Ziobro był dziś w Tomaszowie Mazowieckim. To tutaj odniósł się do sprawy głośnego już w całej Polsce wypadku pod pobliskim Piotrkowem Trybunalskim. W wypadku – szeroko komentowanym również na Wykopie – zginęła trzyosobowa rodzina. Wiele osób tu sugeruje udział łódzkiego biznesmena. Jednak formalnie nie postawiono nikomu żadnego zarzutu. Ziobro przekazał, że ustalono, że BMW (wg internautów należące do biznesmena), pędziło ...ponad 250 km / h. Wydaje się, że nie odpuszczą tej sprawy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw_z_piwnicy: wykopki rozdmuchały emocjonalny temat zastępczy, to szeryf teraz wjeżdża na ręczne sterowanie śledztwem i zbieranie punktów poparcia przed wyborami. oczywiście nikt nie wspomni o prostym, systemowym rozwiązaniu - objęcie każdego kilometra autostrady odcinkowym pomiarem prędkości. to niemądre tak pisać, łatwiej zrobić lincz w internecie.
  • Odpowiedz
  • 2
Zrobią coś źle, nie zrobią źle. Pis to bagno i na nich nie zagłosuję ale takie pisanie to już przyp... się


@momafi: Zostały 3 tygodnie do wyborów, każda decyzja, każde słowo na konferencji prasowej i każdy pasek w TVP są skrupulatnie przygotowywane i analizowane pod wybory. Dla nich to być albo nie być.

Gdyby olali temat to oburzenie opini publicznej mogłoby się rozszerzyć na cały rząd i poparcie spadłoby o
  • Odpowiedz
@tttttt475: Tak jak powiedział @gorzki99 - zależy to od tego, o co pytasz mówiąc "efekt" - jeżeli o sam moment uderzenia to tak, te siły się odejmują i tu i tu wychodzi 100kmh różnicy, ale w takich wypadkach nie chodzi o moment uderzenia, tylko o jego następstwa - prędkość z jaką tracisz sterowność nad pojazdem, kąty skręcenia kół w następnych momentach przy danej prędkości, a co za tym idzie
  • Odpowiedz
No i jak tam? Wczoraj sprawa wypadku na A1 z 16 września, podczas którego Sebastian Majtczak zabił trzyosobową rodzinę, została przekazana do pisowskiej prokurator i dzisiaj już tak jakby ciszej. Warto zaznaczyć że o sprawie informują wszystkie polskie media, oprócz pisowskich, a zabójca jest wciąż na wolności.

#wypadek #afera #pis
Salam-Abdul-Al-Stulejari - No i jak tam? Wczoraj sprawa wypadku na A1 z 16 września, ...

źródło: temp_file8869118379599562573

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrzucanie na czarno #wypadek #a1 czy #bmw nie pomaga bo kolejny wykopek bierze kolejny tag i dalej spami tym wysrywem.

Serio zróbcie se jakiś wspólny tag odnośnie picrel i tam stykajcie się końcówami w swoim kółku wzajemnej adoracji pt. "łełełełe DZIEDZKO rozumisz? Kia się sfajczyła na barierce, nie wytrzymam, muszę n---------ć 50 wpisów o tym samym"
JanRouterTrzeci - Wrzucanie na czarno #wypadek #a1 czy #bmw nie pomaga bo kolejny wyk...

źródło: obraz_2023-09-27_162932484

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanRouterTrzeci: Moderacja chętnie rozdaje bany za nawoływanie do samosądów. Sam ich zgłaszam i dodaję na czarno, pomimo, że to zajęcie godne Syzyfa. Tagów nie blokuję, bo zapomnę ja odblokować za dwa tygodnie, kiedy wszyscy o tej sprawie zapomną. Nie wiem jak szczekanie na wykopie miałoby zmienić rzeczywistość.
lgbtagdrtv - @JanRouterTrzeci: Moderacja chętnie rozdaje bany za nawoływanie do samos...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
Prokurator Generalny tysiąclecia Pan Jego Ekscelencja Prezes Prof. Dr. habil. Jerzy Ziobro (specjalnie z wielkich) ukrócił łeb skorumpowanym prokuratorom i policjantom i wziął sprawy w swoje ręce, możemy mieć już pewność że sebuś z bmw poniesie konsekwencje i nie uratuje go hajs.
Szanujesz plusujesz.
#wypadek
WujaTHC - Prokurator Generalny tysiąclecia Pan Jego Ekscelencja Prezes Prof. Dr. habi...

źródło: z29300766IEG,Zbigniew-Ziobro-

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElMatadore: nawet dwie czarne, jedną białą, jedną estoril blau i jedną frozen pure grey.

Ale co to ma do rzeczy?

Na ulicach codziennie jest mnóstwo wypadków gdzie giną ludzie, nie umniejszam tej tragedi na A1. Ta sprawa jest o tyle medialna, bo sportowe BMW, mocno p-------ł i "efektownie" podpaliło się auto, gdzie spłoneła żywcem rodzina. Do tego dziwne machlojki z samego początku sprawy i mamy mieszankę wybuchową. Jakby ktoś przywalił
  • Odpowiedz
a ty sprawdził jak to wygląda od strony prawnej? jesteś chyba kolejnym kierowcą bez znajomości przepisów


@piratestorm: jak masz jakieś uwagi, to pisz jak chłop chłopu, o co chodzi, a nie robisz podchody jak cnotka niewydymka.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: sugeruję jeździć uważnie i rozglądać się na przejściach. Przez ponad 10 lat posiadania uprawnien nie dostałem żadnego mandatu ani nikogo nie przejechalem ani nie wyrzadzilem innej krzywdy. Po co miałbym się zgadzać na odebranie sobie i innym pewnych praw bo MOGĄ wyrządzić komuś krzywdę. Ja bym nawet uprościł egzaminy na prawo jazdy bo pomimo ich wysokiego poziomu i tak na drogach mozna spotkać pełno debili, więc trudne egzaminy nic
  • Odpowiedz
Nowe ustalenia biegłego

...od godzin rannych prowadzono już czynności związane z odtworzeniem tego wypadku. - Ustalenia te pokazują, że samochód bmw jechał z szybkością co najmniej 253 km/h.


Źródło
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,189655,30237039,tragiczny-wypadek-na-autostradzie-a1-nowe-ustalenia-bieglego.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
#bmw #kia #policja #wypadek #csiwykop #polskiedrogi #bandycidrogowi #a1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach