Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Buuucz

Buuucz

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 656
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 655
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
gregory-coolick
gregory-coolick
9 godz. i 2 min temu
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 6 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@gregory-coolick: mi jak się zdarzy coś upić to pankrok n-------m, awantura, the gits... miłej posiadowy
pozdro
edit: na trzezwo też, ale po alko wyjątkowo lubię
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz 6 godz. temu via Wykop
  • 1
@gregory-coolick: chciałem jeszcze podpytać o pare rzeczy, ale nie będę Ci teraz głowy zawracać. Widzę, że jest dobrze:D baw się

j---c system
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz 9 godz. i 10 min temu
  • 1
#ukraina
Buuucz - #ukraina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
przedwczoraj, 20:46:51
  • 75
#wojna #ukraina #rosja #polska #militaria #wojsko

https://x.com/front_ukrainian/status/2069420175187702185
panDario - #wojna #ukraina #rosja #polska #militaria #wojsko 

https://x.com/front_uk...

źródło: image

Pobierz
panDario - #wojna #ukraina #rosja #polska #militaria #wojsko 

https://x.com/front_uk...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz przedwczoraj, 21:44:57 via Wykop
  • 3
@panDario: pani boziu proszę by to j----o ruskich jak łojciec pjotra opartego o brzezine.
Amen
  • Odpowiedz
zbychuzbychu1
zbychuzbychu1
22.06.2026, 18:14:09
  • 11
#primemma #danielmagical #patostreamy Mariusz Kryzys Wieku Średniego
zbychuzbychu1 - #primemma #danielmagical #patostreamy Mariusz Kryzys Wieku Średniego

źródło: aifaceswap-437364131780a4eb7b02c23ebfaca892

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz przedwczoraj, 09:20:16 via Wykop
  • 4
@zbychuzbychu1:
Buuucz - @zbychuzbychu1:

źródło: 1000005980

Pobierz
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
20.06.2026, 12:52:15
  • 1045
Starzy ludzie: "Musi przyjść nowe pokolenie żeby było lepiej"

Meanwhile nowe pokolenie:

#heheszki #afera #lekarz100k
Czoso - Starzy ludzie: "Musi przyjść nowe pokolenie żeby było lepiej"

Meanwhile nowe...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 20.06.2026, 16:47:19 via Wykop
  • 121
@Czoso: "przyjdą nowi, mlodzi, naładowani czyści dopóki nie rozkminia jakie są korzyści"
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz 20.06.2026, 10:23:53
  • 17
#primemma "totalny zwyrol, nie wiem czy to nie jest przesada" ~epstein o baxtonie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz
Autor
20.06.2026, 14:50:05 via Wykop
  • 0
@HawankenSzenkin: ja tam na discordach itp nie siedziałem akurat, mirkowalem na tagu po prostu:D
świąteczny gracjan
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz 20.06.2026, 07:36:49
  • 1
#ukraina na dobra sprawę sytuacja z Budanowem nie dziwi, ukraincy od początku wojny zbierają się w okol flagi. I słusznie. Tak samo było gdy trampek wyrzucił zelenskiego z białego domu.
Podbiło to ukraincom morale niewatpliwie, a ja osobiście dziś jeszcze bym wysłał kolejny pakiet pomocy z amunicja zeby z tej sytuacji wyniknęło coś dobrego dla nas:D

Ukraincy stąd nie znikna, dalej będziemy graniczyć z Ukraina a wy dajecie paliwo pod
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OCIEBATON
OCIEBATON
19.06.2026, 18:44:09
  • 82
Większość Polaków nienawidzi Bandery bo Wołyń, z którym Bandera.... Nie miał nic wspólnego bo był na wakacjach w Niemczech przez 4 lata XD

Polacy to najgłupszy naród na świecie będę to codziennie przypominać

Czczą Piłsudskiego który prawie wywołał wojnę domową, dokonał zamachu stanu i strzelał do rodaków

#bekazprawakow #polityka #polska #ukraina
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 19.06.2026, 21:11:15 via Wykop
  • 0
@OCIEBATON: a są jakieś przesłanki, że gdyby niemcy go nie wsadzili do obozu, to położyłby się Rejtanem by nie dopuścić do ludobójstwa na Wolyniu? A idąc dalej, to czy gdyby udało się stworzyć państwo ukrainskie na fundamentach uon upa to czym i jak bardzo różniłoby się od 3 rzeszy?
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00
19.06.2026, 08:51:28
  • 4
#primemma
uj mi w dupę za to co napisze, ale taka nuda ze bym nawet nową jakąś konfe pdfame obejrzal np jak się kłócą Walduś z szalonym szczurem na sportowo hybrydowo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 19.06.2026, 12:26:39 via Wykop
  • 3
@blaz00:
Buuucz - @blaz00:
  • Odpowiedz
Hunchbacked
Hunchbacked
18.06.2026, 11:14:30
  • 8
W pierwszych sekundach starcia Maciej Szuba zademonstrował technikę S'enfuir co miało pokazać jego respekt jakim darzy Jacka Murańskiego
#primemma
Hunchbacked - W pierwszych sekundach starcia Maciej Szuba zademonstrował technikę S'e...

źródło: b8a36

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 18.06.2026, 16:09:55 via Wykop
  • 1
@Wilczynski: nie no araby akurat konkretne świry, chłopy z hamasu dalej biegają po tunelach i gruzach z ak. Na przeciw siebie mają po prostu armię, która ma pieniądze i technologie. Zaraz 3 lata od wybuchu wojny w gazie a Izrael dalej przeprowadza zmasowane naloty na miasta. To ile tam bomb spadło od tego czasu nawet sobie nie zdajemy sprawy. hamas w strefie gazy, hezbollah w libanie nie ma czym stracac
  • Odpowiedz
Ziutek91
Ziutek91
Ziutek91
17.06.2026, 19:54:16
  • 5
#primemma oglądam nowy odcinek Shit i wcale mnie nie dziwi jaką k---ą jest jóźwiak, pozbądźcie się go bardzo szybko PRIME
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 17.06.2026, 22:12:26 via Wykop
  • 1
@a_albert: xD ale ty masz chlopie bol dupska
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz 18.06.2026, 08:10:58 via Wykop
  • 1
@marek-uram: j---c tych śmieci do końca tagu I jeden dzień dłużej
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
17.06.2026, 18:29:47
  • 42
#krym #wojna #rosja #ukraina
Lukardio - #krym #wojna #rosja #ukraina

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 17.06.2026, 19:08:34 via Wykop
  • 1
@Lukardio: Podobnie Ukraina wyzwoliła Cherson odcinając po prostu miasto od zaopatrzenia. Wtedy precyzyjnie walili po mostach himarsami, teraz produkując taka ilość dronow sami są w stanie skutecznie izolować półwysep. Droga ladowa też jest tam chyba ostro pod ogniem chłopaków a mając precyzyjne drony duzo skuteczniej mogą razić linie kolejowe które rusek wybudował niedługo po zajęciu Zaporoża.
Trzymam kciuki

Jeszcze dodam, że girkin wyzwolenie chersonia określił jako niewykorzystana szanse Ukrainy jak
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz 17.06.2026, 20:11:34 via Wykop
  • 0
@Sossija: gdzies w ukraińskiej infosferze bądź rosyjskiej pojawiły się przypuszczenia kiedy Ukraina skutecznie odseparowalaby Krym na tyle, by zmusić ruskich do odwrotu? Zakładam, że sfinalizować by to chcieli na jesien, wiosnę kiedy wycofywanie się będzie utrudnione przez pogodę i być może odbija sobie okazje pod Chersoniem.

*mogę p-------c, jestem tylko wykopkiem
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
16.06.2026, 23:02:04
  • 110
Tyle lat była ciśnięta beka z Murana, że to mitoman, a dzisiaj wyszło, że kolejny raz Jaca nie kłamał. Talerzyk przyznał, że jego brat faktycznie nagrał tik-toka jak udaje że leży w trumnie i ciśnie bekę ze śmierci Matiego. A tak temu zaprzeczał xD Za rok wyjdzie, że Jaca faktycznie był w legii cudzoziemskiej i pokaże dowody xD
#primemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 17.06.2026, 10:32:23 via Wykop
  • 0
@marv0oo: mowi o tym w tym gownie (tlum. moje) co wypuszcza z szczurem matysiakiem?
  • Odpowiedz
wataf666
wataf666
17.06.2026, 10:11:55
  • 15
#primemma

dawać tego husara do prime
wataf666 - #primemma 

dawać tego husara do prime

źródło: HK_hwdZWEAE8kHm

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 17.06.2026, 10:30:29 via Wykop
  • 9
@wataf666: ROBERT BAKIEWICZ OSTATNI PLOMIEN ZGASL, OFIARA GERMANSKICH KLAMSTW
  • Odpowiedz
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
16.06.2026, 20:34:31
  • 11
#ukraina #wojna Nie mogę pojąć czemu media nie grzeją tematu zastrzelonego rosjanina. Gdyby to było w UK to już prawie byłaby wypowiedziana wojna.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 17.06.2026, 01:00:49 via Wykop
  • 0
@Icouldbeyourmom: ukraincy co prowadza myrotvorets z reżimem putina.

@sandal na x trochę łatwiej o anonimowosc. Narazie pod imieniem i nazwiskiem piskorski z mysli polskiej mowi o wątku ukrainskim podpierając się tym myrotvoretsem i że Rober Kuzokov zostal zaktualizowany na stronie jako wyeliminowany.
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz 17.06.2026, 05:21:58 via Wykop
  • 0
@sandal: od takich jak on nie można oczekiwać zachowania zdroworozsądkowego, chlop bierze udział w serwowaniu propagandy prorosyjskiej, świadomie z własnej woli i był, jest za to gotow dostać wyrok. Mu łeb pewnie też juz w kit funkcjonuje od ciągłego robienia fikolkow podczas dyskusji i przedstawiania swojej p-------j wizji świata i swoich p--------h racji
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz 17.06.2026, 01:53:59
  • 3
#ukraina stad spiny wyszły, chyba pierwsze w polskim internecie. Dalej piskorski oficjalnie pod swoim nazwiskiem podał, zaraz poleca z tym pitonie, kamraci i zacznie się sielanka z tym ukrainskim red watchem bo elektorat brauna, zdecydowanej części konfy, widzowie kanału zero
(tu się dużo przenika) lykna to po same bile przecież...
Buuucz - #ukraina stad spiny wyszły, chyba pierwsze w polskim internecie. Dalej pisko...

źródło: 1000005903

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz
Autor
17.06.2026, 01:54:12 via Wykop
  • 0
@Buuucz:
Buuucz - @Buuucz:

źródło: 1000005901

Pobierz
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz
Autor
17.06.2026, 01:54:28 via Wykop
  • 0
@Buuucz:
Buuucz - @Buuucz:

źródło: 1000005899

Pobierz
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz
Autor
17.06.2026, 03:51:25 via Wykop
  • 4
@Buuucz: kolejny gagatek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś lubi posłuchać kompletnie oderwanej od faktów propagandy i wyłapywać smaczki, gdzie ktos wali chamska i brutalna propaganda prosto w morde, a stosuje jakieś smieszne podstepne chwyty, które mają go wypisać z klubu x żeby jako obiektywny mogl atakować klub y to polecam xD no i oczywiście akcentowany ukrainski redwatch cyklicznie by wbił się słuchaczowi w głowę też
Buuucz - @Buuucz: kolejny gagatek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś lubi posłuchać kompletnie oder...

źródło: 1000005912

Pobierz
Buuucz - @Buuucz: kolejny gagatek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś lubi posłuchać kompletnie oder...
  • Odpowiedz
world
world
16.06.2026, 10:21:40
  • 381
Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odpalona mniej więcej o 1 czerwca 2026 roku?!
Do kolekcji mamy jakieś konfederackie grupy paramilitarne, które bawią się w polskie służby, stylizowane na jakieś białoruskie FSB...

#polska #przemyslenia #ukraina #wojna #iran #wojsko #wojna #abw
world - Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odp...

źródło: gdzie-jest-panstwo

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz 16.06.2026, 16:14:55 via Wykop
  • 0
@world: @NaWykopWchodzeIronicznie
Fajnie kminicie, ale braun bez ultrasów, kiboli nie ma siły przebicia z samym ruchem obrony granic. Nie bez powodu pojawił się na legii razem z walusiem, tylko raczej zasilić zyleta swoich szeregów mu się nie udało. Potem braun pojawił się z małą ekipa bałtyku gdynia i to z nimi ramię w ramię kręcił lody na demonstracji, ale to jest tylko parę osób.

Nie bez powodu szukał poparcia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.03.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking