Znalezienie kawalerki w Krakowie w rozsądnej cenie graniczy z cudem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #krakow #mieszkanie #wynajem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
25
Berlin chce zatrzymać pompowanie cen nieruchomości, odkupi 670 mieszkań od firmy

Po licznych protestach przeciwko skokom cenowym Berlin zdecydował się na renacjonalizację kilkuset mieszkań. Niemiecka stolica kupi 670 lokali przy Al. Marksa, by właściciel nie sprzedał ich spółce słynącej z celowego windowania czynszów.
z- 21
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WideOpenShut: Spokojnie na wykopie od 4 lat czytam, żeby się wstrzymać bo bańka pęknie i za darmo będą wynajmowac :D
#wynajem #mieszkanie
Sąsiad za ścianą, podzielił swoje 5cio pokojowe mieszkanie na 7pokoji (część pok dwu osobowych)i będzie wynajmował studentką, czy już się powinienem wynieść i też swoje wynająć, czy jest jakaś nadzieja, że będzie to funkcjonować normalnie?
Sąsiad za ścianą, podzielił swoje 5cio pokojowe mieszkanie na 7pokoji (część pok dwu osobowych)i będzie wynajmował studentką, czy już się powinienem wynieść i też swoje wynająć, czy jest jakaś nadzieja, że będzie to funkcjonować normalnie?
- 2
- 0
@fspolczynnik możesz wynająć za jedyne 1k https://www.olx.pl/oferta/kawalerka-wejherowo-bezczynszowe-CID3-IDAKSHz.html#9ca39f3f61;promoted
konto usunięte via Android
- 0
@iuhiueh pomimo tej szurniętej antresoli to jest nadal ładniejsze i tańsze niż większość kawalerek do wynajęcia w moim mieście XDD
@michel331 ale to nie jest Twój problem tylko właściciela. On zarabia a ty masz mu kasę zbierać, co za nonsens. Olewasz i niech się typek poci.
- 1
ale to nie jest Twój problem tylko właściciela. On zarabia a ty masz mu kasę zbierać, co za nonsens. Olewasz i niech się typek poci.
@luk04330: @michel331: Skoro wszyscy mają jedną umowę to masz problem, bo płacić musicie i tak, a kwestia rozliczeń między Wami to Wasza sprawa. Potem możesz ewentualnie żądać od niego spłaty poniesionych kosztów. Nie należy podpisywać umów z kimś, bo za jej wykonanie wszyscy
- 0
- 1
@deryt: tak pomyślalem....umówić się teraz z właścicielką na oglądanie ? wkurzyło mnie to , tym bardziej że ten gość twierdził że on się wyprowadza przed zimą i tak... a mi zależy strasznie na tej lokalizacji
5
Najtańszy najem w Dolinie Krzemowej. 1200 dolarów za łóżko

Zawrotne ceny najmu mieszkań w Krzemowej Dolinie i innych znaczących częściach USA wymusiły powstanie kapsułowych domów. Tutaj za wynajem łóżka trzeba zapłacić 1200 dolarów miesięcznie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Łazienka z salonem i aneksem sypialnianym. Zdjęcie robione ze sracza, a po lewej jest szafa na ubrania.
#wroclaw #mieszkanie #wynajem
#wroclaw #mieszkanie #wynajem
źródło: comment_dC0f9nLtMhrQvdxM8azIzbXwPY3YLIWp.jpg
Pobierz- 3
@Wychwalany: 3000 +oplaty?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@Wychwalany: i zmieści się tam 12 ukraincow
konto usunięte via Android
- 1
@czynastolatek niestety ale stare budownictwo często jest droższe w opłatach
@czynastolatek wiele czynników
Ściema z oby dwu stron
Stary budynek / inne technologie
Nie wszystkie koszty wliczone jak ee, gaz czy woda. Sam widziałem taki kwiatek że czynsz był liczony bez opłaty remontowej która wynosiła dokładnie tyle samo co czynsz
Lepszy standard - np. ochrona
Ściema z oby dwu stron
Stary budynek / inne technologie
Nie wszystkie koszty wliczone jak ee, gaz czy woda. Sam widziałem taki kwiatek że czynsz był liczony bez opłaty remontowej która wynosiła dokładnie tyle samo co czynsz
Lepszy standard - np. ochrona
- 2
@pianinka: @Szpaqowsky: chodziło mi o 80 zł za osobe :)
- 1
@Bonifacy13: Aaa, no to luźno znajdziesz jakieś fajne opcje na Booking, tam masz sprawdzone opinie, ewentualnie na airbnb jest trochę zniżek ~100 zł na rezerwację powyżej 300 zł.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 419
@AnonimoweMirkoWyznania: a mógł po prostu zadzwonić na bagiety, że bezprawnie mu zabraliście dwa laptopy
- 357
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Wynajmę #kawalerka we #wroclaw od 1 września, ktoś coś? W miarę ok standard, a przede wszystkim cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możliwie blisko linii tramwajowej.
#wynajem #mieszkanie
#wynajem #mieszkanie
#anonimowemirkowyznania
Elo miry i mirabele. Ostatnio przydarzyła mi się nieciekawa akcja związana z #wynajem.
Od 3 lat wynajmuje mieszkanie. Początkowo były problemy z umowa. Właściciel nie chciał ze mna podpisać umowy ale chciał kaucje. W końcu po dłuższych dyskusjach, zdecydowałem wysłać mu polowe kaucji żeby po prostu przestał mi pierdzielić.
Mieszkanie typowy PRL, boazeria, stare szafki, żółty kibel ze stara spłuczka, umywalka postawiona na szafce z ikei która
Elo miry i mirabele. Ostatnio przydarzyła mi się nieciekawa akcja związana z #wynajem.
Od 3 lat wynajmuje mieszkanie. Początkowo były problemy z umowa. Właściciel nie chciał ze mna podpisać umowy ale chciał kaucje. W końcu po dłuższych dyskusjach, zdecydowałem wysłać mu polowe kaucji żeby po prostu przestał mi pierdzielić.
Mieszkanie typowy PRL, boazeria, stare szafki, żółty kibel ze stara spłuczka, umywalka postawiona na szafce z ikei która
- 1
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
@AnonimoweMirkoWyznania: zabierz swoją kaucje z czynszu i sie wyprowadz. jak mają problem to urzad skarbowy.
- 1
W jakiej dzielnicy #warszawa polecacie zamieszkać na najbliższe dwa lata. Najważniejsze żeby było w miare łatwo się dostać do centrum oraz #sgh za dnia i w nocy. Będę szukał pokoju na start. Znalezienie czegoś za 800zł/msc z opłatami jest realne ?
Dzięki za wszystkie porady
#przeprowadzka #warszawa #wynajem #studia #praca
Dzięki za wszystkie porady
#przeprowadzka #warszawa #wynajem #studia #praca
@dawidUK: sprawdź Praga Południe
Czy obawiać się podpisania umowy najmu okazjonalnego jeśli będzie się sumiennie płacić za wynajem mieszkanie i nie r----------c mieszkania? Czy są jakieś wady takiej umowy dla najemny?
#mieszkania #wynajem
#mieszkania #wynajem
@clevage: jest okay, najwazniejsze to upewnij sie, czy odpowiada Ci okres wypowiedzenia.
- 0
@kleiner_trottel 3 miesiące, do jutra mam się zdecydować. Wynajmujący wydają się w porządku, umowa na rok.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak myślicie lepiej wynająć mieszkanie od właściciela czy przez agencje?zawsze wynajmowałem od właściciela z rożnym skutkiem ,było bardzo komfortowo ale zdarzały się problemy z właścicielami ,jak to jest z agencją?Nie podoba mi się np to że czasami chcą prowizje od wynajmującego,jakie minusy i plusy obu rozwiązań ?Zmuszony jestem znów iść w wynajem wiec chetnie posłucham doświadczonych w temacie.
#wynajem #mieszkanie #wroclaw
#wynajem #mieszkanie #wroclaw
- 5
Komentarz usunięty przez moderatora
@DonPierto Z doświadczenia - dużo lepiej prosto od właściciela. Jeśli trafisz na normalnego człowieka to nie będą Cię czekać żadne problemy, ot będziesz sobie mieszkał w spokoju, niczym się nie martwiąc. W razie jakiejkolwiek większej awarii typu pralką czy lodówka to też dużo szybciej sprawę załatwisz z właścicielem niż agencją.
@V3ntu: daty sie nie formatuje ręcznie w zasadzie w żadnym programie - oczywiście to nie znaczy ze jakis #januszprogramowania nie skopał apki i tu formatuje inaczej niż tam, ale..... Każ sobie pokazać oryginał jak masz wątpliwości albo zadzwon do Taurona, podaj adres/numer klienta i zapytaj jaka jest doplata jesli jest jakakolwiek.
- 1
@V3ntu: dwie faktury w odstępie 12 dni?






















#wynajem #warszawa #ciekawostki
źródło: comment_wPkmRsyZNUqMOSj3knyBTUweDU3wCdLj.jpg
Pobierz@Yukio_Mishima: i widać że prawie wszędzie to jest biznes dla dużych ryb.