Ile mogę dostać PLN jednorazowego odszkodowania z ZUSu za złamaną nogę w 3 miejsach z kompresją osłamów? Miałem umowę-zlecenie w MB PARTNER i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.

Operacja była bardzo ciężka, operowało mnie trzech lekarzy. Miałem tak duży obrzęk(chyba od pregabaliny), że groziła mi nawet amputacja. Wypadek miałem gdy dowoziłem zamówienie na rowerze z #ubereats.

Poślizgnąłem się na lodzie i z całej siły walnąłem lewą nogą w asfalt. Klient to widział,
wyjatkowy_szmaciarz - Ile mogę dostać PLN jednorazowego odszkodowania z ZUSu za złama...

źródło: jac

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czaicie, że gdyby nie fikołki prokuratury i policji, że gdyby postawili Majtczakowi zarzuty od razu to łatwiej byłoby im jednak potem temu łeb ukręcić. Nikogo by to nie interesowało, ot kolejny dramatyczny wypadek. Statystyka. #blackpill

A tak, przez skrajną arogancję, gościu właśnie wraca w kajdanach do PL a jego morda na stałe trafi do kanonu polskiej patologii.

#wypadek #a1 #bmw #policja #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p5ychol: Seba jest z zawodu synem, a tacy ludzie nigdy nie biorą odpowiedzialności za swoje czyny.
Jak od dziecka był przekonywany o własnej zajebistości to nic dziwnego, że był przekonany, że ujdzie mu to na sucho.
Swoją drogą, to z jego perspektywy patrząc miał kur3wskiego niefarta.
Gdyby gość który nagrał wypadek jechał w tym miejscu 5 sekund wcześniej to nie powstałoby kluczowe nagranie i Sebie włos by z głowy nie
  • Odpowiedz
@Tumurochir: jacy oni są oderwani od rzeczywistości to się w głowie nie mieści.

Ludzi wnerwia nietykalność takich bananów i to, że gdyby nie ogólnopolska nagonka i jego własna głupota, przez którą go złapali, to by pewnie pozostał bezkarny
  • Odpowiedz
Po jakiego grzyba z-----e g*wno na dwóch kółkach w ogóle jest rozrzucone po miastach???Przecież ludzie to idioci i tak dzisiaj stoję sobie na przystanku i dwóch oskarków z prędkością menela przy kasie biegnącego do monopolowego po alko wjeżdża w grupę jakichś emerytów i robi totalny sajgon,ale nie martwcie się oskarki pozdzierali kolana i będą mieli sesję z policją,a nikomu nic poważnego się nie stało.
#poznan #wypadek #hulajnogaelektryczna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co do jazdy po autostradach i drogach wielopasmowych, zrobię Wam małą analizę:

Problemy:
1. Przekraczanie prędkości
2. Niestosowanie się do jazdy prawą stroną
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to da? A no to, że zapieprzający lewym pasem musi hamować bezwzględnie, bo nie może wyprzedzić z prawej


@mirko_anonim: ale całe Łódź-Warszawa w ogonku setką za starszą panią w Yaris Cross?
  • Odpowiedz
Jak myślicie? Sebastianek pluje sobie w brodę, że nie dał się aresztować w Polsce? Teraz jest pewnie workiem na spermę dla kilkunastu brudasów z celi. A jak dobrze pójdzie nasz oskarek spędzi tam wiele tygodni.

https://wykop.pl/link/5174733/artur-ligeska-przezyl-pieklo-w-arabskim-wiezieniu-byl-bity-gwalcony
#a1 #wypadek #bmw #polskiedrogi #majtczak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Richtig_Piwosz: sebasianek nie pluje sobie w brodę bo mu nie urosła dlatego potrzebował takich atrybutów jak bmw, przez to w następstwie urośnie mu pewien otwór poniżej pindolka !
  • Odpowiedz
#urazy #medycyna #wypadek
siemanko, dwa lata temu miałem wypadek samochodowy. jadąc 90kmh kobieta wyjeżdzając ze swojemu domu wymusiła na mnie pierwszenstwo co skończyło się uderzeniem w bok jej samochodu (w drzwi kierowcy) W chwili uderzenia miałem może z 70km/h na liczniku (mało czasu na reakcje było)
Mimo, że wypadek nie był z mojej winy to do dziś mam wyrzuty sumienia, Tak na prawdę nie wiem co
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Naproksen: nie mam pojęcia, na miejscu wypadku rozmawiałem z mężczyzną, który udzielał jej pierwszej pomocy. Twierdził że atak ten zaczał się około minutę po wypadku
  • Odpowiedz
@vKING: Nie było mnie na miejscu więc ciężko powiedzieć natomiast urazy czaszkowo mózgowe, niedotlenienie, nierozpoznana/rozpoznana padaczka mogą powodować takie rzeczy. Z samych relacji ciężko cokolwiek powiedzieć
  • Odpowiedz