Kierowca autobusu który potrącił i zabił dziewczynę dostał 16 lat. Jak myślicie ile dostanie sebuś? #wypadek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dziwne wrażenie że wszyscy próbujący bronić kierowce #bmw to kierowcy


@szyderczy_szczur: Jako myślę, że można śmiało powiedzieć miłośnik marki bmw w pewnym stopniu chociażby za sprawą pewnego niemieckiego serialu o policjantach osoba która w życiu miała kilka różnych pojazdów tej marki i obecnie posiada mogę napisać, że nie a każdy ogólnie kto broni takich osób jest jeb........m debilem któremu powinni zabrać prawo jazdy z miejsca.
  • Odpowiedz
#bmw #ai #wypadek

Wychodzi na to że w tym państwie z kartonu jak chcesz zabić nawet do 5 osób na raz to zrób to rozpędzonym do 300 km/h, najlepiej dwutonowym, nowoczesnym samochodem a masz pewność że nawet nie trafisz do aresztu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach