Policja "ma problem", ciągle nie przesłuchała Brytyjczyka - świadka wypadku żółtego renault w Krakowie. Moje pytanie zupełnie serio - po co muszą go przesłuchać, jeśli wszystko wydaje się jasne? źródło: https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-tragedia-przy-moscie-debnickim-kluczowy-swiadek-wciaz-nieprz,nId,7076703
#wypadek #krakow #szybkoalebezpiecznie #stopcham
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje pytanie zupełnie serio - po co muszą go przesłuchać, jeśli wszystko wydaje się jasne?


@windforce: Tobie się wydaje jasne, dla adwokata rodziny Perettich jasne jest to, że wszyscy są winni poza kierowcą, więc na pewno wykorzysta to, że nie przesłuchano ważnego świadka
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Taka ploteczka z dość wiarygodnego źródła, że pan Sebuś popija właśnie drinki na Dominikanie.
A cała historia z aresztowaniem go w ZEA to przedwyborcza ściema dla naiwnych.

#wypadek

Argumenty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:

- pierwsze doniesienia o tym że jest na Dominikanie miały wynikać z tego że na swoim paszporcie wyleciał z Niemiec na Dominikanę, co wydaje się być dobrym źródłem

Kupił bilet na Dominikane w biurze podróży na swoje nazwisko, po czym wyjechał na fałszywym niemieckim paszporcie do Turcji. Nota bene biuro było własnością męża jednej z posłanek lewicy dlatego tak szybko sprawa wypłynęła.

- na czerwonej liście Interpolu cały czas
  • Odpowiedz