Tak się zastanawiałem od paru dni, czy ci wszyscy "pamiętający Wołyń", będą dzisiaj pamiętali o kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Otóż okazuje się, że pamiętają. Ale głównie ze względu na to, że w jednym z niemieckich oddziałów tłumiących Powstanie służyli Ukraińcy.
XD





























Ciekawe