  • 4
Czy istnieje jakiś pewniejszy sposób na oszczędzanie niż jakieś g---o lokaty i obligacje? Wiem że giełda to kasyno i bardzo łatwo popłynąć ale może jest jeszcze jakiś instrument albo sposób na bezpieczne pomnażanie kapitału?
#pieniadze #gielda #oszczedzanie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 22.05.2026, 10:10:15 via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: podzielisz sie co masz w portfolio?
  • Odpowiedz
shaunblack
shaunblack
20.05.2026, 15:49:59
  • 6
Wyniki cyber_Folks

@RunningMan

Takie przebicie prognoz to rzadkość nawet w dynamicznie rosnących spółkach technologicznych. Szczególnie istotna jest poprawa rentowności mimo rosnących kosztów finansowych i amortyzacji.

Realistycznie na otwarciu widziałbym +6% do +12% jako najbardziej prawdopodobny zakres pierwszej
shaunblack - Wyniki cyber_Folks

@RunningMan
Takie przebicie prognoz to rzadkość nawe...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 21.05.2026, 20:44:23 via Wykop
  • 0
@pomaranczowa_malpa: czemu sprzedajesz?
  • Odpowiedz
Osayomato
Osayomato
Osayomato
08.04.2026, 08:40:14
  • 2
#praca #programowanie

Przekwalifikował się ktoś np z IT do innej niepowiązanej branży? To była dobra decyzja? Jeden mój znajomy po paru latach zarabiania sporych pieniędzy w IT otworzył swój warsztat samochodowy przy domu. Tylko, że on mocno w samochodach siedział od zawsze no i jak zarobił co miał to zaczął robić to co lubi i mówi ze jest w pyte(zarabia dużo mniej niż wczesniej). Z drugiej strony mój
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 09.04.2026, 11:21:38 via Wykop
  • 0
@Egzotycznie-Rudy: i czym sie zajmujesz?
  • Odpowiedz
P.....k
P.....k
konto usunięte 31.03.2026, 21:29:37
  • 3
Przysięgam, że jak za chwilę nie zacznę pracować to mnie szlag trafi, krew jasna zaleje. Nienawidzę mojego pracodawcy że nie pozwala mi pracować. Niech już mi dadzą ofertę z innej firmy, bo inaczej zwariuję. K---a szybciej te rekrutacje procesujcie, a nie k---a miesiącami się to ciągnie. Albo szukasz nowego pracownika albo w---------j i nie marnuj mojego czasu.

Gość dzisiaj do mnie mówi że do tygodnia będzie feedback z rozmowy. K---a jak to
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 31.03.2026, 22:25:45 via Wykop
  • 0
@PrzyjaznyMireczek: zwłaszcza jak teraz milion agencji hr i trzeba cisnac 5 etapów zanim z docelowym klientem pogadasz, absurd
  • Odpowiedz
mathes
mathes 31.03.2026, 22:33:32 via Wykop
  • 0
@PrzyjaznyMireczek: jeszcze nigdzie, tak widzialem w ogłoszeniach :d
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
16.03.2026, 16:13:17
  • 9
O nie w moim mieście powstał typo który wrzuca do internetu zdjęcia samochodów zapakowanych na chodnikach i ścieżkach rowerowych i okrasza to ironicznym cynicznym komentarzem jezu jak ja nnwdz takich cweli (ludzi prowadzących te fp oczywiście, kierowcy parkujący na chodniku spoko wiemy jak jest z miejscami parkingowymi przecież)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 16.03.2026, 21:08:28 via Wykop
  • 1
@RobertPupica: nawet NIEMCY, a to jakis wyznacznik? Pozniej ktos na wózku nie moze przejechać bo jakis debil 3/4 chodnika zajal
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
27.02.2026, 05:15:42
  • 186
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 27.02.2026, 11:06:37 via Wykop
  • 1
@Bogart: u mnie w zamrażalce leżą, można wiec powiedzieć, ze mam zamrożone aktywa?
  • Odpowiedz
mathes
mathes 27.02.2026, 11:08:06 via Wykop
  • 0
@jim_carrey:
u mnie w zamrażalce leżą, można wiec powiedzieć, ze mam zamrożone aktywa?
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
25.02.2026, 18:54:17
  • 10
#programista15k #pracait
dlaczego lekarz/malarz/kowal/artysta nie musi rozpisywać co do minuty w ekselu czym sie zajmował i na drugi dzień jeszcze sie z tego spowiadać jak parobek u Pana na dworze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 25.02.2026, 23:44:19 via Wykop
  • 1
@WaveCreator: tak, tak na pewno by sobie pozwolili tak nasrać jak programiści
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
11.02.2026, 08:18:58
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 11.02.2026, 19:05:19 via Wykop
  • 2
@Eugeniusz_Zua: a kto moze sobie pozwolić na więcej? jak z reguły poduszka to te 3-6 msc, pozniej juz lecisz z jakichs emerytalnych środków (zainwestowanych prywatnie)
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
29.03.2025, 19:17:42
  • 5
#gielda jest duża szansa, że pomarańczowa małpa dowali 920% taryf na grafit spoza usa. grafitu trzeba do baterii, głowic atomowych, dronów itp.
https://graphitehub.com/us-graphite-trade-case-update/

co można z tym zrobić? są firmy z usa, którym zależy na tych taryfach
np. https://finance.yahoo.com/quote/WWR/
https://finance.yahoo.com/quote/NVX/
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 05.02.2026, 15:09:43 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: i jak? Byl to dobry pomysł?
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
23.01.2026, 17:33:46
  • 7
Uwielbiam kiedy smieciuchy ejaj rosną. Zwłaszcza moje

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 23.01.2026, 22:13:31 via Wykop
  • 0
@balbezaur: pewnie z reddit, tam poteznie naganiaja
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
23.01.2026, 20:21:40
  • 0
Szanowny tag raczy wyjaśnić, skąd taki rajd na srebrze? 40% w miesiąc. Chyba dużo. Co się wydarzyło, że nagle popyt na ten metal jest tak duży?

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 23.01.2026, 22:08:35 via Wykop
  • 0
@Djelon: czemu akurat w tym roku banka pęknie?
  • Odpowiedz
ottis
ottis
23.01.2026, 20:28:24
  • 0
Gratulacje dla tych którym udało się kupić srebro za $100 Już są na plusie 2% w ciagu kilku godzin!
#srebro #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 23.01.2026, 22:08:04 via Wykop
  • 0
@ottis: dlaczego?
  • Odpowiedz
mathes
mathes 24.12.2025, 10:29:21
  • 0
Mireczki, w ten piękny wigilijny dzień spojrzałem na swe patelline teflonowe i stwierdziłem, że czas na wymianke (przyjrzałem się i zauważyłem, że odchodzi teflon - na razie są to małe "dziurki", ale no jednak...), jako że trochę poczytałem, zacząłem się zastanawiać nad kupnem jakiejś nierdzewki - 28 cm.
Jestem totalnym laikiem w tej kwestii, gdyż dotychczas posiadałem patelnie z teflonem z Tefala bądź Zwieger. Polecacie jakieś konkretne marki, które słyną z porządnej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes
Autor
24.12.2025, 10:39:33 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: wygląda fajnie, korzystasz? czemu akurat ta? jakiś konkretny sklep gdzie ją dorwać czy na amazonie zamówić w razie w?
  • Odpowiedz
mathes
mathes
Autor
24.12.2025, 11:22:22 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: dziękuje bardzo! :D polecasz jeszcze coś, albo masz jakieś tipy co do patelni?
  • Odpowiedz
mathes
mathes 02.12.2025, 07:56:07
  • 0
Siemka, planuje zakup asics novoblast 5, ale czekam na jakąś dobrą okazję, za ile daliście radę je wyłapać? + do tego czasu myślę o zakupie jakichś tańszych butow, macie cos do polecenia? aktualnie w moich juz sie nie da biegac i jest lipa.
#bieganie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes
Autor
02.12.2025, 08:43:08 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: a novoblasty 3 dobre, porównaniu z 5?
Normalny rozmiar mam 42.5, zastanawiam sie czy nie wziac 43.5?
  • Odpowiedz
mathes
mathes
Autor
02.12.2025, 08:43:21 via Wykop
  • 0
@dsomgi00: nieźle
  • Odpowiedz
mathes
mathes
Autor
02.12.2025, 10:10:29 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: wezmę 43.5 i najwyzej oddam, dzięki
  • Odpowiedz
gieldowySyzyf
gieldowySyzyf
gieldowySyzyf
08.10.2025, 21:20:11
  • 1
Banki centralne EU straszą przed banką AI w USA.
Profesorowie i ekonomiści z USA ostrzegają przed bańką AI.
a teraz jeszcze wykopki dołączyły do tego grona.

Czy to jest ten moment w którym Chiny wchodzą całe na biało i publikują ZA DARMO super wydajne nowe modele LLM?

#gielda
gieldowySyzyf - Banki centralne EU straszą przed banką AI w USA.
Profesorowie i ekono...

źródło: b51a219345ef46d9b304f1fb7cd265f0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 09.10.2025, 17:06:27 via Wykop
  • 0
@Derpinardus: idzie z tego coś zarobić? polecasz coś poczytać?
  • Odpowiedz
aecha
aecha
18.09.2025, 16:17:32
  • 7
Ciekawe czy ktoś zarobił ze mną na polimexie, 50% od lipca zamknięte, creotech też ładnie dał zarobić. Teraz pracuje intel po 19$ 24$ i 25$, dobrze wyczułem pomarańczowego cesarza. 50$ spokojnie przebije jego nowa maskotka, za bardzo mu tam koledzy truli że im intel portfolio psuje xD a jak ktoś chętny na coś ciekawego z PL to zapraszam na Auto Partner i kolejne pięterko do zdobycia na Wieltonie. Polimex niech się skoryguje
aecha - Ciekawe czy ktoś zarobił ze mną na polimexie, 50% od lipca zamknięte, creotec...

źródło: temp_file3576370822490798080

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathes
mathes 18.09.2025, 16:53:52 via Wykop
  • 0
@aecha: w jaki sposob analizujesz te spolki?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.05.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking