Mieszkasz w Polsce, kraju, który ma ogromny problem hydrologiczny.

Co chwilę słyszysz o suszy, nawet śnieżna zima nie nawadnia dobrze ziemi, wczesną wiosną startują pożary łąk i lasów.

Niedługo potem pojawiają się pierwsze gminy z ograniczeniami dotyczącymi używania wody, bo jej po prostu brakuje.

Widzisz
JAn2 - Mieszkasz w Polsce, kraju, który ma ogromny problem hydrologiczny.

Co chwilę ...

źródło: 005574837393

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co się dziwić skoro po części winna jest tzw. państwowa tzw. gospodarka wodna, brak retencji w terenie i rowy melioracyjne odprowadzające wodę do rzek i morza.
I jeszcze tzw. państwowe instytucje udrażniają te rowy zamiast je zasypywać lub przeradzać.
Najpierw to naprawić, a do tego czasu odczepić się od ludzi.
  • Odpowiedz
#wolnosc oznacza możliwość pójścia na ostrą impre dziś wieczorem ^^


@hejterka99: Wolność to nie możliwość, mylisz pojęcia. Wolność może być tylko od, np. od przymusu pójścia na ostrą imprę. Ty domagasz się przywileju, albo prawa do pójścia na ostrą imprę. A tą imprę ktoś musi przecież zasponsorować, a wolność jednych nie może być przecież kosztem drugich.
  • Odpowiedz
@ZionOfel: nie chodzi o to że moderator wykopuje/zakopuje polityczne znaleziska, chodzi o to że one są przy okazji shadowbanowane, nie pokazują się niezalogowanym użytkownikom, nie widać ich na liście znalezisk albo są przesuwane na sam dół listy (nawet to znalezisko o spaleniu krzyża już zdążyli usunąć i dali jako uzasadnienie "manipulacja", a drugie znalezisko usunęli jako "duplikat")
analogicznie się dzieje jak stecka coś wykopie: nagle dane znalezisko (nawet niepolityczne) od
  • Odpowiedz
Dzisiaj przyszła mi taka myśl w związku z eutanazją młodej hiszpanki, iż bëdą nas tak nękać, gwałcić, prześladować, czipować, aż do tego doprowadzą, że będziemy o śmierć błagać a oni wszyscy w białych rękawiczkach. Do mnie też powiedzieli, że kiedyś się złamię a jak przechodzę kolejne etapy, to już nie wiedzą co wymyśleć to słyszę,, harda jest", ale ja nie stoję w obliczu tego zła cicho i za to siebie szanuję.
#przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach