Mirki na jakie średnie koszty za ogrzewanie i ciepłą wodę z mpec można liczyć przy mieszkaniu 30m^2, w przypadku dwóch osób? Wiem, że to sprawa mocno indywidualna ale chodzi mi o koszty czacunkowe.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Mirki na jakie średnie koszty za ogrzewanie i ciepłą wodę z mpec można liczyć przy mieszkaniu 30m^2, w przypadku dwóch osób? Wiem, że to sprawa mocno indywidualna ale chodzi mi o koszty czacunkowe.
CO - 2,91 GJ ciepła za 144 PLN + opłata stała za CO 76 PLN.
@blackphoenix: Te 144 zł masz za 6 miesięcy? Opłatę stałą w wysokości 76 zł rozumiem że
Ziomek z liceum z którym miałem wynajmować strasznie kręci, plus koniecznie chce mieszkanie ze wszystkimi opłatami do 2100 gdy ja mogę sobie pozwolić na więcej...
Już wolę z mirkiem/mirabelą coś znaleźć niż się z tym dzbanem użerać ( ͡° ʖ̯
Plus propsy za sznaucerka, najlepsze psiaczki! <3
- 1
Poukladany anon ze mnie i lubię porządek i ciszę. Idealny współlokator który przemyka niezauważony i wiecznie piwniczy w wolnym czasie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Chyba że ktoś zna jeszcze stronki oprócz OLX/Otodom/Gumtree gdzie można znaleźć fajne mieszkania?
#wynajem
42
Wynajem w Niemczech tańszy niż w Polsce!

koszt wynajmu mieszkania 2-pokojowego o 50 m kw. powierzchni to cena 300,00 euro miesięcznie wraz z opłatami [Lipsk] zarobki to 1 800,00 euro miesięcznie (na mieszkanie 17% pensji). We Wrocławiu - 3 0000,00 pln miesięcznie netto i wynajmujemy podobne mieszkanie. Ile na nie wydamy? 2/3 zarobków!
z- 32
- #
- #
- #
- #
- #
- #
60
Holandia: Rodziny z małymi dziećmi opuszczają wielkie miasta.

W 2018 roku aż 12% rodzin z dziećmi w wieku do 4 lat wyprowadziło się z Amsterdamu. Także z innych dużych miast rodzice z małymi dziećmi chętnie się wyprowadzają. Utrecht opuściło w ubiegłym roku 9% rodzin z dziećmi do lat 4, Rotterdam 8%, a Hagę 6%.
z- 25
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#gdansk #mieszkania #wynajem
Mieszkania poszukują student i lekarz-stażysta.
Wymagania co do standardu raczej niewygórowane.
Miejsce: Sołacz/Jeżyce/Piątkowo/Naramowice/Umultowo
#mieszkanie #wynajem
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
#wynajem
Z kilkorgiem znajomych wynajmujemy razem mieszkanie. Nie są to żadni bliscy przyjaciele ani rodzina, znamy się ze szkoły albo pracy. Choć na umowie i rachunkach z councilu (gminy) widują nazwiska wszystkich lokatorów, to ja jestem tym od "załatwiania" spraw wszelakich - od kontaktowania się z właścicielem w sprawie napraw i umawianiem fachowców do rozliczania rachunków i kupowania papieru toaletowego czy szukaniu nowego lokatora, gdy ktoś się wyprowadza. I żeby
Ja bym cashbackami się nie dzielił, chyba że wcześniej ustaliliscie że tak.
- 344
Wynajmowałem z #rozowypasek mieszkanie przez kilkanaście miesięcy, na sam koniec przy oddaniu mieszkania właściciel powiedział, że zamówi sprzątanie, wymieni żarówki i nas podliczy w ciągu 2 tygodni i odda kaucję - wynosiła ona 2900 zł na umowie, ale finalnie do oddania jest 1600 zł, gdyż za ostatni miesiąc z tutułu najmu przelaliśmy połowę i drugą połowę miał odjąć z kaucji.
Niestety, czas dawno minął, a odzywając się do właściciela otrzymałem informację,
- 0
- 0
Przy przyjmowaniu lokalu zrobić zdjęcia przynajmniej ścian i podłóg lub poprosić o to agenta i dołączyć je do protokołu. Potem przy
- 2
Po 5 latach zwalniam mieszkanie od 1 sierpnia lub od 10 sierpnia na ul. Komuny Paryskiej (plomba - 2004 rok).
Cena to około 1200 + 230 zł czynsz + rachunki (woda, prad, gaz, internet - około 200 zł).
Mieszkanie ma około 40m2, dwa pokoje (jeden z ciemna kuchnia i drzwiami na harmonijke).
- 0
- 2
- 2
- 14
Ja już wolałbym dojeżdżać i ten czas sobie poświęcać elegancko na słuchanie podcastów :) BTW 40 minut na dojazd w jedną stronę to możesz mieć nawet i w obrębie Poznania :D
- 19
Patrzę na ceny a tam za taki standard jaki mam - czyli jakieś takie minimum do komfortowego mieszkania, to bym musiał płacić 3000 zł najmniej.
@szczurek_87: 3 najważniejsze cechy nieruchomości:
1) lokalizacja
2) lokalizacja
3) lokalizacja
7
Tesla Model 3 po raz pierwszy w abonamencie w Polsce

Po raz pierwszy w Polsce Tesla będzie dostępna w abonamencie. Oferta rozpoczyna się od końca czerwca, a wprowadzona została przez ...
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Jest tu ktoś z większym doświadczeniem w obszarze wynajmu i jest chętny podzielić się doświadczeniem tu lub na pw?
#mieszkanie #mieszkania #wynajem #wynajmujzwykopem
- 3
- 1
- 2
Różowa tutaj pracuje i ja w sumie też wolę pracować przez wakacje w 3city niż wracać na Mazury xd
Miałem już niby załatwiony bardzo ładny pokój to dziewczyna stwierdziła, że zrobiła losowanie i wybrała inną parę xD Więc
źródło: comment_YYiCOV7EQ0OpND3x1ITiLPfUxEfqOTV3.jpg
Pobierz



















Opis w komentarzu
#wynajem #mieszkanie #heheszki
źródło: comment_ITiaja4IDQTE05strFkkJ5lLuwhsBEZo.jpg
Pobierz