@gregory-coolick: mi jak się zdarzy coś upić to pankrok n-------m, awantura, the gits... miłej posiadowy pozdro edit: na trzezwo też, ale po alko wyjątkowo lubię
#ukraina na dobra sprawę sytuacja z Budanowem nie dziwi, ukraincy od początku wojny zbierają się w okol flagi. I słusznie. Tak samo było gdy trampek wyrzucił zelenskiego z białego domu. Podbiło to ukraincom morale niewatpliwie, a ja osobiście dziś jeszcze bym wysłał kolejny pakiet pomocy z amunicja zeby z tej sytuacji wyniknęło coś dobrego dla nas:D
Ukraincy stąd nie znikna, dalej będziemy graniczyć z Ukraina a wy dajecie paliwo pod
@OCIEBATON: a są jakieś przesłanki, że gdyby niemcy go nie wsadzili do obozu, to położyłby się Rejtanem by nie dopuścić do ludobójstwa na Wolyniu? A idąc dalej, to czy gdyby udało się stworzyć państwo ukrainskie na fundamentach uon upa to czym i jak bardzo różniłoby się od 3 rzeszy?
#primemma uj mi w dupę za to co napisze, ale taka nuda ze bym nawet nową jakąś konfe pdfame obejrzal np jak się kłócą Walduś z szalonym szczurem na sportowo hybrydowo
@Wilczynski: nie no araby akurat konkretne świry, chłopy z hamasu dalej biegają po tunelach i gruzach z ak. Na przeciw siebie mają po prostu armię, która ma pieniądze i technologie. Zaraz 3 lata od wybuchu wojny w gazie a Izrael dalej przeprowadza zmasowane naloty na miasta. To ile tam bomb spadło od tego czasu nawet sobie nie zdajemy sprawy. hamas w strefie gazy, hezbollah w libanie nie ma czym stracac
@Lukardio: Podobnie Ukraina wyzwoliła Cherson odcinając po prostu miasto od zaopatrzenia. Wtedy precyzyjnie walili po mostach himarsami, teraz produkując taka ilość dronow sami są w stanie skutecznie izolować półwysep. Droga ladowa też jest tam chyba ostro pod ogniem chłopaków a mając precyzyjne drony duzo skuteczniej mogą razić linie kolejowe które rusek wybudował niedługo po zajęciu Zaporoża. Trzymam kciuki
Jeszcze dodam, że girkin wyzwolenie chersonia określił jako niewykorzystana szanse Ukrainy jak
@Sossija: gdzies w ukraińskiej infosferze bądź rosyjskiej pojawiły się przypuszczenia kiedy Ukraina skutecznie odseparowalaby Krym na tyle, by zmusić ruskich do odwrotu? Zakładam, że sfinalizować by to chcieli na jesien, wiosnę kiedy wycofywanie się będzie utrudnione przez pogodę i być może odbija sobie okazje pod Chersoniem.
Tyle lat była ciśnięta beka z Murana, że to mitoman, a dzisiaj wyszło, że kolejny raz Jaca nie kłamał. Talerzyk przyznał, że jego brat faktycznie nagrał tik-toka jak udaje że leży w trumnie i ciśnie bekę ze śmierci Matiego. A tak temu zaprzeczał xD Za rok wyjdzie, że Jaca faktycznie był w legii cudzoziemskiej i pokaże dowody xD #primemma
@Icouldbeyourmom: ukraincy co prowadza myrotvorets z reżimem putina.
@sandal na x trochę łatwiej o anonimowosc. Narazie pod imieniem i nazwiskiem piskorski z mysli polskiej mowi o wątku ukrainskim podpierając się tym myrotvoretsem i że Rober Kuzokov zostal zaktualizowany na stronie jako wyeliminowany.
@sandal: od takich jak on nie można oczekiwać zachowania zdroworozsądkowego, chlop bierze udział w serwowaniu propagandy prorosyjskiej, świadomie z własnej woli i był, jest za to gotow dostać wyrok. Mu łeb pewnie też juz w kit funkcjonuje od ciągłego robienia fikolkow podczas dyskusji i przedstawiania swojej p-------j wizji świata i swoich p--------h racji
#ukraina stad spiny wyszły, chyba pierwsze w polskim internecie. Dalej piskorski oficjalnie pod swoim nazwiskiem podał, zaraz poleca z tym pitonie, kamraci i zacznie się sielanka z tym ukrainskim red watchem bo elektorat brauna, zdecydowanej części konfy, widzowie kanału zero (tu się dużo przenika) lykna to po same bile przecież...
@Buuucz: kolejny gagatek ( ͡°͜ʖ͡°) jak ktoś lubi posłuchać kompletnie oderwanej od faktów propagandy i wyłapywać smaczki, gdzie ktos wali chamska i brutalna propaganda prosto w morde, a stosuje jakieś smieszne podstepne chwyty, które mają go wypisać z klubu x żeby jako obiektywny mogl atakować klub y to polecam xD no i oczywiście akcentowany ukrainski redwatch cyklicznie by wbił się słuchaczowi w głowę też
Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odpalona mniej więcej o 1 czerwca 2026 roku?! Do kolekcji mamy jakieś konfederackie grupy paramilitarne, które bawią się w polskie służby, stylizowane na jakieś białoruskie FSB...
@world: @NaWykopWchodzeIronicznie Fajnie kminicie, ale braun bez ultrasów, kiboli nie ma siły przebicia z samym ruchem obrony granic. Nie bez powodu pojawił się na legii razem z walusiem, tylko raczej zasilić zyleta swoich szeregów mu się nie udało. Potem braun pojawił się z małą ekipa bałtyku gdynia i to z nimi ramię w ramię kręcił lody na demonstracji, ale to jest tylko parę osób.
pozdro
edit: na trzezwo też, ale po alko wyjątkowo lubię
j---c system