Jacek Jaworek ukrywa się już ok 800 dni.
ZAPLUSUJ TEN WPIS a zawołam Cię jeśli Seba Waldemar „szybkoalebezpiecznie” Majtczak, zamieszkały w Łodzi przy ul. Tymienickiego 25C/412, syn Violetty i Jarosława „syn był tylko uczestnikiem i dostaniecie pozwy” zamieszkałych w Łodzi przy ul. Zygmunta 129/131 - przekroczy wynik rekordzisty Jacka i będzie ścigany, przez nieudolny wymiar sprawiedliwości przez ponad 800 dni.

#wypadek #bmw #a1 #jacekjaworek
Hug0Stiglitz - Jacek Jaworek ukrywa się już ok 800 dni.
ZAPLUSUJ TEN WPIS a zawołam C...

źródło: IMG_7515

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukiwany listem gończym SEBASTIAN MAJTCZAK.

Policjanci z VI Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują Sebastiana Majtczaka, lat 32, ostatnio zamieszkałego w Łodzi. Poszukiwany na podstawie listu gończego Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim. Poszukiwany za przestępstwo z art. 177 par 2 KK.

https://lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/89045,Sebastian-Majtczak-poszukiwany-listem-gonczym.html
ntdc - Poszukiwany listem gończym SEBASTIAN MAJTCZAK.

Policjanci z VI Komisariatu Po...

źródło: SEBASTIAN MAJTCZAK

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ej, słyszałem że można zupełnie legitnie wklejać se do necika mordę tego typa. :)
poszukiwany to syn Jarosława Majtczaka, niejaki Sebastian Majtczak, który zabił trzyosobową rodzinę, a teraz spiehdolił za granicę.
zdjęcie opublikowały polskie służby, pewnie po to by nagłaśniać, udostępniać i rozpowszechniać.
tak że...
#bmw #a1 #wypadek #polskiedrogi #policja
dos_badass - ej, słyszałem że można zupełnie legitnie wklejać se do necika mordę tego...

źródło: Screenshot 2023-09-29 at 18-45-54 z30246541IH Prokuratura-opublikowala-wizerunek-kierowcy-bmw.jpg (obraz JPEG 1024×683 pikseli)

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typ z BMW s--------ł xD
Nikt nie wpadł na to aby go zatrzymać bo według policji i prokuratury przez tydzień był tylko uczestnikiem wypadku i jeszcze ojciec go tak tłumaczył.
Niewinny człowiek ucieka bo grozi mu zawrotne 8 lat. Dostałby 4-5 i wyszedł po 2 teraz będą go ścigać po świecie.
#afera #wypadek #polskiepato #policja

ten kraj to żart
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sprus: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od
  • Odpowiedz
@niebieskooki23: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od
  • Odpowiedz
Tymczasem Budda dalej tworzy kontent na YT, gdzie styl życia polegający na łamaniu prawa samochodem jest przedstawiany jako coś fajnego. Drifty po mieście, przekraczanie prędkości, nielegalne modyfikacje... Ale rozdał milion to spoko ziomek, więc wykop mu nic nie zrobi...

#wypadek #a1 #bmw #afera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominam, że już nikt nie pamięta o tych co chcieli na początku zatuszować udział bmw. Dodali potem jakieś oświadczenie i już wszystko ok. Nikt nie poniesie konsekwencji za usiłowanie tuszowania sprawy. Teraz mamy list gończy, wszyscy się tym zajmują i nie ma już tematu.
#a1 #wypadek #bmw #policja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brunetroll089:
To jest coś co powinno być przypominane. Gdyby policjanci wykonywaliby swoją pracę i byliby odporni na możliwe naciski nie byłoby afery bo sprawca by siedział w areszcie. Dziennikarze mają teraz pole do popisu by wydobyć kto i jakie notki spisał na miejscu wydarzenia.
  • Odpowiedz
Cały czas była mowa o tym że kierował 31-latek i jemu postawiono zarzuty. Pasażerem miał być pijany 32-latek.
Sebastian ma 32 lata (co dowodzi list). Może jednak 31-latek nie chciał iść do więzienia i wskazał na Sebastiana, albo dłużej nie dało się tego ciągnąć na podstawie dowodów...

#wypadek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach