Pijany Ukrainiec wjechał we mnie na światłach, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawa stoi, bez żadnego postępu - co robić?

W dużym skrócie, pijany facet wjechał we mnie na światłach, porobiłem zdjęcia jak auta stoją obok siebie, auto sprawcy na polskich, zidentyfikowanych blachach. Ukrainiec uciekł i zostawił za sobą pasażera, kolegę z którym popijał tego wieczoru, który przekazał dane kierowcy i złożył zeznania na policji. Rzeczoznawca i dwóch świadków potwierdziło stłuczkę,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amareniarz: ponad rok temu zostal dwukrotnie potracony przez Ukrainca. Pierwszy raz na drodze osiedlowej i drugi raz kiedy go gonilem gdy s--------l. Rechablitacja 2 miesiace, i tak na farcie bo polamal mi nos, rozwalil kolano, kilka zadrapac etc. Policja ma jego dane, raz skladalem zeznania i sprawa stoi. Tak to dziala w tym k-------e wiec czas stad wyjechac.
  • Odpowiedz
@RelaniU: bo trzeba było zgłosić na policje że jakiś terrorysta rozjezdza ludzi na miescie i dać cynk do mediów to by się moment sprawa rozwiązała...
  • Odpowiedz
Witam, nagrałem chyba kolizje na drodze podczas zjazdu samochodów przede mną. Material wyslalem do stopcham, nic strasznego sie nie stalo. Ale pytanie, mam filmik a na nim nr rejestracyjne, czy mozna jakos udostepnic ten filmik osoba ktore mialy ten wypadek? Moze zrobiłby z tego uzytek.

#stopcham #wypadek #motoryzacja #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrueShutDown: Musisz się postawić w pozycji poszkodowanego, które w 90% przypakdów nawet nie słyszał o:
- stopcham
- wykop

Dodatkowo taka osoba nawet nie wie gdzie ma szukać ogłoszeń fb, bo zna tylko lokalny spotted swojego miasta i spotted swojej tzw.: "siostry
  • Odpowiedz
Zmarł 17-latek, w którego 3 dni wcześniej wjechał 19-latek kierujący BMW. Do wypadku doszło na Drodze Wojewódzkiej nr 105 niedaleko Brojc w powiecie gryfickim. Na prostym odcinku drogi kierujący BMW miał zjechać na przeciwległy pas drogi i uderzyć w rowerzystę, który doznał wielonarządowych urazów. 17-latek był strażakiem ochotnikiem w jednej z lokalnych jednostek OSP.


#polskiedrogi #wypadki #wypadek #kierowcy
ArnoldZboczek - > Zmarł 17-latek, w którego 3 dni wcześniej wjechał 19-latek kierując...

źródło: news3038_640x360

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach